K-EX

Kielce

Opinie o K-EX

szyks

W przypadku takich stanowisk jak Dyrektor Handlowy @prynk masz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podobnie jest też w przypadku przedstawcieli handlowych.

Jurek

Ja również nie polecam. Firma tragiczna. Na paczki trzeba czekać tydzień czasu. Przychodzą informacje o pozostawionym awizo, a żadnych w skrzynce nikt nie zostawia. Ja również szczerze odradzam tą firmę.

.11.11.11
@Jurek 24.03.2013 18:11

Mała informacja, jeżeli mieszkasz w blokowisku czyli utrudniony domofonem dostęp do skrzynki pocztowej to nie otrzymasz awiza, tak już jest w firmach kurierskich. Jeżeli masz wątpliwości to zawsze możesz poprosić o dane GPS oznaczenia awiza przez kuriera. W okresie świątecznym nie korzystaj z usług przewozu kurierskiego, ilość paczek wzrasta x 3-6, sort tego nie obsłuży. kurier nie rozepcha samochodu. Do każdej przesyłki dołączaj informację o nadawcy i odbiorcy, ułatwi to oszukanie nr przesyłki w przypadku odklejenia lub zniszczenia się listu przewozowego. Czytaj dokładnie regulaminy i stosuj się do nich.

Piotr

A ja nie miałem żadnych problemów z tą firmą a wysyłam około 500 paczek miesięcznie. Mój kurier który mnie obsługuje jest naprawdę elastyczny. Z tego co kolega pisze to zderzak nie jest paczką standardową jeżeli chodzi o wymiary więc trudniej ją zgubić bo jest wielka. Firma jest ok jezeli chodzi o ceny i serwis - polecam!!

Zostaw opinię o K-EX - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-EX