Opinie o Mariusz Starek Star-Pol w Osiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Starek Star-Pol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Starek Star-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Starek Star-Pol w Osiny

@anonymous zapraszam Cię do bardziej obszernej opinii, z miłą chęcią dowiemy się więcej szczegółów dotyczących atmosfery pracy oraz warunków pracy i płacy w firmie Star-Pol Uprawa Pieczarek. Temat długości przerw i urlopów również będzie bardzo istotny na forum. Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi.

@Piotr

(usunięte przez administratora).nowym pracownicom wogole nie tlumaczy jak sie tnie pieczarki.nadal atmosfera jest pod psem.cos jest nie halo z naszymi kilogramami na taki (usunięte przez administratora)to niekila kiedy (usunięte przez administratora)pszejza na oczy.

luis

Przyszłam do Starpolu z innej pieczarkarni i powiem szczerze ze to co niektórzy piszą to głupoty. Owszem jest czasami ciężko, szefowa chodzi i kontroluje jakość ale jak ktoś się stara to bez powodu się nie czepiają.. Ja jestem na razie zadowolona bo przynajmniej da się zarobić i długo się nie pracuje

Ulus

Tak dokładnie Starpol jest ok ale kierownictwo tragedia ,(usunięte przez administratora)aby chodzi po halach i obserwuje jak tu która (usunięte przez administratora)i uciąć parę groszy z wyplaty miejsce pracy normalne wszędzie trzeba pracować a tu tylko bieg wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy ..(usunięte przez administratora)nie uczy nowych pracowników wogole nie mówi na czym polega pracą tylko umie drżeć gębę i (usunięte przez administratora) drodzy właściciele gdzie są wasze oczy.to my nasze polskie społeczeństwo pracuje solidnie a ukraina tylko spaceruje po korytarzach i siedzi w telefonie i za jaką kasę ,błagam was zróbcie coś z tym jest tylu ludzi chętnych do pracy ale to właśnie przez nią nie chcą pracować.....

STAR-POL
@Ulus

Chcielibyśmy się odnieść co do zarzutów wobec Kierownictwa z Ukrainy. Nie jest w naszym zamiarze usprawiedliwiać i opowiadać się po czyjejś stronie, natomiast chcielibyśmy sprostować kilka rzeczy. Chcieliśmy zaznaczyć, że nigdy nie dyskryminowaliśmy żadnego z Pracowników jeśli chodzi o pochodzenie. Dla nas każdy pracownik jest traktowany na równi i nie ma znaczenia czy jest z Polski czy z Ukrainy, a wyrażanie opinii: ..” my nasze polskie społeczeństwo pracuje solidnie, a Ukraina tylko spaceruje po korytarzach… „ uważamy za poglądy co najmniej rasistowskie. W większości branż ( jak nie we wszystkich) są zatrudniani Cudzoziemcy i raczej szybko się to nie zmieni. Niestety zdajemy sobie sprawę, że część społeczeństwa, w tym i Naszych Pracowników, dyskryminuje osoby z powodu innego Obywatelstwa. Branża pieczarkowa jest specyficzną branżą jeśli chodzi o samą pracę . Wiedzą to Ci, którzy pracują lub pracowali przy zbiorze pieczarek. W pracy, w pieczarkarni kładziemy duży nacisk na jakość zbieranej pieczarki, gdyż większość sprzedaży odbywa się na export. Tak więc osoby zręczne manualnie są bardzo mile widziane. Natomiast pisanie opinii, że to wyścig szczurów, uważam za co najmniej niesprawiedliwy.. . Nam, jako właścicielom zależy na dobrych wynikach ilościowych i jakościowych naszej pieczarki, a wiąże się to z naszym ciągłym nadzorem , co nie każdemu może odpowiadać.. Mamy jednak cichą nadzieję, że jest przewaga zadowolonych pracowników.. :) Bardzo byśmy sobie tego życzyli, natomiast zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie wszystkich uszczęśliwić… Pozdrawiamy, Anna i Mariusz Starek

Ktosia
@Ulus

Ale p(usunięte przez administratora). Co ty (usunięte przez administratora)? A może żal (usunięte przez administratora) Sciska że trzeba ciąć grzyba zamiast dowodzić?

Warunki pracy ok da się zarobić resztę zostawię bez komentarza....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mariusz Starek Star-Pol? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Umowe zlecenie dają na początku. Trzeba jakieś 2 mce popracować żeby dostać umowę o pracę. Mi na przykłąd umowa nie jest potrzebna, a pracy nie jest aż tak dużo. Na innych pieczarkarniach pracują dużo więcej nawet podobno 300godz. Pracuję już ponad drugi miesiąc i raczej zostanę. .. Mają też płacić za nadgodziny, zobaczymy jak wyjdzie

A jak wygląda kwestia ilości godzin, które musi przepracować zwykły pracownik w pieczarkarni? Standardowe 8h, czy może więcej? W swoim wpisie wspominasz o rodzaju umów, nie mówisz jednak nic na temat pakietu socjalnego, czy jakichkolwiek dodatków pozapłacowych. Czy w firmie Star-Pol istnieje coś takiego, jak karta sportowa?

@miła, rozumiem, że mówisz właśnie o Star-Pol Uprawa Pieczarek, tak? W jakim trybie się pracuje w tym miejscu? Czy praca jest ciężka? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Star-Pol Uprawa Pieczarek w Osinach? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

miła

Pracowałam w sąsiadujących pieczarkarniach i ta najstarsza u Mariusza raczej najsolidniej płaci. Przynajmniej dodają różne dopłaty do wypłaty... Dla mnie w pożądku..

Praca dobra, miejsce też, polecam

to tylko ja

W okolicy to chyba jedna z lepiej platnych robot, mi tam pasuje pasuje

Jest ok, nie ma co marudzić... warunki b.dobre, pracy trochę sporo, ale jak ktoś pracował przy pieczarkach to już się zdążył przyzwyczaić. Taka specyfika pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Starek Star-Pol - Osiny

• Jak się pracuje w Mariusz Starek Star-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Starek Star-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Starek Star-Pol?

Mariusz Starek Star-Pol