Opinie o Andrzej Gąsowski AG Chemia w Sokoły

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Gąsowski AG Chemia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Gąsowski AG Chemia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Gąsowski AG Chemia w Sokoły

Xyz Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie potwierdzam. Zupełny chaos zarówno na produkcji jak i w biurze. Ciągła rotacja pracowników jest prawdą. Jedynie kilka osób pracuje tam dłużej. Słaba komunikacja między biurem a produkcją. Dziwna atmosfera na "dzień dobry". Ale hitem jest sam szef który zwalnia z dnia na dzień nie podając powodu. Na rozmowie obiecuje cuda wianki po czym dostajesz pieniądze w kopercie zanim zostaniesz zgłoszony do ZUS jako pracownik. Zdecydowanie nie polecam

Nie polecam Nowy wpis

W pracy każdy przemiły, tylko kierownik do wszystkich wrogo nastawiony. Jeśli tam pójdziesz do pracy długo nie popracujesz, kierownik wywali Cię nawet jak się wyrabiasz z pracą i nawet jak się starasz żeby każdy był zadowolony

Marta Nowy wpis
@Nie polecam

A to miałoby sens? Co miesiąc podmianka czy jak to konkretniej według Ciebie miałoby wyglądać?

Nie polecam Nowy wpis
@Marta

Tak , wywala bez wyjasnienia z jakiego powodu, więc nie wiem dlaczego to robi Zostawia tylko tych co mają dluzszy staz w pracy

Znajomy

Ciekawe opinie, ani jednego pozytywu. Chyba znajdzie się ktoś komu coś tam się podoba.

@Znajomy

A nie widziałeś tej opinii prawdopodobnie od samego właściciela? Te negatywy to chyba od jednej osoby są przecież. Chociaż dziwne, że mimo 20 osób w firmie w większości z dłuższym stażem, żadna z nich nie chce się tu wypowiedzieć? No ale skoro ponad 10 lat pracują to chyba jednak musi być stabilnie?

Bodzio

Bardzo intrygujące i ciekawe oceny. Czyli nic dobrego nie wydarza się tam?

.........
@Bodzio

Dokładnie tak

Czy po rozmowie w Andrzej Gąsowski AG Chemia rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Zula

A ja wierzę w siebie...nie dam się...jak coś

Byly pracownik
@Zula

to wyrzuci Cię od razu i tyle, to tak nie działa ze się nie dasz i tyle, dużo takich już BYŁO

Andrzej Gąsowski

Widzę tu opinię o mojej firmie od pani która była u nas na okresie próbnym. Niemalże identyczne opinie zamieściła pani na temat poprzednich firm, w których nie udało się pani zatrudnić. Nie wierzę, że w każdej firmie do której pani trafiła jest "źle i niedobrze". Pracuje u nas około 20 osób, większość od ponad 10 lat, kilka ponad 20 lat i to ich pani krzywdzi wpisami. Zniechęca pani również osoby które chcą spróbować swych sił w naszej firmie. Pozdrawiam czytających te wpisy i zapraszam chętnych do pracy w naszej firmie. Andrzej Gąsowski - właściciel.

Masakra

Takiego zakladu jeszcze nie widzialam. Wszystko na minus. Jak ten zaklad przeniesie sie do Łap to chyba zbankrutuje, bo nikt nie bedzie chcial tam pracowac.

!!

Jesli sie zastanawiasz czy isc do tej firmy to lepiej zrezygnuj, bo albo szef cie wyrzuci za blahostke, albo ludzie na ciebie nagadaja do biura. Nie polecam..(usunięte przez administratora)

Idę tam niedługo do pracy. Z tego co wiem jest ciężko. Ale do sedna. Rozmowy są zakazane? Czemu wszyscy tam są jak roboty?

Byly pracownik
@Anna

Stali pracownicy myślą, że jest to chyba jedyna praca na tym świecie. Boją się szefa do tego stopnia, że są w stanie nagadać na kogoś do niego, żeby tą osobę zwolnił tylko po to, aby utrzymać sie na swoim stanowisku. Rozmowy? "nie gadaj tyle/nie śmiej się bo szef patrzy na kamerze". Każdy ze stałych pracownikow uwaza się chyba za kierownika, atmosfera jest straszna. Jest w stanie zwolnić z dnia na dzień bez jakichkolwiek wyjaśnień. Wszędzie jest (usunięte przez administratora) Pytasz o coś i nie dostajesz zadnej odpowiedzi, ale mowic ze jest zle juz jest komu. Uwazajcie na tych ludzi.

Niejeszczeraznie
@Anna

Zgadzam sie z odpowiedzią do twojego pytania. Okropna firma, ludzie zeschizowani na punkcie pracy. Nie da sie tam pracowac. Umowa zlecenie nic nie warta, trzeba naginac jak na akord, a szef powie, ze to lekka robota. Atmosfera okropna, jedna pani z biura jak przychodzi to ma pretensje non stop i sie drze na cala hale. (usunięte przez administratora) i bród na magazynie i wszedzie. Szukajcie innej pracy, bo ta jest najgrosza jaka widzialem

Pan przyjmuje na 7 dni, daje umowę. Potem Cię zwolnią żeby nie zgłaszać do ubezpieczenia. Robisz tydzień na czarno, a pracodawca wysyła stałych pracowników na urlop bezpłatny. Ma kto robić i płacić za niego nie trzeba. Jakie to genialne.

Ala

@Nie polecam czyli taki chaos na produkcji ?

Niepolecam
@Ala

Tak. Nie da sie tam pracowac jesli jestes normalna osoba :)

Witam, proszę o wyrażenie swojej opinii na temat pracy w tej firmie -praca biurowa i praca na produkcji? Atmosfera, współpracownicy, podejście szefa do pracownika, wynagrodzenie, umowa?

Nie polecam

Nikomu nie życzę pracy w tym „zakładzie”. Panie w pracy same siebie poganiają. Brak osoby normalnie zarządzającej produkcją. Nic nie trzyma się ładu. Pracownicy nie umieją dobrze wytłumaczyć na czym polega praca, bo sami się nie znają, a czasami po prostu nie chcą. Żartowanie w pracy jest równoznaczne z nic nie robieniem.(usunięte przez administratora)Szef czepia się za nie rozsądne rzeczy. Normalne osoby nie są w stanie tam pracować. (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam kilka miesięcy i nie polecam tej firmy płaca minimalna krajowa a wymagania takie jak byś na akord pracował. Szef czepia się o wszystko i zwalnia za błahostki. Nie ma tam możliwości jakich kol wiek wyjaśnienie szef ma na to wyłożone.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Gąsowski AG Chemia - Sokoły

• Jak się pracuje w Andrzej Gąsowski AG Chemia?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Gąsowski AG Chemia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Gąsowski AG Chemia?

Andrzej Gąsowski AG Chemia
  • Kolejowa 33D