Hotel City

Czy ktoś tam sprząta czy tylko udaje

Gość
@Anonim 09.12.2017 22:16
Czy ktoś tam sprząta czy tylko udaje

Popieram miejsce godne nie polecenia!!!

Gosc

UWAGA Przestrzegam wszystkie chętne Panie Przed podjęciem pracy w City hotelu na stanowisku pokojową Zwykły (usunięte przez administratora) wyzysk ma maksa codziennie nadgodziny do ostatnich sił Najgorsza kierowniczka !!!!

jhb

a co tych kelnerek i pokojówek (zwłaszcza tych drugich) to naprawde uważam nie jest łatwe stworzyć dobrą, zgraną ekipe, którj sie zupełnie ufa. a nie oszukujmy sie takie osoby trzeba obdarzyć zaufaniem z tego względu że przecież wchodzą do pokoi...

JPTP

Z tego co słyszałam to nie lubią nerwowych ludzi. Jeżeli jesteś miłą spokojną i cichą osobą to na pewno można liczyć na godziwą wypłatę.

Gość
@JPTP 26.06.2015 17:56

Tak masz być cicha osobą żebyś nic się nie postawiła tylko jak w chinach zapiepszala Tam pracuje więcej Ukrainę którym szmacenie pasuje

markaz

"obuz" i "majom" dobrze, że chociaż hotel nie napisałeś/aś przez ch

fizyczny227

anonim - 2008-12-27 10:51:07 Dodaj opinie o Hotel City - Bydgoszcz. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.prawdziwy obuz pracy ludzi majom za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tym hotelu city.prezesi tego hotelu i kierownictwo to debile.nie polecam tam pracowac.marne zaropki.

Słowa kojarzące się z Hotel City (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobra. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mili profesjonalni . Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 1 tysiąca netto. Najbardziej podobało mi się w Hotel City:atmosfera, praca z ludźmi, dużo się działo. Najbardziej nie podobało mi się w Hotel City:ogromne imprezy zmuszające do ciężkiej pracy przez wiele godzin.

Zostaw opinię o Hotel City - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel City