Ecs Cable Protection Sp. z o.o.

Opinie o Ecs Cable Protection Sp. z o.o.

Hsishsv Nowy wpis

Może czas na jakieś zmiany na szczeblach brygadzistowskich?

Mońka Nowy wpis
@Hsishsv

A co jest nie tak z brygadzistami? Chyba, że przez te kilka miesięcy coś uległo zmianie? Możesz opisać sytuację z brygadzistami, jak to wygląda na co dzień? Jest szansa żeby dostał ktoś awans z wewnątrz firmy?

Jolanta Nowy wpis

Będą niedługo jakieś nowe przyjęcia na produkcję? Bo znalazłam w sieci tylko nieaktualną ofertę. Widnieją tam zarobki 2 800 zł i jestem ciekawa czy dużo się zmieniło na ten moment? Czy poza tym są jakies premie za wyniki?

Karo

Witam, nie miłe było pożegnanie, tak ogólnie żadne, ale mimo wszystko dziękuję każdemu za współpracę w miłej atmosferze, bo większość pracowników jest super. Dużo się nauczyłam przez te przeszło 3 lata i mogę dalej się rozwijać w tym co lubię. Mam uczulenie na komponent i grzyby, dobrze wyszło, po co się męczyć. Jak dla mnie co do pracy i większości pracowników jest jak dla mnie pozytywnie a negatywy wszędzie są, pozdrawiam Wszystkich.

Weronika
@Karo

A to wiedzieli, że odchodzisz tak właściwie? Bo rozumiem, że dosłownie nikt się nie pożegnał? A w ramach podsumowania pracy tutaj mogłabyś napisać tak w sumie czego się nauczyłaś?

Karo Nowy wpis
@Weronika

Witam, jeżeli chcesz pracować a nie obijać, to źle nie będziesz miała jak Cię docenią, zatrudnij się w firmie, będziesz wszystko wiedziała, pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Ecs Cable Protection Sp. z o.o.?

X

Wartości? Takie jak wszędzie: najbardziej cenioną wartością w pracy są znajomości. Jak jesteś protegowanym odpowiedniej osoby, to nawet będąc największym gamoniem, dasz radę.

Aplikowałeś do Ecs Cable Protection Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik ds. rozliczeń i księgowości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Justyna Tabaczyńska

Przepraszam za obraźliwy wpis dotyczący Pani Karoliny Rochowiak, który został zamieszczony na forum zakładu pracy.

Ciekawski
@Justyna Tabaczyńska

Tzn? To Pani była autorką tych oszczerczych wpisów jakiś czas temu? Skąd nagle ta skrucha?

Justyna Tabaczyńska

Hdjdj

Jak wygląda teraz rekrutacja ? Czy po złożeniu cv oddzwaniają?

Xxx
@Hdjdj

Nie

Mała mi

Jak praca w ECS jak są traktowani nowi

Xxx
@Mała mi

Niezbyt dobrze

Wiecie czy Ecs Cable Protection Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak. Oraz służbowy samochód i mieszkanie.

hahaha

Podejscie (usunięte przez administratora)tej firmy co do pracowników niezna granic zero kompletne zero doceniania pracownika no chyba ze jestes dobrym kolega kierownika i potrafisz wypic o takich ludzi to firma walczy reszte ma totalnie w (usunięte przez administratora)

Witam czy są jakieś nowe wakaty w waszej firmie ?

Mała mi

Witam jak wygląda praca w ECS jestem zainteresowana

Onyxxx

Hahaha Pracuje tu kilkanasnie lat i raczej nie pamietam zeby Justyna czy inny ze starych pracownikow tak chorowal,wiadomo ze zawsze jakies L4 wyskoczy ale kolezanka pracuje tu rok a wiecej jej nie ma jak jest. Justyna rzeczywiście to nie temat na wypisywanie tutaj,jak kierownik nie widzi to my nic nie zrobimy

@Onyxxx

Witam ..., ja jak choruję, to naprawdę a nie tekstami, że jak nie dostanę urlopu, to pójdę na chorobowe. Życzę Tobie zdrowia, tym bardziej teraz, podczas pandemii z całego serduszka i pozdrawiam Ps. A jak komuś nie odpowiada moje podejście do spraw zdrowotnych, to niech się uda do psychiatry!

@Karolina Rochowiak

Skoro Pani notorycznie choruje to proponuje iść na rente chorobową. Jeżeli miała Pani kłopoty ze zdrowiem nie trzeba było podejmować pracy. Pani podejście do pracy jest równoznaczne z tym, że się Pani nie chce pracować, byleby co miesiąc kasa na konto wpływała. Pracować ledwo rok i " ciskać" L4??? Brak chęci do pracy. A "stara" kadra (usunięte przez administratora) na takich, bo nauczona akordu i norme wyrobić trzeba. Brakuje ludzi, którzy z tamtąd odeszli!!

@AXA

Hmmm, mam iść na rentę chorobową przez katar i kaszel? Jednym nie odpowiada mój kaszel przez epidemię, drugim nie odpowiada l4. Tak naprawdę już mi ręce opadają, bo nikogo nie jestem w stanie zadowolić. Chęci do pracy są, ale widocznie współpracownicy mnie nie chcą. Pytanie, co się uważa za notoryczne chorowanie? Proszę udać się do biura i sprawdzić moje notoryczne chorowanie. Fakt, zaniedbałam zdrowie, chodząc chorym do pracy w zeszłym roku, ale firma podpisała ze mną umowę, więc moim zdaniem nikt nie może mi zarzucić, że źle pracuję i proszę się..., pozdrawiam serdecznie

@AXA

A z reszta, nie będę się już poddawała prowokacją, szarpiąc swoje nerwy. Niech każdy spojrzy na siebie a później mówi o kimś, ale łatwiej wytykać palcem. I moje zasadnicze pytanie, czy aż tak kogoś skrzywdziłam żeby po mnie jeździć i opinie psuć, no chyba raczej nie, zwykła zawiść i tyle.

@Karolina

Hahahaha, jak dziecko z przedszkola mam katarek muszę zostać w domu. :-D ????

@Karolina

Proszę nie pisać, bo koronawirus panuje i katar czy kaszel to " nie przelewki ", bo wcześniej tego nie było.. Zamiast pracy to może faktycznie cofnąć się do wieku przedszkolnego? Proponuje się zastanowić. Tam nikomu Pani nieobecność nie będzie przeszkadzała.

xyz
@AXA

To wypisywanie nie jest już dla mnie zabawne, może rzeczywiście bała się o innych, cały czas ma kaszel i chodzi do pracy, bo na nią gadacie...

Zawsze kiedy wydaje mi się , że ludzka głupota nie jest już w stanie mnie zaskoczyć, wchodzę na GoWork poczytać komentarze pracowników ECS. Ale będzie temat na palarni!

Przyznaję rację, moja głupota też tu zaowocowała, bo za bardzo biorę wszystko do siebie :(

@Karolina

Dokładnie. Daj sobie spokój, nie ma sensu się w to wdawać, bo tylko niepotrzebnie dajesz pożywkę kilku sfrustrowanym osobom :) Zrobił się tu już taki bałagan, a że byłyście z Justyną tak "inteligentne" by te bzdury podpisywać swoimi nazwiskami, to pewnie spotkacie się na rozmowie u góry z wiadomo kim :)

Co do aneksów rzeczywiście potraktowali co niektórych nie fair w porównaniu do nowych pracowników...Proponuje nie wypisywać na forum a raczej wyjaśnić tą kwestie z kierownikiem.(usunięte przez administratora)

Karolina Rochowiak

Sprostowanie, jak komuś aneks nie odpowiada, to udaj się do kierownictwa czy dyrektora a nie publicznie wywody robisz!

Karolina Rochowiak

Sprostowanie napisałam, więc Ty proszę czytaj :)

Karolina Rochowiak

Publicznie narzekacie na płacę i warunki a później się dziwicie, ze nie ma nowych pracowników. Przecież możecie się bezproblemowo zwolnić? Tylko narzekania, jeszcze najlepiej anonimowo, może ktoś w końcu napisze plusy tej pracy?

XxXinowroclaw

Masz rację Justyna, nie możemy tego tak zostawić. Skoro podpisałaś się z imienia i nazwiska to uważam że jesteś na tyle odważna że pójdziesz i to załatwisz.

Justyna
@XxXinowroclaw

No przykro mi ale nie bo ja ze swojego aneksu jestem zadowolona...a w kogoś imieniu nie będę się udzielac:)

xxxxx

A mnie dalej interesuje pakiet medyczny w tej firmie jak on wyglada???

Xxxx

Ukłony dla dyrekcji i kierowników DZIĘKUJEMY ZA SZACUNEK I DOCENIENIE PRACOWNIKA PO 7 LATACH PRACY

Zofia

No dołownie potraktowli ludzi z tymi podwyżkami gorzej jak przysłowiowych beduinów

Zostaw merytoryczną opinię o Ecs Cable Protection Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Ecs Cable Protection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecs Cable Protection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecs Cable Protection Sp. z o.o.?

Ecs Cable Protection Sp. z o.o.