Opinie o Skibicki - technika transportowa w Skępe

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skibicki - technika transportowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Skibicki - technika transportowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skibicki - technika transportowa w Skępe

xxx Nowy wpis

A mnie pokazywało, że jakiś czas temu ktoś do kadr był potrzebny. Przypuszczałam, że znajdą się tu opinie z tego okresu, skoro nabory miały miejsce. Czy jakieś inne także były do teraz prowadzone? Ludzie jedyne co to ostatnio chyba nawiązywali do samej atmosfery, ale jak ona wygląda teraz w samym biurze? I czy do niego będą jeszcze możliwe przyjęcia? mam blisko dlatego się orientuję

Dzik Nowy wpis

Nie taka zła robota tylko trzeba uważać na niektórych bo lubią się wystrzelać z ucha o byle co.

@Dzik

A, że donosić? Musiałem poszukać co to znaczy :D A to są takie tematy w firmie, że można sobie zaszkodzić? Piszesz też, że praca jest nie taka zła, co masz dokładnie na myśli? Atmosferę, kasę czy jeszcze coś innego? :)

Zarobiony Nowy wpis
@Dzik

Chodzi ci o tych dwóch niezawysokich udających ze sie na czyms znaja ? Na tym co piszesz napewno a po zatym to nie wiem . A z reszta i tak kazdy ma na nich(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Jedna osoba pisała, że sporo odejść było z powodu traktowania ludzi tam. Chciałabym wiedzieć, czy w związku z tym są jakieś przyjęcia teraz? I czy cokolwiek się zmieniło w kwestii atmosfery właśnie i podejścia do pracowników?

Kamil

A czemu pytasz? Miałeś z nim jakieś doświadczenie?

@Kamil

Miałem i to bardzo nie przyjemne, przez jego podejście do ludzi, chamskie odzywki, braku szacunku do drugiego człowieka zwolniło się bardzo dużo pracowników...

Alicja
@666

O kurczę... Przykro jest to czytać. A co takiego robił że mówisz że nie miał szacunku?

@Alicja

Wyzywanie pracowników bezpośrednio przy właścicielach firmy, mnie osobiście wyzwał w tak ciężkich słowach że nie byłem w stanie tego powtórzyć, wysyłał swoich ulubionych nowo upieczonych jak on to nazywał Liderów na szkolenia,, jak postępować z ludźmi " oraz degradacja kierowników na zwykłych roboli. Byliśmy gorzej traktowani niż zwierzęta. Jeśli zachowywał by się wobec pracowników dobrze to tak samo pracownicy traktowali by jego samego, ale jego celem było zniszyc wszystkich którzy byli przeciw niemu i mieli jakieś pojęcie w wykonywanej pracy.

Franciszek
@666

Jak robił to przy właścicielach firmy, reagowali oni jakoś na jego zachowanie? Nie chciałbym pracować w miejscu, gdzie tego typu zachowania są tolerowane, lub może nawet promowane, jako skuteczna metoda "zarządzania".

Gabriela

Serio sądzisz, że oni by chcieli to wszystko ludziom w firmie przekazać? Co im by za różnicę zrobiło, gdyby sami mieli to mówić wprost? I ogólnie przez Ciebie teraz też się zastanawiam czy ten Dyr wciąż tu jest?

@Gabriela

Nie było dyrektora i z właścicielami firmy żyłeś jak człowiek z człowiekiem, nigdy nie było problemów. Z pewnych źródeł dowiedziałem się że zatrudnienie dyrektora miało na calu usprawnienie firmy a skutek był zupełnie odwrotny. Bez niego produkcja szła pełną parą, każdy był na swoim miejscu i wiedział dokładnie co ma robić natomiast po zatrudnieniu dyrektora zaczęły się opóźnienia w produkcji, wtrącanie się w magazyn bo on wie lepiej jak wszystko robić a pojęcie miał mniejsze niż dziecko przedszkolne i chamskie traktowanie klientów i dostawców, a z czasem dostał zakaz rozmawiania z klientami. Pracował rok później słyszałem że został odesłany do firmy Skibicki lub SLT i stąd było moje pytanie...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Skibicki - technika transportowa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Norbert

Idealnych firm nie ma, zawsze coś trzeba poprawiać ale tyle złości to wielka przesada!!

sąsiad
@Norbert

Ale dlaczego tak w obronie stajesz? czyżbyś był może dyrektorkiem z tej firmy? Kolega niżej dobrze napisał. Firma przecież znana, nie taka zła, SKIBICKI każdy zna chociażby z napisów na ciężarówkach z tyłu. To dlaczego ŁAMIE PRAWA PRACOWNICZE???? To nie Afryka żeby tworzyć obozy pracy! Pytanie też zasadnicze? Czy prezesi i dyrektorzy też dostają pensję co 2 tygodnie z opóźnieniem 2 miesięcznym???? Jeśli tak to ok. Widać że firma płaci jak ma kasę ale jeśli oni dostają od razu dobrą dolę to jakim prawem????????????????????? Ci wszyscy najmniej wynagradzani pracują na nich aby mieli te pensje!!!! Chyba o tym zapomnieli dzięki komu oni istnieją! BEZ LUDZI NIE MA FIRMY! A jak ich nie stać na pensje dla pracowników to niech sobie kupią albo wymyślą roboty do pracy! Gonić takich pracodawców! Uprzejmie donoszę.... do wszystkich możliwych urzędów i instytucji kontrolnych!

Klient Skibickiego
@sąsiad

Otwórz firmę i pokaż co potrafisz ... zresztą widzę że firma by istniała bez dyrektorów handlowców inżynierów sami spawacze starczą , bo czuję nosem że właśnie jesteś spawaczem..

Greg
@sąsiad

Kiedyś płacił z 6-miesiecy do tyłu co tydzień po 200-300zł.godzinna kolejka na schodach w sobote po godzinie 14...cały Rysio...

Zocha
@Greg

Dziękuję za informację właśnie firma prowadzi rekrutację miałam się zgłosić ale w takiej sytuacji gdzie takie opinie i firma niewypłacalna to ja podziękuję

Hugon

Dla mnie firma jak najbardziej ok. dobra atmosfera i nie rozumiem takich wrzutek na forum bez słowa uzasadnienia zupełnie jakby konkurencja to pisała.

Jacek

Czy firma prowadzi rekrutacje? Podpowiedzcie jakieś informacje o zarobkach i ewentualnych dodatkach.

Mieczysław

Od czterech miesięcy nikt nie wypowiadał się na temat pracodawcy i warunków pracy. Jaka jest aktualna kondycja firmy i co się w niej zmieniło? Czy są prowadzone na bieżąco rekrutacje? Ktoś z Was pracował lub obecnie pracuje w firmie i mógłby opisać swoje wrażenia? Można się rozwijać, brać udział w szkolenia i z czasem liczyć na awans lub podwyżkę? Dodawajcie swoje komentarze.

Edek
@Mieczysław

wszyscy narzekają, ale praca nie jest zła, najważniejsze, że można zarobić, a i z ludźmi pogadać bo atmosfera jest fajna.

Weronika

@Olek, firma prowadzi obecnie rekrutacje. Na swojej stronie szuka pracowników na stanowiska: operator programista CNC, pracownik biurowy. Skibicki - technika transportowa oferuje stałe wynagrodzenie, umowa o pracę, rozwój i szkolenia. Link do strony http://www.skibicki.com.pl/pl/kariera.html Czy któreś z tych stanowisk Cię interesuje? Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta i będziesz aplikował napisz swoją opinię o firmie.

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może mała podpowiedź o zarobkach?

Ktoś.

Są idealne firmy. Niestety ta do niej nie należy. Trzeba szanować pracownika. Dobro wraca. A o Skibickim słyszałem dużo- jednym słowem niekompetencja pod każdym względem. No ale cóż tu dużo pisać. Córeczki i pseudo" zięcie" muszą jeździć i się pokazać nowym samochodem. Obłuda. Porządna firma co miesiąc o wyznaczonym terminie wypłaca pieniądze. Żałosne jest to, że ludzie nie potrafią się zbuntować i np. nie przyjść do pracy. Wtedy firma napewno by upadła. A długi by spłacali jeszcze wnuczki pana S.

Weronika

@sąsiad, widzę, że Twoja opinia o firmie Skibicki - Technika Transportowa jest wyraźnie negatywna. Przytoczyłeś wiele aspektów. Czy na prawdę nie widzisz szans na pozytywne rozwiązanie jakiejkolwiek kwestii? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Czy nieregularność wypłat zdarza się każdorazowo?

Weronika

@sąsiad, zarzut łamania praw pracowniczych jest poważny i należałoby mieć na to odpowiednie dowody. Czy na pewno to chciałeś napisać o firmie Skibicki? Rozumiem, że negatywnie oceniasz terminowość wypłat, czy próbowałeś pytać o przyczynę tych spóźnień lub zaproponować inne rozwiązanie?

sąsiad
@Weronika

@weronika łamanie praw pracowniczych to m. in. brak terminowej wypłaty. zgodnie z prawem najpóźniej do 10 dnia po przepracowanym miesiącu na koncie pracownika! a chyba mam konto w banku i historię rachunku a w niej widzę że wynagrodzenie nie wypływa tak jak jest na umowie. widzę że się obudziły tutaj osoby które monitorują sprawę. pewnie jesteście w zarządzie, biurze i to jedno z Waszych zadań monitorowanie opinii o pracodawcy. spoko. tak to już tutaj jest. ktoś to musi robić. Czy prezes też dostaje kase z opóźnieniem? Czy dyrektorzy też dostają wypłatę z opóźnieniem? PYTAM SIĘ ! Ludzie mają kredyty inne zobowiązania. Czy słyszał zarząd o banku który nie patrzy na terminowość spłaty raty? Niech mi go wskaże! Wiem że wszyscy sie tam na to godzą. Bowiem nikt tego nie podnosi i się nie buntuje. Może to dla okolicznych pracowników jest OK. Ale spokojnie. Jeśli pracodawca jest ok to chyba nie mają się czego obawiać przy niezapowiedzianej kontroli.

SKĘPE

1. Firma zatrudnia bardzo dużo pracowników. Ponad 100. 2. Zatrudnienie znajdują nawet osoby z Ukrainy. Mają płacone więcej niż POLACY z długoletnim stażem! - SKANDAL !! - Ciekawe czy mają opłacone składki ZUS!!! CZAS TO SPRAWDZIĆ!!! 3. Wynagrodzenie jest płacone nieterminowo. Co tydzień albo co dwa za zaległy 2. miesiąc!! - SKANDAL! 4. Ciekawe czy dyrektorzy i prezesi też z opóźnieniem dostają wynagrodzenie!!!!! 5. CZAS TO Zgłosić! W końcu się wezmą za takich! 6. Tak wiadomo, ludzie mają pracę, ale jak nie ten to znajdzie się inny pracodawca! 7. Na początek : a) Uwaga TVN! b) ZUS - kontrola składek, pracowników, urlopów, cudzoziemców! c) PIP - warunki pracy, nieprzestrzeganie prawa do wynagrodzenia, nadgodzin, dodatków dla kierowców d) Urząd Skarbowy - kontrola czysto prewencyjna pod kątem prawidłowo naliczonego podatku VAT od sprowadzanych materiałów oraz rozliczeń podatkowych e) CBA - kontrola prewencyjna pod kątem nieprawidłowości w poprzednio wyżej wymienionych instytucjach, czy urzędnicy z ZUS i US oraz Inspekcji Pracy nie byli naciskani albo dodatkowo wynagradzani za prawidłowo przeprowadzoną kontrolę f) ABW - kontrola prewencyjna pod kątem utrzymywania (usunięte przez administratora) W KOŃCU MOŻE BĘDZIE PORZĄDEK!!!!

Pedro

Czy dowiem się coś jak tu się pracuje? Chciałbym się zatrudnić i miałem nadzieję na info od pracowników!

Weronika

@adi - istnieje strona internetowa pracodawcy pod nazwą Skibicki - technika transportowa, więc posiadane przez Ciebie informacje o zmianie nazwy nie są prawdziwe. Na wspomnianej przeze mnie stronie można również zapoznać się z aktualnie dostępnymi ofertami pracy. Obecnie poszukują na stanowiska operatora programisty CNC oraz pracownika biurowego.

adi

Witam czy ta firma to ma teraz nazwę altech investments bo mam tam zamiar iść spawac

Weronika

Jakie widzicie plusy pracy w Skibicki - technika transportowa? Za co przede wszystkim cenicie swojego pracodawcę?

emilk

Hej! Ktoś może opowiedzieć, jak wygląda rekrutacja w firmie?

Robert Seklecki

Pracowałem w tej firmie w latach 90, pchodze z wloclawka i w tamtych czasach raz było lepiej a raz gorzej , ale jednego co nie zapomne , firma Skibicki nauczyła mnie fachu jakim jest spawacz i dla Pana Ryszarda- pozdrawiam-. zawsze bede miał szacuek

Zostaw merytoryczną opinię o Skibicki - technika transportowa - Skępe

• Jak się pracuje w Skibicki - technika transportowa?

Zobacz opinie na temat firmy Skibicki - technika transportowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skibicki - technika transportowa?

Skibicki - technika transportowa
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Spółdzielcza 8 A
    87-630 Skępe