Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.

Człuchów

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.

Izabela

@wolny człowiek, pracujesz w firmie Polstyr? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Napisałeś, że "poza tym bez zmian", co konkretnego masz na myśli? Poniższe opinie głównie dotyczą atmosfery i relacji z przełożonymi. A czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych, pakiet świadczeń socjalnych?

Opinia
@Izabela 02.07.2018 22:33

Umowa o pracę to wszystko żadnych socjali premii świątecznych czy chociaż paczek dla dzieci na swieta... Placa to najniższa krajowa plus dodatki które zabrać moga :) jeśli chodzi o socjal to zabierają na fundusz pracowniczy i mówią że to na klimatyzację, papier toaletowy i mydło do rąk ????

wolny człowiek

Ukraińców zaczęli zatrudniać, poza tym bez zmian.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Przedsiębiorstwo Produkcyjne "POLSTYR" sp. z o.o o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

GORZAŁA

(usunięte przez administratora) !!!!! NAJNISZA KRAJOWA TYPOWY WYZYSK !!!!

Ciekawy
@GORZAŁA 13.02.2018 22:56

Co takiego napiasano ze zostało usunięte ????

Obserwator

Obiektywnie patrząc to w tym zakładzie szacunek dla pracownika to czysta abstrakcja,kultura społeczna przełożonych zerowa ,zrozumienie potrzeb pracowników żadne a co najbardziej śmieszy to brak jakiegokolwiek rozeznania w w prawach pracownika który ma tylko obowiązki ,nie ma prawa miec własnego zdania bo zostanie odpowiednia zdyscyplinowany krzykiem ,ubliżaniem i dostanie taka prace ze nawet do toalety nie bedzie miał jak isc.Pensja to niajniższa krajowa plus dodatki za godzin nocne i premia którą zabiora za chorobowe, za pomyłke przy produkcji i czasami nie wiadomo za co. Co ciekawe gdy zostaje sie pozbawionym premi nie dostaje sie informacji w formie pisemnej kto i za co zabrał tak ze nie ma możliwosci odwołania .Nie ma tam równego traktowania pracowników, prym wiodą donosiciele przez co ci którzy podpadna takiem osobnikowi są na każdym kroku dyskryminowani przez przełożonych którzy powinni byc ponad to a nie nadstawiać ucha . niezdrowa atmosfera ,brak życzliwości . Są jednostki miłe ,uprzejme życzliwe tylko szkoda ze nikt nie potrafi takich osób docenic . Za to osoby aspołeczne i antypatyczne nagradzane są jaknajbardziej. Z czystym sumieniem nie polecam tego zakłady chyba ze ktos jest masochista .

Miszcz ma zawsze racje.

To nie jest miejsce dla normalnych ludzi. Warunki pracy coraz gorsze, ciągła presja i brak szacunku. Osoby zarządzające patrzą tylko na własne korzyści, pracownik fizyczny jest tylko pionkiem, którego można wykorzystywać. Stawka za 3-zmianową pracę to kpina, na premię świąteczną nie ma co liczyć. Ta praca wykańcza psychicznie. Jeśli nie jesteś zdesperowany, szczerze nie polecam.

Gorzała

ludzie jak nie musicie to się tam nie pchajcie ;) zero szacunku dla człowieka. Obóz pracy hahah niech mistrzowie się wezmą za robotę a nie chodzą i głupoty im się we łbach trzymają

Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne "POLSTYR" sp. z o.o ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o. - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.