PIOTERM Nowoczesne Instalacje Sanitarne- Durak Piotr

Siedlec

Opinie o PIOTERM Nowoczesne Instalacje Sanitarne- Durak Piotr

Ja

Przestrzegam przed tą firmą, przede wszystkim Panem Durlakiem..brak płatności, nie odbiera telefonów ( oczywiście jak się już wykona zleconą pracę) a do tego oszukuje......

targowisko

Firma Pioterm a szczególnie jej właściciel Pan Piotr Durlak jest bardzo nierzetelny, kłamie i nie płaci za wykonana pracę. Nie polecam.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy PIOTERM Nowoczesne Instalacje Sanitarne- Durak Piotr? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o PIOTERM Nowoczesne Instalacje Sanitarne- Durak Piotr - Siedlec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIOTERM Nowoczesne Instalacje Sanitarne- Durak Piotr