Poznań

Opinie o Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie

tre

oj nie wiem do konca czy to nie ejst taka wymagajaca ta praca

ffgg

Dlaczego tam nawet pracuje się świątki,piątki i niedziele i dlaczego nie potrafi zakład oddać pracownikom dnia wolnego za przypadające święto we wszystkich świętych,jest cos takiego jak kodeks pracy.

pakowacz

dali super podwyżke. zaprasdzamy 10 zł.h

niezadowolona

zakład wyzysku który patrzy z której strony ograbić pracownika z wypłaty. potrafią zwolnić samotne matki bez środków do życia a osoby co mają dorosłe dzieci i dochody dodatkowe takie jak pensja męża to zostawiają.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie