Montage Quality

Tirol

Opinie o Montage Quality

INCJATYWA SPOŁECZNA

ELEGANCKO - (usunięte przez administratora) NIC SIE NIEZMIENIŁO NADAL KANTUJESZ OSOBY UWAGA NA TA FIRME -(usunięte przez administratora)

INCJATYWA SPOŁECZNA

ELEGANCKO - ROBERCIK NIC SIE NIEZMIENIŁO NADAL KANTUJESZ OSOBY UWAGA NA TA FIRME - KOLO WAS RU.....

Karolina

@tomek, myślę, że kwestie wynagrodzeń mogą być poruszane przy podpisaniu umowy? Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie, to spróbuj się skontaktować z Montage Quality mailowo lub telefonicznie? Chyba, że na forum ktoś z obecnych pracowników będzie wstanie udzielić kilku informacji na temat zatrudnienia i rekrutacji?

tomek

ale wydaje mi sie, że to kiedys był taki probem, a teraz obecnie zupełnie inaczej to wygląda jednak jak na to patrze w dłuższej perspektywie jednak. Poza tym nie ma od nich nowych ogłoszeń od nich no i jak można u nich wyglądać konkretnie jeśli chodzi o zarobki.

Pit

Aktualnie właściciel tej firmy jest poszukiwany przez prokuraturę ze względu na pokrzywdzenie ( czyli nie wypłacenie wynagrodzenia zgodnie z umową ) mnie i kilku innych osób. Dosyć skutecznie się ukrywa, nie ma żadnego majątku do zajęcia przez komornika i jego firma też nie ma żadnego majątku

Rrr

Mi wisza sporo kasy juz rok umowe mialem ale zeby to odebrac to szkoda gadac. Tel milczy wezwania nie docieraja jest tylko jeden sposob takmysle komornik i wpis do big

rony

skejp, dobre podejscie! zatrudnij sie u nich, po co Ci wynagrodzenie

prometeusz

pro montage quality, tak teraz się nazywają, dodali z przodu tylko słowo pro, ten sam zarząd i wszystko. mieszkam w Sz-nie, ale pod adresem ich nie ma. ogłoszenia są w necie.

ssssd

Jedyn, szukasz konkretów? Przeczytaj inne opinie!

rr

Nie polecam tej firmy sami oszusci a w dodatku próbują otworzyć druga firmę żeby naciągnąć ludzi

Makiz

Mnie też oszukali.połowe kasy nie wypłacili siedziba firmy znajduje sie w Szczecinie ale tam nikogo nie ma Działają w Berlinie dlatego kontakt z nimi na nr niemiecki.Od listopada czekam na kase.

Pit

Osoby oszukane przez tą firmę proszę o kontakt na pitwin@poczta.onet.pl szykowane jest zgłoszenie do prokuratury o możliwości popełnienia przestepstwa przez szefa tej firmy krzak

Seba

A nie jest to firma jednoosobowa?

aaaaaa

Fatalna firma i oszusci ja juz czekam na kase od połowy grudnia i cisza tel tez nie odbieraja nie polecam pracy w tej firmie

mardas

Bzdura. Pracowałem 6 miesięcy i dostałem całą kasę choć dwa razy ze spóźnieniem kilkudniowym. Ogólnie ok , 3,5/5.

ssss

Pracowałem dla tej firmy,nie słowni,nie płacą w terminie, dopiero po kilkunatu głuchych telefonach i meilach, bo nie płaci kontrahent,totalna bzdura

dmi

zdecydowanie nie polecam tej firmy pracujesz tylko za zaliczkę od czasu do czasu zadzwonią że wysyłają pieniądze i na tym się kończy czyli pracujesz za darmo.. ODRADZAM!!!!! chyba że ktoś lubi być oszukiwany różni są ludzie

aaaa..

Odzyskałeś kase ? Jestem w podobnej sytuacji!!

Pracowałem dla tej firmy i nie jestem zadowolony z zakończenia współpracy: nie dostałem pieniędzy bo oni nie dostali od kontrahenta... A co mnie to obchodzi? Mam z nimi umowę a teraz bez kasy zostałem i BEZ KONTAKTU z nimi!!! To wkurza najbardziej

Zostaw opinię o Montage Quality - Tirol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montage Quality