Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

toer

haiko, zastanawiam się jak długo te rekrutacje będą trwały. Podobno ostatnio znowu kogoś przyjmowali i teraz dalej potrzebują pracowników ? Nie wierzę, że aż tak się rozrastają ...?

oferty pracy

Póki co szukają jedynie jeleni na staż żeby na nich robili !!! Głupcy w Polsce zawsze się znajdą co pójdą na taką ofertę tam albo gdzie indziej !!!

Gal Anonim

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Wszystko jest tam ładnie i pięknie dopóki nie podpiszecie umowy. Dobrze jest jak przynajmniej się nie wtrącają i dają pracować, gorzej jak czepiają się, że za dużo przebywasz w biurze, albo używasz telefonu czy drukarki.(Wszystkie te sprzęty wam się należą i mieszczą się w abonamencie). Jednym z większych minusów jest to, że jakikolwiek przelew musi być klepnięty przez (usuniete przez moderatora) a tego często nie ma w biurze, choć oficjalnie powinien tam siedzieć i tak nie raz nie dwa przelew do pracowników, czy kontrahentów wychodzi z opóźnieniem. Reasumując idealny klient dla AIP w Toruniu to taki, co płaci i w ogóle nie korzysta z biura i ich pomocy prawno-księgowej.

anonim

Witam, wszystkich chcących skorzystać z usług Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy wyższej szkole bankowej zachęcam do głębokiej refleksji i przeliczenia kosztów. W tej chwili prowadzenie własnej działalności będąc jednocześnie zatrudnionym jest tańsze niż opłaty w inkubatorach. Jeśli chodzi o obiecaną pomoc to jest dokładnie taka sama jak w urzędzie, czyli żadna Dyrektor(usuniete przez moderatora) ma na celu jedynie dbanie o swoją ciepłą posadę i namawianie jak największej ilości nowych osób chcących płacić co miesiąc 250 zł netto, gdyż z tego ma profity. Niestety jest to jedyne zajęcie jakiego się podejmuje. Szumne słowa wsparcia młodych ludzi jest jak reklama piękna i pusta. Jeśli ktoś chce brać w udział w ich pomyśle na biznes i ma obiecaną pomoc prawną i indywidualne podejście do pomysłu, itp. dla zwycięzców, to się rozczaruje bo najważniejsze co będzie musiał zrobić to podpisać listy, że otrzymał obiecaną pomoc i na tym polega całe wsparcie. Jeśli już ktoś chce próbować biznesu w AIP to na pewno nie z (usuniete przez moderatora) przy wyższej szkole bankowej.

Zostaw opinię o Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości