Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. w Człuchów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. w Człuchów

Nela Nowy wpis

I co, byli wtedy jacyś pracownicy potrzebni jak wtedy ktoś spytał? Oferty dla pakowacza ręcznego jeszcze z ubiegłego roku mi się pokazywały, ale teraz kompletnie żadnej już nie widzę. możliwe, że to jakaś stabilna praca, skoro dalej nie szukają? A czy maja zamiar przy tym się rozwinąć?

heX Nowy wpis

Czy potrzebni są nowi pracownicy?

Czy jest szansa na omówienie szerzej tej premii 500 zł o której pisali za przepracowanie miesiąca w systemie pracy ciągłej? To faktycznie tylko jednorazowa sytuacja czy może co roku się to jakoś odnawia? Zastanawia mnie podejście osób zatrudnionych później do sprawy gdy wiedza, że już premia przez jakiś czas nie będzie obowiązywała? I czy tylko ta przysługuje czy jakaś jeszcze jest?

W Człuchów Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Pakowacz. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Bezrobotny. Nowy wpis

Jakie zalety i wady pracy ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PAKOWACZ RĘCZNY w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Oczywiście że tak,jeżeli przepracujesz cały miesiąc w systemie pracy ciągłej bo taki system pracy obowiązuje w tej firmie to dostaniesz 500 zł brutto.

Zbigniew

To dodatkowa premia za brak zwolnień? Coś jak premia frekwencyjna?

To była jednorazowa premia.

Plast1 Team

It is so bad???Really???We asked the boss about PIP and polish "Sanepid" control and we know the truth.GoWork.pl - people opinions can be changed for money , right? That's the truth!!!Thanks????

krzywy-64@wp.pl

Czy jest u was segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych

Xyz
@krzywy-64@wp.pl

Oczywiście że jest segregacja,oprócz tego że kazano zaszczepionym zdjąć szybko plakietki przed samą kontrola z PIP to nic się nie zmieniło. Plakietki były do 20 września a w tłumaczeniu kontroli powiedziano że do czerwca.

WYKOP

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr w Człuchowie wprowadziło podział na pracowników zaszczepionych i niezaszczepionych. Ci pierwsi musieli nosić specjalne plakietki "Jestem zaszczepiony na Covid-19", ale nie musieli chodzić w maseczkach. W zakładzie trwa teraz kontrola Państwowej Inspekcji Pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

bozq

Też mnie to ciekawi, czy ktoś jest w stanie udzielić rzetelnej odpowiedzi na pytanie? Z tego co słyszałem to 19 zł na h brutto, ale obiło mi się o uszy również 13 zł na godz netto. Jak jest na prawdę?

@bozq

19zł.mają osoby zatrudnione na okres wakacji do 26 roku życia,etatowy pracownik ma około 13zł.

M

Czy pracują tam kobiety ? Jest szansa na zatrudnienie?

@M

Ciekawa jestem odpowiedzi na Twoje pytanie, choć póki co nikt nie pokusił się o napisanie choć kilku słów... A czemu myślisz, że kobiety nie pracują w Przedsiębiorstwie Produkcyjnym Polstyr? Chyba nie ma takich miejsc, w których pracowaliby tylko mężczyźni... :)

higheeee
@M

Tak pracują kobiety

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

Żadnych imprez integracyjnych nie ma.

Xyz

Praca odbywa się w systemie akordowym?

@Xyz

Nie,wyznacznikiem jest czas technologiczny.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

Normalne umowy ,pierwsze na czas okreslony .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

Obserwator

Tak, osoby bez doświadczenia są zatrudniane bez problemu.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Przedsiębiorstwo Produkcyjne "POLSTYR" sp. z o.o o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenia podnoszące kwalifikacje? Tam? Osoby zarządzające nie znają takiego pojecia. Tam podnieść można tylko normę lub ciśnienie.

kk

ostatnio były kursy więc nie piszcie głupot

@kk

Tak były ale tylko dla kilku osób i przede wszystkim dla meżczyzn na wózki widłowe i operatora suwnic gdzie szkoleniowiec wyprowadził kursantów zeby im pokazac jak wyglada wózek i tyle,

kk

a na co maja być jeszcze kursy na prawo jazdy :D jest dobrze nie ma co narzekać no chyba że ktoś lubi całe życie narzekać to ok

Obserwator
@kk

Cóż za fachowe podejście do tematu. To nie jest narzekanie tylko wyrażenie swojego zdania. Co nie zmienię faktu że dla kobiet szkoleń nie ma.

Izabela

@wolny człowiek, pracujesz w firmie Polstyr? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Napisałeś, że "poza tym bez zmian", co konkretnego masz na myśli? Poniższe opinie głównie dotyczą atmosfery i relacji z przełożonymi. A czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych, pakiet świadczeń socjalnych?

Opinia
@Izabela

Umowa o pracę to wszystko żadnych socjali premii świątecznych czy chociaż paczek dla dzieci na swieta... Placa to najniższa krajowa plus dodatki które zabrać moga :) jeśli chodzi o socjal to zabierają na fundusz pracowniczy i mówią że to na klimatyzację, papier toaletowy i mydło do rąk ????

@Opinia

Dziękuję za odpowiedź. A jak wyglądają możliwości uzyskania awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr? Wiele osób składając CV do danej firmy, bierze pod uwagę oferowane ścieżki rozwoju. Twój komentarz może być dla nich pomocny.

@Opinia

premie na święta są dla tych co w (usunięte przez administratora) nie walą :D l4 po pierwsze

Były pracownik 2019

Byłem pracownikiem tej firmy stwierdzam że opinie które są tu podane są prawdziwe nie wyssane z palca.GŁównym powodem złych opiń jest brak organizacji pracy mistrzów i brygadzistów,nie mają wspólnej hierarchii,krótko mówiąc każdy h..na swój strój,a brygadzista jego motto nie radzisz sobie zwolnij się,za takie coś prezes powinien zwolnić,ponieważ to dużo od nich zależy czy będą pracownicy czy nie,oni powinni zachęcać ,pomagać,mobilizować do pracy żeby miło się pracowało,a nie kopać leżącego.Wiadomo wszędzie trzeba pracować,co do wynagrodzenia nie mam zastrzeżeń,faktycznie są jednostki które powinni być nagradzane ,a niestety jest odwrotnie,są pracownicy z długim stażem które są faworyzowani ,i nikt im nic nie powie np grają na telefonie,siedzą na stołach,plotkuja,donoszą ,i jeszcze narzekają.Gdyby nie było takiego czegoś ludzie chętnie by tam pracowali,a nie UK byłem doświadczyłem na własnej skórze nie wierzysz sprawdź

@Były pracownik 2019

praca jak praca pracujesz robisz swoje i do domu :D pracuje tam z kolegami wiadomo robić trzeba ale bez przesady nikt z biczem nie stoi to nie jakiś (usunięte przez administratora). legal umowa opłacane pełne składki wszystko na papierze a nie na czarnucha pracować i jeszcze Ci powiedza ze jesteś ubezpieczony.jak dla mnie polstyr ok a jak komus nie odpowiada jego sprawa pozdro

grab

Zamiast zająć się swoimi obowiązkami to chętnie oceniamy innych przeważnie zwierzchników. Żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba coś pokazać!!

@grab

A co konkretnie masz na myśli? Co trzeba pokazać według Ciebie? Pracownicy dostaja zadania do wykonania i wywiązuja sie z nich ale często dzieje sie tak ze przełozony stwierdza ..za wolno'' i podkręcaja obroty maszyny bądz poganiaja ludzi. Czy to według Ciebie spełnia kryteria ,,pokazania"?

Izabela

Z tego, co wiem to na produkcji macie 3 zmiany? Jak to jest rozliczane w Polstyr? Powinny być chyba jakieś dodatki za ten system pracy?

Czarek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy i nie narzekać, Ja dobrze się tu czuję więc polecam!

nonna

nowa edycja big brother w polstyrze

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. - Człuchów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Koszalińska 4
    77-300 Człuchów
  • NIP: 8430002690 KRS: 0000197202

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.