Mentor Poland Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice

Opinie o Mentor Poland Sp. z o.o.

Kobieta

Ide w tym tygodniu na rozmowę. Jakie są tam zarobki na produkcji?

Natalia

@kobieta obecnie firma Mentor Poland ma 2 oferty pracy: http://www.gowork.pl/praca/mentor-poland-sp.-z-o.o.;pr na inżyniera procesu i pracownika Produkcji Działu Mechaniki. Firma oferuje umowę o pracę. Czy będziesz aplikować?

kobieta

Witam. Są jakieś oferty pracy teraz w Mentorze? Obecnie pracuję, jako operator działu elektroniki...

Natalia

@34 to same atuty jeżeli chodzi o pracę w Mentor Poland. Czy poszedłeś na rozmowę, by to zweryfikować i dowiedzieć się jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Każda informacja może być przydatna w tym wątku.

hej teraz oferta na mechanika w dziale utrzymania ruchu w miejsocwisci Jelcz Laskowice w ogloszeniu napisali ze oferuja tu ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie atrakcyjne wynagrodzenie stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Mentor Poland

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne. Zapraszamy do wysylania cv na adres: rekrutacja@mentor-poland.com

Ona

Witam,szukam ofert pracy do firmy Mentor,ale niestety żadnych nie ma.Proszą napisać mi czy ta firma zatrudnia bezpośrednio przez pracodawcę czy przez pośrednika.

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Mentor Poland Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Mentor Poland Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mentor Poland Sp. z o.o.