SouthWestern BPS Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o SouthWestern BPS Poland Sp. z o.o.

jacek

zostalem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko obslugi klienta telefonicznie i mailowo, rozmowa trwala dosyc długo i skaldala sie z 3 czesci wszystko bylo by fajnie oprocz tego ze nikt nie raczyl podziekowac mi za udział w rozmowie i nie wiedzialem czy mam czekac dluzej czy nie, po czym pani na recepcji zlitowala sie i poinformowala mnie ze na pewno dadza mi odp odnosnie rezultatow oczywiscie nie doczekalem sie ani maila ani tel ani sms niczego... brak szacunku do 2 człowieka nie polecm

Zostaw opinię o SouthWestern BPS Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SouthWestern BPS Poland Sp. z o.o.