SUBARU-AGRYKOLEX

Subaru

Opinie o SUBARU-AGRYKOLEX

oszukany

Wszystkie osoby oszukane przez Pana Tadeusza Kubicę i firmę Agrykolex proszę o kontakt: poszkodowani@icloud.com Wiemy, iż osób oszukanych jest mnóstwo, szykujemy pozew zbiorowy.

szysior

Jest to dobra marka ale jednak nie jest tak bardzo popularna i raczej nie widać samochodów na ulicach, sama obsługa jest bardzo miła, no i co do ceny można też się dogadać

gość7

Mogę jeszcze dodać,że można odnieść wrazenie,iż osoba prowadząca rozmowę kwalifikacyjną to: konkretny, spokojny, wręcz szarmancki i poukładany starszy człowiek. Nic bardziej mylnego.

gość7

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora), brak konkretów, a przede wszystkim zaufania do pracowników. Jedno co fajne w tej firmie, to ludzie - wpółpracownicy i klienci, cała reszta jest beznadziejna(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o SUBARU-AGRYKOLEX - Subaru

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUBARU-AGRYKOLEX