Miviena

Przeźmierowo

Opinie o Miviena

gghh

hej! jak wygląda praca w tej firmie. Jakie oferują zarobki?

ja też

naiwny, kolejny naiwny się znalazł

ja

Posada przedstawiciela jak każda inna. Spora samodzielność w działaniu - ale nie można się dziwić - wymagana działalność. Największe problemy: nie da się zarobić normalnych pieniędzy (nawet najniższej krajowej) - zarobek to TYLKO prowizja, bo podstawa nawet nie wystarcza na pokrycie kosztów paliwa itp. Na magazynie nie ma towaru, słaba znajomość marki, wysokie ceny jak na produkt Made in PRC, mały rynek dystrybucji. Jesteś ambitny - możesz próbować, ale nie sądzę że ambicja opłaci twoje ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki....

Szukasz pracy?

To jest to.................?

Zostaw opinię o Miviena - Przeźmierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miviena