Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk

Łaszczyn

Opinie o Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk

tynkarz

pracowałem tam jeden wielki kocioł szef młody spoko ale jego tata masakra za 8-9 zł na godzinę na umowie pisane 8godzin a zapierda.......po 10-11

Potwierdzam spoko firma . Czekam kiedy na zachod ruszy p. [usunięte przez moderatora] z tymi jajcami i pracownicy szanowac to co mata bo kidys powiedzialem ,ze maja szanowac tych co maja bo nowy jak podejmie prace to moze byc wesolo (nie pisze o wszystkich bo sa pracownicy i...pracownicy) i wiem ,ze uszanowali a teraz slysze ,ze co nie ktorym sie w glowach lekko kolysze pozdrawiam i ruszac na zachod!!!

Zostaw opinię o Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk - Łaszczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk