Opinie o Leclerc Toruń w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leclerc Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leclerc Toruń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leclerc Toruń w Toruń

Agata

Ja też zwolniłam się jakiś czas temu i nie żałuję! Nie wiem jak jest tam teraz, ale od koleżanek i kolegów, którzy są na bieżąco słyszałam, że nic się nie zmieniło. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wytrwałości osobom, które się tam zatrudnią.

sąsiadka

Wasze opinie tłumaczą, dlaczego macie najgorszą obsługę z jaką spotkałam się w życiu. Piszę z punktu widzenia klientki, choć wiem, że to miejsce nie jest do tego przeznaczone. Może jednak ktoś z Was to przeczyta i weźmie sobie do serca. Szanowne damy z kasy, nie tylko procedury (które u Was chyba nie obowiązują), ale również kultura osobista wyniesiona (lub nie) z domu zobowiązuje, aby używać zwrotów grzecznościowych. Na powitanie mówi się "Dzień dobry", w czasie obsługiwania polecam "Proszę" i "Dziękuję", a na pożegnanie "Do widzenia". I to do Was należy inicjatywa! Nie ma znaczenia ile lat ma klient który podchodzi z zakupami, czy się uśmiecha czy nie, Wy pierwsze, nawet jeśli macie już swoje lata, witacie się z klientem. Nauczcie się pokory, nie ma tu znaczenia ile zarabiacie, albo pracuje się dobrze albo wraca się do domu spędzać życie przed tv, a nie wśród ludzi. Jeśli nie wiecie jak tych słów używać, róbcie zakupy w innych sklepach, zobaczycie jak tam się obsługuje klientów. Nie stroi się też min kiedy klient nie ma drobnych pieniędzy, to Waszym obowiązkiem jest mieć odpowiednią ilość drobnych pieniędzy w kasie. Są wśród Was chyba 2-3 takie pracownice, zachowujące się jakby fachu uczyły się w sklepach w których był tylko ocet. Młodsze dziewczyny wypadają na ich tle dużo lepiej, widać, że nawet zmęczone nie zapominają o dobrych manierach. Regularnie znajduję na Waszych półkach przeterminowane produkty, kupione mięso w plastrach śmierdzi następnego dnia. Omijam już dział mięsny, produkty są źle przechowywane z resztą nie tylko tam. Ale to temat bardziej dla sanepidu.. I ten Wasz pożal się boże punkt obsługi klienta. Nauczcie się rozmawiać z klientami w sytuacjach trudnych, np kiedy składa reklamacje. Jeśli wymieniacie towar z winy sklepu to z łaski swojej wyraźcie jakąś skruchę w imieniu firmy którą reprezentujecie. Klient specjalnie do Was idzie/jedzie, aby otrzymać pełnowartościowy towar za który zapłacił. A jeśli powołujecie się na swoje regulaminy, to wyłóżcie je na blat, aby były dostępne dla klientów. Zamiast siedzieć tam po 2-3 sztuki jedna na drugiej i plotkować porozglądajcie się po sklepie, może wypatrzycie jakieś niedociągnięcie przed klientem. Powierzchnia sprzedażowa jest oklejona ostrzeżeniami, groźbami, instrukcjami, jak idioci dla idiotów, nieestetycznie to wygląda. Nic nie przebije działu z kosmetykami, szczególnie dezodoranty, śmiać mi się chce kiedy go mijam. Widać że sklep jest zarządzany chaotycznie. Zbieranina ludzi gotowych robić cokolwiek, jakkolwiek, za ilekolwiek. Oczywiście moje zarzuty są subiektywne, dotyczą tylko kilku pracownic, ale te negatywne zachowania zapadają w pamięć najbardziej i opinię o Was mam złą właśnie przez te jednostki i głupią politykę na sklepie. Współczuję wam chorej atmosfery w pracy, z pewnością praca tam jest dla wielu z Was jedynie koniecznością, nie priorytetem. Jednak złą postawą wobec klientów stracicie tą pracę nie dlatego że firma jest bee i Pani dyrektor jest bee, ale dlatego że Wy jesteście złymi pracownikami. Uprzedzę propozycję, żeby u Was nie kupować skoro tyle rzeczy mi nie pasuje. Kiedy tylko mogę robię zakupy gdzie indziej, dla zasady nie chcę zostawiać u Was pieniędzy. Niestety jesteście najbliżej mnie, a do tego macie w ofercie kilka rzeczy których próżno szukać w okolicy. Skarg i pism do Was oficjalnie również nie będę kierować. Nie taka moja rola jako klienta, żeby z imienia i nazwiska uczyć Was standardów obsługi jakie obowiązują powszechnie w innych sklepach. Po prostu weźcie sobie do serca, że Wasza praca to nie tylko współpracownicy, zmiany, regały i Pani dyrektor, ale również, a raczej przede wszystkim KLIENCI i ich komfort. Jeśli łamane są Wasze prawa pracownicze, a nie jest to praca dla której chcecie się poświęcać, to albo ją zmieńcie, albo interweniujcie, nie ma dyrektora którego nie można zmienić. Pozdrawiam i życzę pogody ducha na co dzień. Chętnie przyjmę każdą krytykę, byle konstruktywną.

klient

ostatni raz byłem jak była [usunięte przez administratora] - po powrocie do kraju -poszedłem na zakupy i się troche zdziwiłem - zmianą- Wszystko można kupić i za fajna cenę- nawet stoisko [usunięte przez administratora] jest -bardzo szeroki asortyment-a stoisko alkoholowe bajka!!!!- nie muszę wyjezdzać za granicę , aby kupic piwo- wystarczy podjechać do E,leclercl-Fajnie ,ze mam tak blisko taki fajny sklepik..

piwosz

E.leclerc Bydgoszcz- szoookkk jaki maja wybór piwa!! Najlepszy w całym województwie,... Gratulacje!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leclerc Toruń. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
bydoszcz

Jestem stałym klientem leclerca Bydgoszcz- szeroki wybór asortymentu , przystepne ceny-konkorencyjne do innych ,stoisko zdrowej zywnosci- super. Ogólnie fajny sklep

zadowolona

Pracuję w Bydgoszczy w E.leclerc i jest ok- Dyrektor jest wymagajacy,ale mozna sie dogadać ....

bydgoszcz

Witam ja pracuje w bydgoszczy w leclercu i jak narazie nie narzekam dyrektor jest wporządku .....kiedys przyjechala do nas ta Wasza dyrektor [usunięte przez administratora] od razu bylo widac po twarzy ze to wredna......Zreszta opinie na jej temat sa takie same jak mowicie. Najgorsze jest to ze i nasza dyrekcja zaczyna kierowac sie pomyslami pani [usunięte przez administratora] i to mnie zaczyna przerazac. Bo jak to sie rozkreci i ta wariatka zacznie wtracac sie w nasz sklep to ja to cienko widze. Pewnie to jest kwestia czasu. Mam nadzieje ze predzej czy poźniej ona za to wszystko zaplaci- skoro jest taka jedza,

Jogurt

Cały czas żyłam w stresie.Ciągle tylko krzyki i wyzwiska. Już sama nie wiedziałam, co mam robić, by wreszcie było dobrze. Chociaż dawałam z siebie wszystko, za nadgodziny nie dostawałam ani pieniędzy, ani nawet dobrego słowa. Zwolniłam sie gdy otrzymałam oferte kierownika. Pensja ta sama a odpowiedzialnośc za wszystko. Taka jest pani dyrektor. Chcialaby za najnizsza krajowa pracownika, kierownika i kazdego innego. Wszyscy uciekaja a kto sie stawia to jest zwolniony. To co wyzej napisali inni pracownicy jest 100 % prawda ! Pani dyrektor ma wszystkich gleboko.

M>K

[usunięte przez administratora]. Kazdego dnia inne pomysły. Najlepsze że zapomina co chciała aby zrobić. Nastepnego dnia wymysla aby wrocic do poprzedniego stanu. Za 3 dni znow chce aby byla zmiana. Jak zwrocic uwage ze dwa razy to samo polecenie to nie pamieta.. Swir ?? Szkoda nerwów. NIE POLECAM zakladu jako nowa praca !!!!!

niezana

Tak zgadzam sie z tym,też tam pracowalam i sama sie zwolnilam,I bardzo z tego się ciesze:-) Nie polecam tego sklepu

szkabi

A ja się zastanawiałam, czemu non stop kogoś szukają do pracy. Dziś dzwonili w sprawie pracy. nie pójdę, dzięki za ostrzeżenia. Tylko czemu tego nikt nie zgłosił do PIP-u? Nie ma czego się bać.Ja tak załatwiłam mojego byłego pracodawcę. Nadgodziny zapisujcie sobie w zeszytach potem do pipu i pismo do dyrektorki ze jak nie zaplaci to spawa w sądzie.Tak zrobiłam z bylym pracodawcą. Przeraził się sądem i zaplacił. I umowe zawarłam, że skoro zapłacił to nie załoze sprawy w sądzie.

ks
@szkabi

tak trzeba robić ale piszesz że układ jak zapłaci to do sądu nie pójdziesz ale wtedy też by zapłacili trzeba wyzysk niszczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Leclerc Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Leclerc Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Leclerc Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leclerc Toruń?

Leclerc Toruń