Biotop

Zamość

Opinie o Biotop

Norbi

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Jest tak dobrze?

Aneta

Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w Biotop. Jakim pracodawcą jest firma obecnie? Czy zaszły w niej w jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Biotop i szukając opinii trafiły właśnie na ten wątek.

34r5t

hej znalalzem aktualna oferte pracy wiec nie ejstem pewnien czy o dobrej firmie pisalicie..bo tu jest oferta dla ogrodnika ternow zielieni w Warszawie chodzi o zakładanie trawników z siewu oraz z rolki, nasadzenia drzew i krzewów, pielęgnacja - koszenie, podlewanie, odchwaszczanie, inne prace ogrodnicze.

miałem z nimi do czynienia

TOTALNA PORAŻKA, GUBI SIĘ FACET W DZIAŁKACH I DO TEGO, TWIERDZI, ŻE MA RACJĘ.

vvvv

Jak wy możecie pytać o opinie, poczytajcie wcześniej i jeśli myślicie o poważnym traktowaniu pracy to dajcie sobie spokój, nie dość że nic się nie nauczycie to tylko czas stracicie....

yxz

o szkoleniach, awansach, podwyżkach możesz zapomnieć

yuka dance

to prawda nie zasługuje na dobre słowo.

nick

Idż na rozmowę z panem [usunięte przez moderatora](specjalnie z małej litery bo on na pisanie z dużej nie zasługuje) to sie przekonasz!

nick

Dzięki Bogu już nie pracuję w tej firmie i nikomu nie polecam!

xxxx

Może to dziwne ale ciese sie ze wiele ludzi popiera moje zdanie na temat tej firmy.

nick

Anonim jak masz możliwość to nie pchaj się do tej [usunięte przez moderatora] firmy,a co do klimatu to nie ma takich słów żeby to opisać a jeśli nawet to nikt nie pomyśli że to prawda!

nick

Co do płacenia pracownikom to pierwsze dwa miesiące bez problemu a póżniej zaczną sie schody-bo firma biedna,niema zleceń i najlepiej robić za darmo i jeszcze swoje dokładać!

ffasds

Raczej nie, bo skąd te pieniadze ma wziąć... Będą zwodzić i czepiać się głupot

on

raczej tak

Gosc

Czy ta firma jest firmą wiarygodną w kwestii płatności kontrahentom? Bede wdzięczna za informacje

Pięknie opisane

inżynier budowy

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej z tym szalonym wynalazcą na początku maja 2013, zaproponował mi, że dostanę tyle samo pieniędzy co w poprzedniej firmie, plus mieszkanie i dojazdy :D Napaliłem się ale pojechałem tam ponownie po dwóch tygodniach i rozmowa toczyła się inaczej :) Zamiast umowy na czas określony czy nieokreślony za umówioną wcześniej stawkę zaproponował mi umowę zlecenie na jeden dzień :D Śmiech na sali, porozmawiałem z byłymi pracownikami i mówili to samo, wyzysk i mudżyńswo, rozmawiałem nawet z jedynym aktualnym pracownikiem od strony wykonawczej ([usunięte przez moderatora]) i powiedział, że rotacja w firmie jest ogromna. Wszystko co jest napisane na tym forum to prawda, potwierdzam te złote góry, krętactwo i popołudniowe spotkania celem słuchania pierdół :) [usunięte przez moderatora] jest niekonkretny, zgrabnie zmienia temat gdy zadajesz mu konkretne pytania. Np pytając o to "ile będę zarabiał" udziela odpowiedzi "to zależy od pana" :p Moje pertraktacje trwały od godziny 8 rano do godziny 17 :) Wyjazd do Zamościa traktuję jako ciekawą wycieczkę :) wypiłem 5 herbat i nawet zwrócili mi kasę za dojazd :) (30zł) Jak ktoś lubi majsterkować, to szefo jest szalonym wynalazcą i ma kilka innowacyjnych projektów do zmontowania, prototypy, ale oczywiście nie zapłaci więcej niż minimalna krajowa. Nie będę oszukiwał, bazę sprzętową mają [usunięte przez moderatora], na światowym poziomie, czułem się trochę jak w laboratorium. Ale co z tego jeśli wszystko leży odłogiem i się starzeje. Konkluzja ogólna: Jeśli masz jakąś pracę to trzymaj się jej i nie daj się nabrać na obietnice [usunięte przez moderatora] Natomiast jeśli nie masz pracy to na próbę za minimalną krajową można tam iść, zawsze to kilka miesięcy doświadczenia w zawodzie. Odchodząc z Biotopu [usunięte przez moderatora] na maxa zawsze będziesz miał świadomość, że do gorszej firmy już nie trafisz ;)

Nick*

Byli pracownicy firmy Biotop łączmy siły taka firma nie powinna istnieć na rynku też miałem okazję poznać firmę \\\\\\\\\\\\\\\"od środka\\\\\\\\\\\\\\\" i wiem że ludzi oszukanych jest więcej i powinni zabrać głos w tej sprawie.Wszystko co jest tu napisane to autentycznie prawda.

nick

Nick* - 2012-07-25 21:50:26 123 - 2012-07-24 10:09:05 Ludzie nie wierzcie w nic co usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej. Przyjmuje się tam ludzi bez potrzeby. Zarówno [usunięte przez moderatora] to ludzie niedouczeni, z kompleksami i uważający się za najmądrzejszych. Niczego nie można się od nich nauczyć i na dodatek nie interesują się ani rozwojem firmy, ani pracowników. Wszystko jest szyte grubymi nićmi a zarobki to porażka. Po 7 latach pracy i z wszystkimi uprawnieniami dostaniecie 1700 zł netto... Cała firma opiera się na kontrolowaniu pracy pracownika i oszukiwaniu ile wlezie. Ogólnie strata straszna czasu zwłaszcza dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć....To wszystko co napisane to prawda tylko szkoda że tych opini nie jest wprostproporcjonalnie do oszukanych i wykorzystanych pracowników!W zupełności zgadzam się ze wszystkimi dotychczas napisanymi opiniami na temat tej firmy.Główny jej właściciel jak na swoje lata jest mało poważnym człowiekiem,robi tylko dobre wrazenie aby zwabic pracownika a potem się zaczyna,żyje tylko liczbami i ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nkiem prawdopodobieństwa,kręci na wszystkie strony aby nie wypłacić pełnej ustalonej wczesniej stawki za godziny pracy,jakby nie on to można było stwozyć całkiem zgrana i wydajną ekipę ludzi,lecz ci dobrzy i doświadczeni odeszli z tej firmy z wiadomego powodu...

Nick*

chichotka

czy pracowaliście przy projektach czy w wykonawstwie z Panem [usunięte przez moderatora]? Ja byłam naiwna i własnie kończy mi się okres próbny i chyba nie przedłużę umowy.... miał zająć się budowa a tu same jakieś pierdoły trzeba uzupełniać, pisać jakieś bzdurne rzeczy, a na dodatek kilka osób robi to samo, na dodatek oczywiście własnego zdania mieć nie można...

user

Wszystko to co napisał przedmówca o firmie Biotop z Zamościa jest w 100% prawda.

xxxx

Przestrzebam ludzi przed tą firma , główny właściceilm podchodzi do pracownika psychologicznie , nic nie mozna samemu wskurać,obiecóje złote góry a na końcu mówi że jesteście mało produktywni , chce żeby zastanawiać sie nad uleprzeniem pracy ale to tylko po to zeby zamieszać w głowie wszystko jest juz przez Pana [usunięte przez moderatora] ustalone z góry , zwołóje zebrania oczywiście po godzinach pracy i zmusza sluchania tych bzdur , przyjmoje młodych ludzi bo łatwiej mu nad nimi zapanowac , a jezeli chodzi o zarobki to nie zaleznie czy byś miał studia czy posiadał wszelkie uprawnienia to tylko najnizsza krajowa i nie staraj sie o podwyrzke bo go to zlosci.

Zostaw opinię o Biotop - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biotop