SGL Carbon polska S.A

Nowy Sącz

Opinie o SGL Carbon polska S.A

oniii

Maż po wielu latach "obozu" bo tak mozna nazwac poprzednia prace w koncu znalazl normalne zatrudniwnie w SGL ????????

kl-555

Witam.Chciałbym szczególną uwagę zwrócić na Panią która wypisuje przepustki na bramie głównej ,. Pani jest bez kompetencji i sam przyjazd już ją denerwuje.Jej zadaniem powinno być przywitanie odwiedzających i pomóc jakoś a nie chamsko się odzywać i mieć pretensje że jej się przeszkodziło w nic nie robieniu .Tak w szanowanej i światowej firmie jak sgl carbon nie powinna pracować taka osoba . Z poważaniem kl

Znasz dobrze firmę SGL Carbon polska S.A lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o SGL Carbon polska S.A - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGL Carbon polska S.A