Nike Poland

Poznań

Opinie o Nike Poland

ona

Nike King Cross Marcelin Jedno wielkie oszustwo.Robią wielki casting na sprzedawce.Obiecują prace.Każa pracować na sklepie w dniu "próbnym":D A na koniec biorą kogoś po znajomości i wmawiaja reszcie,że ta osoba najlepiej sie sprawdziła.Chociaż nawet nie byla na tym smiesznym dniu próbnym.Kierowniczka zresztą też nie ! bo rekrutuje ludzi majac urlop ! stracilam swój czas i nerwy oraz inne propozycje pracy przez panią kierownik tego sklepu !!!!!!!!! nie dajcie sie nabrać na te jej obiecywanki jeden wielki pic ! niech ta pani zmieni prace bo do pracy z ludzmi sie nie nadaje !

Zostaw opinię o Nike Poland - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nike Poland