BUDZYŃSCY Sp. z o.o.

Jarantowice

Opinie o BUDZYŃSCY Sp. z o.o.

rafał
użytkownik zarejestrowany

jesli ktoś decyduje się otworzyć firmę specjalizującą się w konkretnej materii, to na pewno powinien mieć o tym ogólne pojęcie. Skądś jednak wziął się jego pomysł na biznes @selinka. Nie mówię o znajomości budowy czy składu, ale cokolwiek z wiedzy by się przydało :)

byłypracownik

szef jest kolejnym amatorem folii któremu wydaje się że wie wszystko o folii maszyny podkręca na 120 140 proc a jak już maszyna nie daje rady to zwala winę na pracownika ale to z czystej pazerności zarobki też do niczego lepiej się na zasiłku dla bezrobotnych wychodzi więc nie polecam no chyba żę jesteś sadomasohistą roboczym

szczerość

Tragedia!!!, ( usunięte przez administratora ),ogólnie ta firma to porażka,szczerze nie polecam.

Ron
@szczerość 07.12.2014, 12:23

Rozwiń dlaczego tragedia? Co robiłeś/robiłaś i co Ci nie pasowało?

Zostaw opinię o BUDZYŃSCY Sp. z o.o. - Jarantowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDZYŃSCY Sp. z o.o.