Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o

Kielce

Opinie o Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o

sok

czy ja wiem Batonie. Kadra pracownicza i kadra zarządzająca powinny się jakoś uzupełniać.

Blondi

Jeden ze starych klientów RIGIPS powiedział, że kiedy była to firma angielska wszystko można było dla klienta załatwić, bo to on jest najważniejszy. Kiedy firmę przejęli Francuzi - skończyło się. Z "bagietami" wszędzie jest ponuro, w WEBERZE w roku poprzednim były problemy, w ISOVERZE, również. Jednak, chyba szczyt szczytów to RAAB KARCHER. Nie ma co narzekać, bo tam, to doiero mają "wesoły" autobus. Francuzki patent - rozwój przez zamknięcia - zarząd odnosi sukces za sukcesem. Dynamika zatrważająca: 5 oddziałów likwodowanych rocznie.

inzynier

pracowalem przy projektach jak jeszcze byla to angielska firma odszedlem po przejeciu przez kapital francuski, tak juz mam ze po doswiadczeniach z zabojadami nie zamierzam z nimi pracowac! i tak tez zrobilem odszedlem z info jakie mam nie mylilem sie [usunięte przez moderatora] sie francuz jak sowiet jak do czegos przylozy reke to niemal napewno [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o