ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK

Salzgitter

Opinie o ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK

Mike

Byłem, jeździłem ;) Nie jest tak źle na kierowce oczywiście jak chcesz złapać doświadczenie na specjalistycznym sprzęcie a nie na byle firance czy patelni to jak najbardziej polecam. Na WARSZTACIE z tego co dało się zaobserwować bywa różnie, zależy co się robi i z kim, (usunięte przez administratora)

Sy_Ko

Mąż pracuje w tej firmie od lat. Niemieckie warunki i obsługa po polsku. Świetne wynagrodzenie- wg prawa Niemieckiego i wzajemny szacunek. Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK - Salzgitter

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDREAS MEDYK AUTO-MEDYK