Opinie o Samasz sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Samasz sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Samasz sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samasz sp. z o.o. w Białystok

Operator maszyn CNC Nowy wpis

Robiliśmy jako operatorzy, część obowiązków technologów. O podwyżce można zapomnieć ( prawie rok walki) Ciągle podkręcanie śruby( za mało, za wolno) Wypłatę ucinali jak chcieli. Wynagrodzenie za grudzień - 2 450 zł Odszedłem (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Samasz sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ja Nowy wpis

W firmie dzieje się bardzo źle, za niekompetencje ludzi decyzyjnych odpowiadają zwykli pracownicy częścią swojej pensji czy też utratą pracy. Co gorsza, wpisy na oficjalnym profilu są usuwane, prawda jest ukrywana, a ludzie decyzyjni nadal generują niepotrzebne koszta bez ponoszenia odpowiedzialności.

Jacek Nowy wpis

Dokładnie,firma słabo przyjdzie ale siedzi ktoś i kasuje wpisy,zresztą o tym co się dzieje .A ponoć już ktoś był na szkoleniu jak przeprowadzić zwolnienie grupowe.Ma być jedną zmiana,wypłaty to już lekko ponad najniższa krajowa.Szkoda że zwalniają zwykłych ludzi a nikogo z biura a w momencie gdy pracownikom obcięto wypłaty firma zaopatrzyła się w ekspresy do biur

Firma Samasz sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko doradca techniczny. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Janek

Samasz to teraz zwalnia a nie zatrudnia.Wyplaty o 15%w dół i połowa załogi do domu

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Samasz sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczny na woj. wielkopolskie (praca w terenie) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Hanna

Słuchajcie, ile płacą dla operatora cnc w Zabłudowie? Opłaca się pracować, czy lepiej żeby mężu pojechał do Niemiec? :)

Hikage
@Hanna

Niech mąż jedzie do Niemiec i nie stresuje sie pracą w kombinacie zwanym Samasz.

słoneczko

Jeśli firma ma bardzo dobre opinie i jest również świetnym pracodawcą to i na forum cisza!

Haha dobry zart
@słoneczko

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,80512 Ponad 1000 opinii ????

@Haha dobry zart

Opinii dużo, ale przydałoby się, żebyś napisał coś bardziej aktualnego. Jak teraz się pracuje? Masz info ile obecnie płacą? Opłaca się iść na rozmowę rekrutacyjną, żeby się nie okazało, że krzykną najniższa krajową.

Bajarz
@Piotr

Na rozmowę zawsze się opłaca iść. Najwyżej nie pójdziesz do roboty jak ci nie przypasuje.

@Bajarz

Masz racje. Ale mnie i tak i interesuje stawka, żeby nie iść w ciemno. Warto się przygotować, nie?

bryk
@Piotr

Każdy zarabia inaczej wiec dopiero na rozmowie sie dowiesz ile proponują.

Łucja
@bryk

Może chociaż podasz widełki finansowe? Nie każdy chce tracić czas na rozmowę... czasami już na wstępie szkoda zachodu.

Honorata

Jak przebiega rekrutacja w Samasz? O co pracodawca pyta kandydatów i na co w szczególności kładzie nacisk jeśli chodzi o CV? :) Jakie warto posiadać umiejętności lub doświadczenie? Kto ma szansę na pracę w firmie? :D

Justyna

Zapraszam was do napisania nowych wieści w temacie firmy Samasz w Białymstoku. Czy ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie lub właśnie szykuję się do otwarcia nowych stanowisk pracy, jak wyglądają kwestie dodatków pracowniczych? Proszę umieśćcie swoją opinię w tym temacie, w nowe informacje będą dla nas bardzo pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o Samasz sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Samasz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Samasz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samasz sp. z o.o.?

Samasz sp. z o.o.