Efect Doradztwo Finansowe

Poznań

Opinie o Efect Doradztwo Finansowe

Igor

Świetna firma, z perspektywami więc dla ludzi to bardzo komfortowa sytuacja i nie dziwi mnie, że nie piszecie od dawna. Czy mają jakieś oferty pracy, może ktoś napisze ????

Jolek

Efect Doradztwo Finansowe naprawdę świetnie działa

tomek

ale chyba trzeba konkretnie jakiś kierunek skończyc jak chce się być doradztą finansowym jednak. Bo to masz już gospodarowanie jakims konkretnym budżetem tak naprawde i jest tutaj już duża odpowiedzialność jest tak naprawde. Dajcie znać jeszcze jak wygląda sprawa odnośnie zatrudnienia u nich w firmie na dłuzszy czas.

anomimmmmmmm

Zwykła akwizycja i nic więcej, na szkoleniu uczą tylko tyle żebyś mógł zaimponować ciemnym klientom sowją "wiedzą" i "profesjonalizmem", reszta to gadka szmatka naciąganij tylu ludzi ile się tylko da. Zdobywanie wiedzy? Bhaha, zdobywaj ją sobie sam i nie pyskuj młody :P Zarobki? Jak zasuwasz 15h dziennie to może te 3000 miesiecznie zdobędziesz - jak klienci sie nie wycofają z umowy i nie będziesz musiał zwócić prowizji naturalnie. Bo to jest warunkowy kredyt a nie pensja. Powodzenia życzę :P Wyższa kadra - cwaniackie mordy jak w więzieniu o zaostroznym rygorze :D Na awans bym raczej nie liczył :P Nie bez powodu panuje tam bardzo wysoka rotacja. Jesli jesteście jak ja kiedyś studentem myślącym o tym jako uzupełnieniu studiów ekonomicznych/finansowych to doradzam za darmo - dajcie sobie z Efectem spokój. Lepiej pójść z kolegami na piwo. A jak na serio chcecie sie uczyć robić kasę, to działalność gospodarcza albo giełda. Ryzyka wielkie ale inaczej sie nie da, trzeba cierpieć i postawić wszystko na szali by się dorobić.

Piter

pracowałem przez kilka miesięcy - odradzam wszystkim - w firmie tej jest duża rotacja bo nowi pracownicy spotykają się w ramach treningu ze znajomymi/rodziną wyciągają kontakty do ich znajomych a potem jest kwas - można zrazić do siebie sporo ludzi. Poza tym praca opiera się na wciskaniu, wymuszaniu kontaktów, kłamstwie ... nigdy więcej ...

Crol

Jestem ich klientem od !!!!5lat!!!!. określenie klient nie jest na miejscu ponieważ nikt z Efektu nie dla o moje oszczędności a jedynie o swoją prowizję. Zgadzam się z wypowiedzią Jasminy. szukają prowizji , kasy i nic więcej.

byly pracownik efektu

pracowalem w efekcie. firma dno. Pracowalem 2 lata temu i teraz przysylaja mi wezwania do sadu. Ze mam im zaplacic 106 zeta, kiedy sami wisza mi 384 :/ skur*iele

ja

Mobbing - krzyczenie i niecenzuralne słowa kierowane w stronę pracownika czego byłem świadkiem, panowie pod krawatami udają wielkich biznesmenów. Wykorzystywanie na maksa, robią z człowieka roboty, a pani prezes nawet nie raczy odpowiedzieć dzień dobry. Niemiła atmosfera, wyścig szczurów - kto zrobi lepszy wynik. Jeśli ktoś siebie szanuje to nie polecam pracy w tej firmie.

ANONIM

Witam! Jestem studentem kierunku Finanse i Rachunkowość, w najbliższym czasie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do Efectu - traktuję to raczej jako możliwość rozwoju, a nie zarobku kokosów - jak to niektórzy obiecuję. Za około 2 miesiące postaram się zamieścić, w miarę obiektywną odpinię - przy złożeniu że wytrwam.

dawid

wiekszosc tych wypocin to bzdury, nie wiem czy to konkurencja cz frajerzy ktorym faktycznie sie nie udalo! pracuje w poznaniu w biurze P1 i nie ma tu zadnego hamstwa a atmosffera w pracy jest raczej przyjemna, a jesli sie jest w tym dobrym to i o pieniadze nie trudno

bmw

Mobing? Jaki mobing... Ja pracuje w efekcie od marca i to mnie się kierownik słucha... a jest partnerem, więc niebyle kim. Jak ktoś jest [usuniete przez admina] to się nie nadaje do tej pracy.

kassandra

Pracując w Efecie jest sie skazanym na wysłuchiwanie zwrotów per "ty idiotko" ( fajnie to kotrastuje z tym Pani Aniu, Panie Tomku), sporej dawki przekleństw. Jest sie też ofiarą prasji, by zostawac po godzinach( bo to jest w dobrym tonie). "sukces" w tej firmie osiągaja ludzie, którzy liżą d... osobom wyżej postawionym, bo te nizej postawione, to w istocie szczurki...

Rafał Napierała - 2009-05-12 23:47:45 Brak opini. a propos powyższych wypowiedzi: kultura osobista szefa mobilizuje do pracy. Używa dobitnych słów aby pobudzić nierobów...

Rafał

Brak opini.

nie warto!!

poziom merytoryczny doradztwa pozostawiajacy wieeeeele do zyczenia. wielka rotacja pracownikow. zarzadzajacy firma wlascicel i jego zona warci siebie, z kultura osobista ponizej wszelkiej krytyki. odradzam!

Nie polecam. Są dwa rodzaje pracowników - doradcy (nazywani przez prezesa szczurami) i pracownicy obsługujący tzw. administracyjni (podludzie, którym prezes nie odpowiada dzień dobry). W obu przypadkach duża rotacja pracowników. W firmie stosowany jest mobbing. Przeklinanie, wrzeszczenie, gnębienie i urabianie pracowników. Co jakiś czas jest wybierana ofiara do gnębienia. Żal czasu na taką firmę - są inne, ale jeżeli ktoś chce sam spróbować... niech próbuje...

SA jest od jakiegos czasu koleżanko gosiu :-). Poza tym jest to firma ktora ma b.dużą rotacje "doradców" nie mniej jednak jak na pierwsza prace to jest tu sporo zalet. Nie uważam jednak zeby było to coś poważniejszego niz tylko tymczasowa praca, jesli kogos finanse nie interesuja a leci na kase to dziekuje ale wole nie spotykac sie z taki pseudo doradca :-)

gosia

nie ma w Poznaniu takiej firmy z "końcówką" SA.Jest SP z ograniczoną odpowiedzialnością.A to jest coś innego!

Zapomnij to nie jest warte tej kasy, korzystaj z beztroski puki możesz, poza tym przeczytaj o kształtowaniu tożsamości u młodych ludzi szukających swojej drogi życiowej bo w chamski sposób na tym żerują. Jest mnóstwo innych opcji na zarobienie pieniędzy mniejszych większych nie będąc akwizytorem.

Zostaw opinię o Efect Doradztwo Finansowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efect Doradztwo Finansowe