Hurtownia Oaza

Opinie o Hurtownia Oaza

@Adam

Odszedłem z pracy w ubiegłym roku, zmieniłem branżę na budowlaną i porównując rynki, to w Oazie były lepsze możliwości. Więc, jeżeli masz dobre chęci, to próbuj.

Xyz

Dodam jeszcze że jeśli o mnie chodzi to pierwsza firma w zg która płaci zawsze terminowo i wszystkie zarobki są legalnie wykazywane i przelewane na konto. Więc w mojej ocenie ewenement na skalę Polski. Bo jak wiadomo wszyscy twierdzą że tak się nie da...

Antek
@Anna

Oczywiście, moim zdaniem każdy ma szansę na atrakcyjne stanowisko pracy oraz na awans w przyszłości. Nie zgadzam się ze zdaniem kolegi, mówiącym o przechowalni znajomych itd.. Warto spróbować swoich umiejętności!

Kuba

Mocno przesadzone to narzekanie a idealnych firm nie ma!!!

Tom Nowy wpis

Ta ich strona www to chyba atrapa. Nic nie działa

Cześć, były może jakieś wzmianki i zbliżających się przyjęciach? Widziałem w wizytówce google ze jeden Pan pytał o nabory i stronę www hurtowni. Ta tu podana w zakładce z kontaktem widzę ze działa a co z ofertami? Nie ma chyba zakładki z kariera. Mam na myśli prace jako handlowiec, kiedyś do na takim portalu widniała oferta. teraz jakich zarobków można się spodziewać? Jakie są widełki?

Bogu Nowy wpis

Pracowałem tam 10lat temu w Oazie JGA przez 6lat do urodzin syna. Musiałem się przeprowadzić do WR. Po rozmowie kwalifikacyjnej w innej firmie byłem 2gi. Oaza zadzwoniła do mnie z propozycją PH jeszcze innej dużej firmy na vansellera. Spróbowałem. Jednak przez kolegów krawaciarzy przeszedłem na kierowcę-dostawce. Spokojniej. Jednej rzeczy nie zapomnę jak szefostwo chciało mi pomóc na dzień dobry nim zostałem przyjęty finansowo. Traktują ludzi bardzo dobrze i nie ma im czego złego zarzucić. Nigdy, ale to nigdy nie dam powiedzieć złego słowa o Oazie. Super ekipa i spokój jak w rodzinie. Szacun i dziękuję. Pozdrawiam

Arl Nowy wpis
@Bogu

Potwierdzam, ".. super ekipa..jak w rodzinie.." a wieloletni staż pracowników mówi sam za siebie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Hurtownia Oaza odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Artur
@Adam

Skoro poruszyliście temat rozmów kwalifikacyjnych, to chciałbym dowiedzieć się, czy podczas procesu rekrutacyjnego weryfikowane są w jakikolwiek sposób wiedza i umiejętności potencjalnego kandydata? Bardzo mnie to ciekawi, dlatego liczę na odpowiedź.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia Oaza, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

obraźliwe stwierdzenia nie mające jakiegokolwiek przełożenie w realiach.

Dawid

Witam Chciałbym dodać kilka słów od siebie, pracowałem w firmie oaza przez miesiąc i szczerze pierwsze dni wydawały mi się bardzo fajne ale po tygodniu zaczynało się wszystko sypać,(usunięte przez administratora).Dostałem wypowiedzenie z powodu nieposłuszeństwa,wobec (usunięte przez administratora) gdyż chciałem iść na przerwę coś zjeść a pan kierownik powiedział ze trzeba najpierw załadunek skończyć... gdzie było już po 20 a zaczynałem od 07:00, miałem trzy dni takiej sytuacji ze nie miałem przerwy ponieważ (usunięte przez administratora) nie dawał mi na nią iść aż w końcu mu się sprzeciwiłem,gdy po chwili odpoczynku wróciłem dalej pracować usłyszałem ze mam iść do domu, ogólnie widać jak ci ludzie wyżej nie mają szacunku do pracownika a jeszcze zmawiają się żeby inni mocniej harowali a sami stoją i się patrzą(usunięte przez administratora) Jestem bardzo zażenowany ponieważ chciałem pracy gdzie jest fajna atmosfera i gdzie mógłbym zostać więcej niż miesiąc, na moją ciężką sytuację muszę teraz szukać innej pracy.

Sebastian Woźniak

Jak ktoś nie czytał niech spróbuje ????

Sebastian Woźniak

Zaprasza oaza zobaczysz jak jest na żywo pozdrawiam

Xyz

Co można o firmie powiedzieć czy to dobrego czy to złego to można... Ale takiego pierdoletu to dawno nie czytałem...

Jestem psem

Ogólnie jebsiepsie , jest fajnie

Eryk

Jak wyglada sytuacja z kierowcami bo widze ze szukaja?

Xxx
@Eryk

Praca jak każda... Wszystko zależy od danej trasy i uszykowania towaru. Normalnie jest ok, rano towar zafoliować, włożyć na auto i rozwieźć... Klienci różni, od małych po dużych.. Kasa może być...

Jerzy
@Xxx

Pisząc, że kasa jest w miarę dobra mógłbyś bardziej szczegółowo napisać na jakim jest poziomie? Interesuje mnie też w jakich godzinach pracujesz i czy grafik pracy jest elastyczny. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Uga
@Jerzy

oooo tak, grafik bardzo elastyczny ha haha ha

@xxx
@Jerzy

Kasa u kierowcow jak wszedzie w zg przedzial 3-4tys wszystko wykazane na papierze za co wielki szacun. W 8 godzin sie wyrobisz grfik elastyczny ale nie zalezy od Ciebie :-( musisz byc w dyspozucji firmy od rana do wieczora i to jest ten bol

Fan Tureckich swetrów

czytam to

W jakim dziale pracowałaś?!? Kto jest największym problemem?!?

Witam, ponoć szukają tam przestawicieli. Jak wygląda ich praca, zarobki, atmosfera w dziale sprzedaży?

@Adam

Praca samodzielna, plany do zrobienia, 6-8h pracy, stała baza klientów i fajna kasa przy odrobinie zaangażowania, zależy od trasówki.

@Marcin

Pracujesz w tej hurtownik (usunięte przez administratora)czy pracowałeś? Masz może namiary na któregoś przedstawiciela od nich żeby można było porozmawiać?

Tony

@Wento co masz na myśli pisząc, że jest specyficznie i organizacyjnie i osobowo w firmie?

Wento
@Tony

Wszystko to co już napisano :)

Hani
@Tony

Kolego na pewno cofniesz się w życiorysie albo w najlepszym wypadku staniesz w miejscu no chyba że jesteś przed emeryturą to polecam ewentualnie grupa inwalidzka ale to inna bajka. Jak masz sprawny umysł i ambicje to szukaj czegoś innego

Wento

No jest specyficznie organizacyjnie i osobowo

Fezzy

Ogólnie o firmie mogę powiedzieć że zarówno na pierwsze wrażenie jak i drugie wypada kiepsko. Naprawdę wiele tam kuleje i nie domaga. Jeśli chodzi o pracę kierowcy to nie stety ale ponosi konsekwencje tego wszystkiego. Robota jest ciężka bo sam się składasz, foljujesz a jeszcze jak byś uszykowal to by było super???? wyjazdy między 7 a 13 więc dyspozycja 12h. Na punktach sprawdzanie towaru, gotówki, wnoszenie gdzie klient sobie życzy itd. Auta typu Atego, Axor i jakieś Many wszystko min 18 pal. Wiec jest czym kręcić. Kasa może i nie jest zła bo nawet kolo 4 mozna zarobic ale też jest co robić więc niech każdy sam sobie odpowie

Xyz

Wszystko się zgadza!!! Ale to firma jakich wiele w zg a i gorzej bywa więc pretensje równie dobrze można mieć do czwartej RP. każdy orze jak morze taki mamy klimat itd. A po za tym niech każdy autor opinie sobie odpowie na pytanie jakie ma kwalifikacje i czy nadaje się do czegoś więcej. Prawda boli ale takie są fakty że ZG to nie dolina krzemowa i Ameryki długo tu nie będzie.

Euro

Robiłem parę lat temu i tak było dobrze ze aż z powrotem do Angli wróciłem

Magdalena
@Euro

A powiedz coś więcej o tej pracy, jak możesz. Zależy mi na jakichś szczegółach o Oaza. Dobrze tam zarabiałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Oaza - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hurtownia Oaza?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Oaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hurtownia Oaza