Telektrim S.A.

Chełm

Opinie o Telektrim S.A.

Jaś_Fasola

Ta firma to jedna wielka porażka. Tatuś z Synkiem chcieliby żeby ludzie robili 24h i jeszcze im płacili za wykonywanie pracy. Uwalają kasę za wszystko za co mogą. Zresztą ilość ludzi którzy odeszli mówi samo za siebie. W biurze pełna inwigilacja. Nie zdziwił bym się jak by mieli podsłuchy w każdym pokoju... Nikomu nie polecam tam pracy.

Mocnywgębie

Ten jak to mówisz "synalek" chyba nie ma tak mało do gadania skoro Cię wywalił ty "nierobie"

ByłyNaSzczęście

Witam, praca w Telektrimie u wielkiej rodzinki to porażka. Najchętniej przyjmują na czarno, o obiecanej umowie stary dzi.d z synalkiem nie chce słyszeć. Na pytanie o umowę, z mety zwalnia z pracy. Połowa pracowników na Chemicznej robi na czarno, lub za 1200zł, max jaki można osiągnąć na stanowisku projektanta lub kosztorysanta, to 2000zł. Synalek włąściciela bez jego przytupnięcia ma zero do gadania, a ludzie mają codziennie wyraz twarzy jak by za kare do pracy chodzili..

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Telektrim S.A. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o Telektrim S.A. - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telektrim S.A.