H.Gogl GmbH

Ganacker

Opinie o H.Gogl GmbH

jaci

juza, praca jest przewaznie na umowe niemiecka. Co do stawek to nie może być mniej jak 8,5 euro za godzinę. Z kwaterunkiem jak jest to niestety, ale nie wiem. Jednak słyszałem, ze wiele osób sobie chwali tu prace, ale rzecz jasna idzie znaleźc i niezadowolonych.

papuga

arras - 2010-08-30 09:58:22 Nowy wpisNie polecam wogóle dziady [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strszni oszusci cała rodzina oszustów ta pani wraz ze swoim bratem robi złoty interes na biednych ludziach co chcieli zarobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] straszne nigdy nie planujcie tam wyjazdu lepiej butelki zbierać w polsce

truskawa

kmrk - 2013-07-10 18:37:35 Warunki pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pierwszy raz byłam w takim miejscu zaczyna się od zabrania dowodów osobistych po tym zajściu trzeba było już dzwonić na policje noo ale przyjechałam tu zarobić więc zostaje dwa tygodnie bez pracy bo pada deszcz ale za baraki trzeba płacić i za prąd,którego ciągle brakowało wiadomo co się dzieje z lodówką bez prądu.Toytoyki fuuu ciągłe pełne.No traktowanie ludzi wiadomo jesteś polską świnią.To tyle nie polecam.(usunięte przez administratora) nawet butelki wody na pole ci nie dadza nie jechac tam jeszcze transportem przez nia polecanego to jej brat

kmrk

arras

Nowy wpis

Zostaw opinię o H.Gogl GmbH - Ganacker

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.Gogl GmbH