Opinie o Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane w Dębowa Kłoda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane w Dębowa Kłoda

Iga Nowy wpis

Nijaki Zbigniew Karatysz,który zwie się firmą-to kpina...chyba ,że firmą KRZAK... Naciągacz,(usunięte przez administratora),krętacz.Podpisuje umowy z klientem na papierku, który nie jest nic wart.Nie wystawia faktur,bo nie może. Nie słucha inwestora, robi wszystko po swojemu-czyli tak jak jemu pasuje, a nie tak jak życzy sobie klient. Nagminnie pije w pracy,niszczy materiał, jeżeli chodzi o zwrot kosztów za wyrządzone szkody przy pracy(zrozumiała bym gdyby się zdarzyło raz czy dwa),udaje głupiego i nie idzie nic odzyskać. Telefonu nie ma uszkodzonego-to celowe działanie ,majace na celu zbycie klienta. Moja rada:TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TEGO MAJSTRA jakim jest ZBIGNIEW KARATYSZ,mieszkający w KŁODZIE MAŁEJ...Ten człowiek i jego umiejętności są na poziomie dziecka 10-letniego.Dużo gada, mało robi,a najwięcej co potrafi,to spierniczyć robotę.Może budować, ale kible na bezdrożnych parkingach.

Jak wspominasz swoją pracę w firmie Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane w mieście Dębowa Kłoda? Podziel się twoją opinią o tym pracodawcy i pomóż innym zadecydować o karierze.

Aga Nowy wpis

Pan Zbigniew podpisał umowę na wykonanie usługi, z której niestety się nie wywiązał.Moze i ma gadane,ale tak naprawdę nie za bardzo zna się na tym co robi-tzw.fuszerkę na sztukę.Pobrał dużą zaliczkę na materiały i z reszty pieniędzy się nie rozliczył.Nasze materiały które sami kupiliśmy też są poniszczone i niestety straciliśmy na nie gwarancję.Ponadto nie powiadomił nas jako właścicieli, że nie będzie dalej wykonywał zlecenia,tylko zabrał sprzęt i uciekł.Nadmienię również, że zabrał sprzęt kupiony za nasze pieniądze, na które mamy papiery i fakturę-przyjechał pewnie w nocy i je po kryjomu wyniósł, czyli w moim mniemaniu po prostu ukradł. Nie polecam i nie chcę widzieć człowieka na oczy,pomimo szkód i kosztów na jakie nas naraził.Sprawa będzie zgłoszona odpowiednim służbom.

Halina Nowy wpis
@Aga

Sprawa została zgłoszona jak pisałaś? Jak to się zakończyło? Informuj na bieżąco, na pewno wiele osób jest ciekawych :)

Paulina Nowy wpis

Widzę, że już dwie osoby mają problem z tą firmą, a szczególnie z tym, że firma przywłaszcza sobie materiały i towar, za które usługobiorca płacił, a nie zostały zużyte. Właściciel milczy i nie odbiera. Jestem ciekawa jak drogie były te materiały? I czy to częsta praktyka?

JK

Nie lubię gdy ludzie własne słowo mają za nic. Od kilku tygodni nie mogę się doprosić o rozliczenie za pobrany przez tego pana towar. Najpierw odwleka i ściemnia, a potem przestaje odbierać telefony. Wstyd. (adres to nie Dębowa Kłoda tylko Kłoda Mała poczta Zalesie)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
klient

Zdecydowanie nie polecam. Osoba nieodpowiedzialna, niekompetentna, nie słuchająca oczekiwań inwestora oraz niewywiązująca się z podpisanej umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane - Dębowa Kłoda

Zbigniew Karatysz Usługi Budowlane
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 36A
    21-512 Dębowa Kłoda