Zakład Karny

Tarnów

Opinie o Zakład Karny

Zainteresowany

Jeden z Braci za bezczeszczenie karami i poniżanie w obronie Modlitwy za wszystkich skazanych od pełnego tygodnia nie spożywa żadnych posiłków i tak już zostanie w Imię Boga Miłosiernego Współczujacego

Małgorzata

Słowa kojarzące się z Zakład Karny (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .profesjonalistami.. . Najbardziej podobało mi się w Zakład Karny :atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zostaw opinię o Zakład Karny - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Karny