Mentor Poland Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Mentor Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mentor Poland Sp. z o.o.

Kobieta

Ide w tym tygodniu na rozmowę. Jakie są tam zarobki na produkcji?

Natalia

@kobieta obecnie firma Mentor Poland ma 2 oferty pracy: http://www.gowork.pl/praca/mentor-poland-sp.-z-o.o.;pr na inżyniera procesu i pracownika Produkcji Działu Mechaniki. Firma oferuje umowę o pracę. Czy będziesz aplikować?

kobieta

Witam. Są jakieś oferty pracy teraz w Mentorze? Obecnie pracuję, jako operator działu elektroniki...

Natalia

@34 to same atuty jeżeli chodzi o pracę w Mentor Poland. Czy poszedłeś na rozmowę, by to zweryfikować i dowiedzieć się jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Każda informacja może być przydatna w tym wątku.

34

hej teraz oferta na mechanika w dziale utrzymania ruchu w miejsocwisci Jelcz Laskowice w ogloszeniu napisali ze oferuja tu ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie atrakcyjne wynagrodzenie stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

anonim

(usunięte przez administratora)

Mentor Poland

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne. Zapraszamy do wysylania cv na adres: rekrutacja@mentor-poland.com

Ona

Witam,szukam ofert pracy do firmy Mentor,ale niestety żadnych nie ma.Proszą napisać mi czy ta firma zatrudnia bezpośrednio przez pracodawcę czy przez pośrednika.

admin

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie Mentor Poland Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Mentor Poland Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mentor Poland Sp. z o.o.