ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"

Opinie o ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"

Pracownik Nowy wpis

Firma jest ok. Pracują fajni ludzie, jest fajna atmosfera, jak ktoś chce pracować i działać to może się wykazać.

Nowy wpis

Aktualność
Dzień Chłopca. Najlepszego dla naszych Panów :)

Operator

Witam. Widzę, ze aktualnie firma poszukuje na stanowisko operatora cnc. Przychodzę wiec z pytaniem - jak kształtują się zarobki na tym stanowisku?

Ilona Nowy wpis
@Operator

A masz jakieś doświadczenie jako operator?

Operator Nowy wpis
@Ilona

Lasery 3lata i frezarka niedługo bo 4miesiace

żona sułtana

Jeśli chcesz ponadprzeciętnie zarabiać to sobie odpuść. Tu nie zarobisz kokosów. ALE! To chyba ostatni zakład w okolicy który nie jest kołchozem. Jest wolumen do wykonania i tego trzeba się trzymać. Nikt nad tobą z biczem nie stoi. Sam wiesz ile trzeba coś zrobić i pracownicy pilnują sami siebie. Po wielu latach pracy i wielu wcześniejszych pracodawcach wiem że mogę sobie pozwolić na to by zarabiać "bardzo średnio" ale zachować totalny spokój i psychiczny komfort. Uwierz mi że ma to wielkie znaczenie i nie ma wymiaru pieniężnego. Od kiedy tu pracuję nie budzę się z męką przymusu pracy jako zła koniecznego. Dni w zakładzie są przewidywalne i stabilne. Hydromar jest firmą w której zdobędziesz doświadczenie "tanim kosztem" np przy obróbce CNC. Niestety firma nie potrafi utrzymać pracowników którzy ich kosztem zdobyli doświadczenie notyfikowane w CV. Hydromar ponosi wymierne koszty takich pracowników w procesie ich edukacji. W firmie jest zauważalna wysoka rotacja pracowników produkcyjnych ( chociaż nie tylko) Najczęściej są to osoby młode z niskim lub bez doświadczenia. Dostają kilka pierwszych wypłat i dziękują za współprace. Z pewnością nie potrafią docenić tego czego nie znajdą nigdzie indziej w okolicy czyli bezstresowy polegający na zaufaniu charakter tej roboty. Niestety (usunięte przez administratora) mnie jednostki które nadużywają tego status quo przez co zaczyna się robić zamęt i niepotrzebnie zwracają uwagę w stronę pracowników jako ogółu. Konkludując prawdą jest że ten "spokój pracy" to jedyny i żelazny argument który trzyma mnie w tej firmie.

Izabela
@żona sułtana

No brzmi spokojnie i stabilnie, tylko info o tych zarobkach trochę martwi. A podasz ile mniej więcej wynosi? Kiedyś padło info, że podobno dodatków jakichkolwiek brak, dalej tak jest?

żona sułtana
@Izabela

Jest premia kwartalna zależna od obrotów i indywidualnej frekwencji. Ostatnie dwie były w okolicach 600-900 zł Co miesiąc też jest loteria dla tych co nie chorowali. 10 pracowników może wygrać bon o wartości 100 zł do np: restauracji cukierni kina czy basenu.

Izabela
@żona sułtana

Nagradzają za niechorowanie?xd Ludzie się na to nie burzą w sumie, nie ma jęczenia o jakąś dyskryminację czy coś? Bo to tak samo jak matka z dzieckiem chorym by była, to raczej wąty by miała?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Franek

Słyszał ktoś że firma jest zainteresowana zatrudnienie fachowca?

ON
@Franek

Fachowca na jakie stanowisko?

sylwek
@Franek

u prywaciarza masz stawke i to wszystkozus albo zlecenie tak to dziala teraz socjal zapomiany

Grażyna

Hej, czytałam sobie ofertę pracy Hydromaru dla konstruktora. W ofercie nie było wzmianki o żadnych benefitach i chciałabym o to dopytać. Czy w firmie coś takiego obowiązuje? Lub np. pakiet socjalny? Jeśli tak, to co wchodzi w jego skład?

@Grażyna

Nie licz na nic.

Paulina

W ogóle nie ma żadnych dodatków, dofinansowań? Zazwyczaj pracodawca oferuje chociażby premie kwartalne czy bony świąteczne. Może jest coś dla osób z dłuższym stażem, czy naprawdę nic?

Dariusz

Firma Hydromar szuka specjalista ds. administracyjnych i magazynowych. Jakie kwalifikacje trzeba mieć żeby aplikować na to stanowisko? Rekrutacja jest trudna do przejścia i ma kilka etapów?

Bogusław

Czy jest tak dobrze i dlatego tak mało informacji o pracy można znaleźć na wątku?

młody

Ja potrzebuje pompkę do wózka wgh i tylko w hydromar ją znalazłem bo serwis juz ich nie ma na podmiankę tylko próba regeneracji. jak ktoś ma to niech da znać lub zamiennik

Łukasz Hydromar
@młody

Mam taką pompę z magazynu, zapraszam.

Jacek

Chciałem podziękować i przeprosić głównie Pana Dyrektora Skrzypczaka. Pompa regenerowana to naprawdę szmelc po zamontowaniu nowej wózek WGH-406 pokazał co potrafi w terenie. Hydromar to naprawdę fachowa firma a ci niby mechanicy regenerujący pompy robią człowiekowi wodę z mózgu Polecam wszystkim i dziękuję Panu Maciejowi Skrzypczakowi za nową pompę i za cierpliwość

Grażyna

@anonymous a czy sam miałeś okazję pracować w tej firmie? Jeśli tak, to podziel się swoimi uwagami na temat warunków jakie zastałeś. Od jakiego stanowiska zaczynałeś?

@Grażyna

Od hydraulika

Grażyna

Jak pracodawca ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR" prezentuje się w 2018 roku? Czy posiadacie informacje na temat atmosfery w tej firmie oraz możliwości awansu? Podzielcie się nimi w sposób konstruktywny, przestrzegając zasad regulaminu serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR" - Szamotuły

• Jak się pracuje w ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"?

ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMAR"