Astrum- STAS

Gliwice

Opinie o Astrum- STAS

rekin

Ja się nie chce rozwijać to i pracodawca nie pomoże. Byłem pracownikiem tej firmy kilka ładnych lat. Rozwój? Awansowałem, zrobiłem kilka kursów, tego nie nazwiesz rozwojem ? Wszystko można kiedy się chce.

leszczynski

Jestem pracownikiem tej firmy i nie rozumiem wobec niej zarzutów. Cieszę się że znalazłem taką pracę, czasami trzeba się napracować to prawda ale jak to w każdej pracy bywa

banan

Jestem pracownikiem tej firmy, atmosferę tworzą ludzie więc jesteś negatywnie nastawiony to i ludzie w pracy są dla Ciebie negatywni. Wypłatę mam zadowalającą, zawsze na czas. Kiedy potrzebuje, mogę wziąć zaliczkę i nie ma z tym żadnego problemu

Robert

Byłem pracownikiem firmy Astrum - STAS, w mojej ocenie firma jak firma, zarobki przeciętne, ale wypłata zawsze na czas. Atmosfera przyjazna, nie było zawiści i kopania pod sobą dołków tak jak w poprzedniej firmie w której pracowałem przed Astrum. Szef to porządny gość, nigdy złego słowa na swój czy kogoś innego temat nie słyszałem. Gdyby nie propozycja wyjazdu za granicę, to pracowałbym tutaj dalej.

Wiki

Slabe zarobi.Dziwna atmosfera w pracy.Brak mozliwosci rozwoju.Nie polecam.Szkoda czasu.

Eryk
@Wiki 09.07.2014 13:27

Mój ojciec pracował w tej firmie, nie słyszałem od niego nigdy słowa krytyki, nie skarżył się, nie miał złego nastroju kiedy wracał z pracy. Także wydaje mi się że firma jest w porządku

Krystian
@Wiki 09.07.2014 13:27

Zarabiałem w tej firmie bardzo dobrze, nie wiem skąd wziąłeś to, że zarobki są słabe.

Zostaw opinię o Astrum- STAS - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrum- STAS