Hurtownia Oaza

Zielona Góra

Opinie o Hurtownia Oaza

góru

Ta mocne ale nie stety prawdziwe w końcu mamy dobra zmine w ktorej własnie tacy nieudacznicy posiadajacy firmy beda chronieni i wspierani przez Państwo.

Karolina

@Kamobuszmendwageye widać, że Hurtownia Oaza nie podoba Ci się jako pracodawca. Mógłbyś opowiedzieć pozostałym użytkownikom, w jaki sposób trafiłeś na tego pracodawcę. Jak wygląda proces rekrutacyjny wraz z rozmową kwalifikacyjną. Na jakich warunkach zatrudnienia opiera się Twoja współpraca z Hurtownia Oaza?

Bizzy

Generalnie wszystko się zgadza i podpisuje się pod tym obiema rękoma a jedyna okoliczność lagodzaca to klientela która obsługuje. Czytaj dziadostwo do potęgi co za grosza da się pokroić, robiaca zamówienia niczym zakupy w biedronce. Taki rynek a ktoś to musi robić jak z wozeniem gnoju czy szamba.

Tajemniczy

nie polecam totalny rozpierdziel robisz na magazynie po czym przybiega szef i kaze ci isc robic co innego bo ciagle cos burzy i buduje kierownictwo to chorzy psychicznie ludzie nie wiedza co sie dzieje wokoło nich nie szanuja pracownika tylko przeklinac potrafia do ciebie pełno osób które chodza i podpierdalaja do do przełozyonych a sami scieme walą to tyle w skrócie ;p sprzet do pracy co chwile rozwalony ciagle cos naprawiają i ciagle sie psuje aha nie wsponinajac o debilach na magazynie co wydrapia ci oczy jak wezmiesz ich paleciak załosne

Karolina

@Jurny, a często firma zatrudnia pracowników? Czy raczej panuje stagnacja? Z tego co piszesz, plusem są wolne weekendy i pracodawca przestrzega terminowości wypłaty wynagrodzeń. Co do umowy, to jest ona na stałe?

Gucio_gey
@Karolina 28.07.2017 10:57

Oaza nigdy mi nie wyplacila nic na czas! Co miesiąc trzeba było isc do kadrowej (po 5x bo królewna zajęta kawa ew telefonem do koleżanki). PS jak nazwiesz sytuację : pracownik dostaje premie przed świętami do wypłaty a po świętach z wypłaty potrącana jest ta sama kwota?

Jurny

Uczciwie stawiając sprawę polecić się tej firmy nie da ponieważ na Plus można zaliczyć jedynie wolne soboty i terminowość marnych wypłat. Co do wysokości to biura ok 2 magazyn podobnie kierowcy koło 3 więc stawki raczej z przed wielu lat.

Huwer

Firma bardzo dziwna z wielkimi problemami organizacyjnymi brakiem szacunku do ludzi i zwyczajami przejetymi z PRLU wynagrodzenia też jak w innej epoce czyli wypłata Plus to co każdy dorobi. Bardzo dziwne miejsce w którym trudno się odnaleźć a godziny pracy nie przewidywalne od 6 do 23

K123

szukalem pracy i wszedlem na ten serwis bo znalazlem robote w Oazie, pomimo negatywnych wpisow poszedlem tam do pracy i robie juz 3 miesiac na magazynie: kasa jak na warunki w Zielonej ok, z klimatem bywa roznie ale jak to wszedzie, kasa na czas na koncie i wiem za co robie, co do mnie nalezy.

Andy

Nie stety jest to firma w której po bliższym Poznaniu którego nikomu nie rzycze okazuje się ze nic nie gra i nie działa normalnie. Trudno to sprecyzować ale to forum wiele wyjaśnia

Drive

Co tu dużo pisać po prostu nie jest normalnie a to dzisiaj zdecydowanie dyskwalifikuje pracę a cała reszta została wyczerpująco opisana i mogę się pod tym podpisać.!!!!!!

Rrr

Ciężko dobrać i znaleźć słowa żeby opisać to co tam się dzieje a po za tym chyba i tak nikt by w to nie uwierzyl

Nieeeeee

Bardzo długo można by pisać a wszystko zostało już napisane więc po prost nie nie nie nie nie nieeeeeee

Pawimr

Pracować tam się da ale można zapomniec o jakiej kolejek normalności i moralnosci zdecydowanie dla ludzi silnych psychicznie bo atmosfera w firmie marna a klienci obsługiwany to raczej ten gorszy sort nie spełnionych biznesmenów których nawet żadna sieciowka nie wzięła

TDZ

Witam powiem szczerze porażka bylem tam nie całe 3 miechy a szef już zaczoł mnie irytować robiłem jako roskładający towar a szef zemnie zrobił budowlańca he i tez do lopaty brał mnie żenada a ludzie same konfy i pierdolnięci liżące dupę cwele. Nie Polecam tej firmy na początku wszystko wporzo a potem pokażą różki jeśli nie wierzysz idz i się przekonaj życze powodzenia w syfieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Badooo
@TDZ 07.11.2016 18:25

Taaa firma to bajzel jakich mało, pełno konfidentow i brak szacunku do lludzi nie polecam

@TDZ 07.11.2016 18:25

Kolego faktycznie masz rację i można by tu jeszcze wiele w tym temacie napisać ale to nie stery firma jakich wiele w biednej zg a robić gdzieś trzeba po za tym dają zarobić więc jak byś trochę porobil to byś znalazł sposób na tych pseudointeligentow ale też trzeba siebie szanować a z tym w tej firmie jest kiepsko ludzie stlamszeni przez szefa i oderwani od rzeczywistości

@pola no wiesz co powiem Ci ze na o zadnej rektutacji w firmie to tez nie slyszalem tak na prawde chociaż wiesz nigdy nic nie wiadomo zawsze jednak to warto się upewnić może nie wiem na przykład się z nimi skontaktować i się dowiedzieć jak to jest ..

Szofer

Firma z punku widzenia kierowcy nie do zaakceptowania nie ma co się rozczulac nad szczegółami bo nigdzie nie jest idealnie ale tak w skrócie. Czas pracy kierowcy początek 6 wyjazd z firmy nawet 12 bo towar nie uszykowany, kierowca sam się składa sam szykuje palety do wyjazdy itd . Więc gdzie tu jest praca kierowcy no a tak po za tym to ok :-)!!!!!

Adam

Wiesz kolego może powodem tego jest również poruszany wcześniej wątek pracowników z Ukrainy

general

Dramat dramat i same fakty to właśnie oaza boska

kacczorr

Mam wrazenie ze ta firma to jakas gleboka patologia w której nic nie działa normalnie i każdy udaje gluprzego niż jest na czelczele z szefostfem któremu się chyba epoki i systemy pomyliły. Jaja jak berety ale też i trageDia ze taka rzeczywistosc funkcjonuje i ma się dobrze w tym państwie złodziei

eryk

nie da się ani jednego dobrego słowa powiedzieć o tej firmie i o jej właścicielach. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk

Halny

Nie polecam tej instytucji chyba że desperatom i ludziom którzy naprawdę nie mają wyjścia. Szkoda życia nerwów jeden wielki stres i absurd gonić absurd.

beny

Teoretycznie firma jakich wiele w zg ale to tylko pozory bo generalnie te wszystkie opinie są trafne i nie wiele jest pozytywów wynikających z tej pracy. Gorzej pewnie można trafić ale nie równajmy się do najgorszych bo przecież to nie afryka. Obiektywnie da się wytrzymać ale gdybym wiedział o tym co wiem teraz to na pewno moja noga by tam nie staneła a tak jak się już ogarnie temat to jakoś idzie ale sytuacja daleka od normalności i robi się coraz gorzej bo kientów coraaz mniej a to co jest to jakieś nie dobitki i totalne dziadostwo któremu słoma z butów wystaje bo jeszcze wczoraj na traktorze w pgrze jeżdzili a dziś wielkie paniska.

Boston magic

Powiem tak na pewno nie jest to najgorsza firma w zg ale na pewno na dłuższą metę ciezko tam wytrzymać bo psychika siada. Plusy się kończą na tym ze płacą regularnie. Cała reszta jest bardzo dziwna bo to jeden wielki rodzinny klan w którym parę osób robi na resztę która nie wie co się dzieje. Firma bez perspektyw dla pracownika dużo ludzi z łapanki ostatnio nawet z Ukrainy.

bodrum

Bardzo dziwna firma i jest to naprawdę najdelikatnejsze z momożliwych określeń. Miałem z nią do czynienia nA stanowisku kierowcy. Nikt tam niczego nievplanuje nikt niczego nie wie a magazynem zarządzają Panowie rodem z filmu głupi i gluprzy. Zarobki może i nie najgorsze jak się sam docenisz ale w tej firmie zrozumiałem ze kasą to nie wszystko. Nie polecam

bosuu

A jak zarobki w tej firmie wyglądają interesuje mnie stanowisko kierowcy ewentualnie magazyn

hanii

Bardzo Bardzo dziwną firmą a może raczej organizacja żeby nie obrażać firm. Bałagan jaki tam ppanuje jest nie do opisania. Nikt nie ma o niczym pojecia to troche tak jak by kucharza wyslac w kosmos. Klienci to same dziadostwo

nowy

Kolego czytaj ze zrozumieniem chodzi o to ze klienci oazy kupują towar na sztuki bo nie stać ich nawet na całe opakowanie co wiele mówi o obrotach tych firm a przez to robota jest czasochłonna i robi się bałagan.

Nowy

Firma obsługuje klientele której żadne sieciówki nie chciały wciągnąć bo po prostu sklepy nie spełniały kryteriów dostawy i innych wymogów normalności więc są to takie nie dobitki które myślą że są wielkimi biznesmenami a nawet nie stać ich na pełne opakowanie produktu. I tak sobie żałośnie wegetują bijąc się o każdy grosz!!!!!

Nowy

Tak czytam i się zastanawiam jak to możliwe że coś takiego dalej funkcjonuje, myślałem że ta firma już zbankrutowała. Robiłem tam kiedyś i już wtedy była gadka że to bankrut co mnie nie dziwiło bo było własnie tak jak piszecie. Rynek jaki ta firma obsługuje to faktycznie masakra i współczuje przedstawicielą i kierowcą bo tak naprawdę to oni mają najtrudniej. Klientela specyficzna, trudna jak byś pracował w opiece społecznej tylko tam kase wypłacasz a tu musisz od nich wyciągnąć. Współczuje szefostwu bo pewnie mogli by dać więcej ludzią pracującym ale wiadomo jak jest tym bardziej że branża zupełnie nie przewidywalna

edmund

Dobry wątek bo klientela to faktycznie patologia która nawet anioła wyprowadzi z równowagi i w tym jest duży problem choć właściciel też ma swoje za uszami i za tak specyficzną robotę słabo płaci. Bo co do organizacji firmy to ciężko coś zrobić współpracując z takimi ludzmi co robią zamówienia mniejsze niż ja zakupy w biedronce.

handlowy

Robiłem tam jako przedstawiciel i generalnie potwierdzam że założenia jakie przyjmuje szefostwo i wyobrażenie funkcjonowania firmy są chore i trochę z innej epoki. Jednak nie można zapominać że działa się na trudnym rynku, klienci z którymi się pracuje to jakaś trudna patologia zamawiająca po jednym ciastku i myśląca że jest wielkim przedsiębiorcą. A właśnie przedstawiciele i kierowcy z tym się stykają i naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali. Obsługuje się głównie sklepy których nawet żadna sieciówka nie chciała a ich działalność to bardziej wegetacja biznesowa i życiowa brak płatności itd.... Porażka i nie zła szkoła życia a szefostwo niczego nie ułatwia i dobrze nie wynagradza.

Benek

Zastanawialiście się czemu taki przemiał ludzi w oddziale Jelenia Góra ? Chodzą słuchy i komentarze negatywne o pseudo kierowniku panu W.

luki
@Benek 26.01.2016 12:32

Ja uważam , że wolę zarobić 200,300zł. mniej ale na normalnej umowie i w przypadku choroby nie będzie cyrków. A wiem to na własnej skórze. Tak jak napisałeś dla dzieciaków na początek dobre, lub dla takich co nie mają aspiracji..Pozdr..

luki

Dobre dla małolatów. Ale żaden nie pomyśli o składkach zdrowotnych, o godzinach o przyszłej emeryturze,pomijam temat pakietów socjalnych. Zresztą każdy pracuje tam gdzie chce i sam zgadza się na warunki... Nie wszyscy mogą być na stanowiskach kierowniczych..Pozdr..

alf

czy ktoś pracuje może w jeleniogórskiej Oazie?znalazłem ofertę pracy dla pracowników magazynu i myślę nad złożeniem cv.

mikołaj

Kolego ale niestety właśnie tak tam jest, jak chcesz tam robić to zapomnij lepiej o logicznym myśleniu bo daleko nie zajedziesz, rób tylko to co musisz bo za więcej i tak nikt Ci nie zapłaci a w najlepszym razie poklepie Cie gejowsko po ramieniu kto robi ten wie o co chodzi:) Wynagrodzenie no cóż trochę śmieszna filozofia bo jeśli dla kierowcy kat C się płaci 2tyś to jest smieszna sytuacja. Oczywiście jak jesteś bystry to coś tam dorobisz ale przecież nie o to chodzi. Dzisiaj trójka to minimum żeby się wzajemnie szanować a dopiero potem można mówić o pracy.

hani

No cóż dziwna firma którą ciężko przejrzeć a co dopiero zrozumieć. A to dlatego że każdy udaje głupszego niż jest, ktoś ma prawo jazdy ale udaję że nie ma itd. normalnie każdy swoje umiejętności i kwalifikację ujawnia bo wwiąże się to z lepszym wynagrodzeniem no ale nie w Oazie. Nadgodzin też nikt nie płaci jeśli sam sie nie docenisz to nikt Cię nie doceni itd. Ale mam nadzieje że dzięki tym wskazówką nie będziecie tracić czasu na zrozumienie rzeczy których się nieda zrozumieć.

michałtransport95

Witam Czy orientuje się ktoś czy jeżeli zajadę do oazy wieczorem w niedzielę czy będę mógł tam spokojnie stanąć i zrobić pauzę???

baby

Kolego z pewnością w takiej firmie jak oaza nie pracowałeś bo nie ma drugiej takiej bo żadna by się nie utrzymała w zasadach wolnego rynku. Każdy w tej firmie robi co chcę i prowadzi swoją politykę więc jako kierowca daj sobie z rok na ogarnięcia tematu a i taK będzie wiele takich dni kiedy przyjdzjesz do pracy i poczujesz się jak byś był pierwszy dzień.

baby

Pracuje już jakiś czas na stanowisku kierowcy i powiem że na pewno lekko nie jest bo leży organizacja pracy i stan technicznych aut albo może raczej ich wiek muzealny. Po za tym ludzie którzy biorą kasę za zadzenie nie mają pojęcia o niczym wiec jest bajzel bez chęci Na poprawę sytuacji. Na pewno nie warto zaczynać tej roboty na jakiś czas bo potrzeba z pół roku żeby jako tako ogarnac temat.

maly

Parę dobrych rad apropo pracy w tej firmie. Po pierwsze faktycznie jest tak jak tu czytam ale moim zdaniem w zg można trafić zdecydowanie gorzej ale i lepiej. Po drugie chcąc tam pracować załóż sobie że musisz myśleć i robić za wszystkich. Zarobki no cóż powiem tak gdyby przynajmniej kierowcy trójki nie mieli to by tam ich nie było. Więc ogólnie nie taki diabeł straszny ale narobić się trzeba te 10 H i nerwy stracić.

sanny

Trochę w tej firmie przepracowalem i powiem tak dobrze że istnieje ten portal bo sam bym się nigdy nie domyślić ze można mieć do czynienia z tak ulomnymi ludźmi jak kierownictwo magazynu.

yatos

Parę ładnych latek takm przetrwalem jako kierowca i powiem że robota ciezka choć by dlatego że klienteli do której się jeździ to nie zle dziadostwo wiec praca bardziej przypomina misje dowozenia zywnosci w miejsca gdzie nik nie chcial jezdzic. Druga sprawa to fakt że ludzie którzy powinni tym kierowac robią głównie bączek i nadużycia za które odpowiada każdy tylko nie oni.

Profo

Firma zatrudnia sporo ludzi bo wydajność pracy zerowa ale produkcją się nie zajmuje. Klimat w pracy specyficzny bo nikt do końca nie wie co ma robić a kierownictwo nie ogarnia tematu więc ogólnie raj dla krętaczy.

Andru

Miałem okazję doświadczyć tej przygody jaką była dla mnie praca w tej firmie i raczej nie polecam ale trzeba też pamiętać że jesteśmy w Polsce a na dodatek w zielonej górze i realia są jakie są. Nie jest to łatwa branża klientela to raczej dno niż ludzie na poziomie więc pracy nie ułatwiają na pewno fizycznie trzeba się natyrać a fakt faktem że firma tego też nie ułatwia. Proponuje idąc tam do pracy założyć że będą nami kierować ludzie delikatnie mówiąc nie pierwszej inteligencji żeby nie mylić tego ze złośliwością bo to jak z dzieckiem:) i po prostu robić swoje jeśli oczywiście kasa komuś pasuje. Atmosfera pewnie że ciężka ale to ZG

Bandzo

Ogólnie potwierdzam nie samowity bałagan, duża rotacja pracowników na każdym stanowisku może za wyjątkiem kierownictwa które siedzi tam od zawsze i dezorganizuje prace całej firmy bo nie ma pojęcia o tym co robi i chroni tylko swoje stołki robiąc laskę temu każdemu żeby tylko chronić stanowiska i się nikomu nie narazić a cała reszta za to płaci. Taki to mały odgórnie zarządzany PGR tylko że prywatny. No i wynagrodzenie też trochę z innej epoki ale to już inna historia.

cewo

Miałem doczynienia z tą firmą jako kierowca i powiem że generalnie to kiepsko. Ogromny wręcz nie wyobrażalny bałagan organizacyjny, brak samochodów do jazdy, ciągłe awarie ogólnie zły stan techniczny, generalnie z punktu widzenia kierowcy totalny chaos. Punkty jakie się robi to kolejny problem bo wszystko to praca ręczna, gotówki no i ogólnie ludzie którzy życie utrudniają czyli mali biznesmeni którzy myślą że prowadzą wielki market a 200zł na fv nie mają. Więc ogólnie obraz firmy nie ciekawy aczkolwiek nie do końca to wina wlaścicieli tylko specyfiki rynku i trudnych klientów którzy zostali bo są to tak naprawdę nie dobitki tego rynku których nawet sieciówki nie chciały.

Baroszek

Kolego to ze ludzie którzy są z peronu i maja pracować 6 h a robią po 10 to pikuś jest armia ludzi na których idzie kasa z peronu a nikt ich nie widział tylko kadrowa rano plik kart odbija. Generalnie przekręt goni przekręt a zarobić tez nie dają tylko nerwy można stracić bałagan nie miłosierny. Nie polecam

kazek

nic nie piszecie,że zatrudniają osoby niepełnosprawne za które otrzymują dofinansownie z PFRON ,którym każą pracować po więcej godzin,mimo że winny pracować po 7 godz.a za nadgodziny nie płacą

Zostaw opinię o Hurtownia Oaza - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Oaza