CHEELOO PASIEKA I WSPÓLNICY SP. J.

Dębica

Opinie o CHEELOO PASIEKA I WSPÓLNICY SP. J.

Masza123

Najgorszy z najgorszych! Ani nie idzie się dodzwonić, ani internet nie działa. Oszuściki w balona robią! DLA WŁASNEGO DOBRA SZCZERZE ODRADZAM!!!

Szybki i stabilny internet u mnie w polu za kurnik

Szybki i stabilny internet najlepszy jaki w życiu miałem jak z niego nie korzystałem - NAjgorszy i bezużyteczny internet,Obsługa i technicy to jakaś pomyłka zwłaszcza w soboty pracuje tam jakiś niedorozwinięty człowiek bez mózgu.Za 50zl wydawane w miesiącu wiecej wydałem na telefonu do tej jakże słynnej i kochanej firmy. Nie pozdrawiam i nie polecam

Zostaw opinię o CHEELOO PASIEKA I WSPÓLNICY SP. J. - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEELOO PASIEKA I WSPÓLNICY SP. J.