Grupa Petrokan

Opinie o Grupa Petrokan

Paulina

Wiedzieliście, że Petrokan wspiera kilka przedsięwzięć? Więcej możecie znaleźć na stronie firmy http://www.petrokan.pl/sponsorujemy_i_wspieramy/

nowy

w sumie widać co się musi dziać ciągle ogłoszenia dodają ostatnio na szkoleniu na wstępie przekazują jak nie zrobisz czegoś to tyle z premii ci zabiorą, człowiek nie robot można zapomnieć o czymś

3e

wiadomo ze jak się ma odpowiednie kompetencje to przecież prędzej czy później znajdzie się tez prace

Roma

Moim zdaniem firma jest spoko. Dopiero na zdjęciach poznałam, że kilka lat temu na rynku kupiłam- i to od samego szefa -ślicznego Mikołaja na balkon. Mam go do tej pory. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Kasjer

Krótka rozmowa, wszystko było ustalone wcześniej "po znajomości".

Żadnych

Roma

Zarząd

Witam. Tak czy inaczej jestem DD. Każda uwaga jest cenna, a na naszej stronie www.petrokan.pl i na infolinii 800 100 110 jest możliwość zgłaszania niezadowolenia z jakości świadczonych usług. Wówczas wiadomość taka trafia bezpośrednio na moją skrzynkę lub telefon mojej asystentki. Zachęcam do kontaktu, jeżeli oczywiście jest taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie

Zarząd

Witam. Dziękuję za zgłoszenie niezadowolenia. Proszę o kontakt mailowy (artur.kandarian@petrokan.pl) z podaniem Państwa problemu(tj obiektu którego dot problem oraz osoby z ramienia naszej spółki zajmującej się sprawą)-sprawdzę osobiście czy reklamacja została załatwiona prawidłowo. Jeżeli wynik mojej kontroli będzie pozytywny podam Państwu nr sprawy oraz lokalizację laboratorium. Jeżeli nie-wyciągnę konsekwencje. Pozdrawiam serdecznie

Arti

Podpowiedzcie mi, czy w ciągu trzech godzin od pobrania próbki już można przedstawić wyniki badań potwierdzające jakość paliwa? Proszę o komentarz innych klientów.

Mirek

A jak jakość paliwa, już się poprawiła?

gosc

ogladaliscie kiedys polski film ''DZIEN KOBIET'' 99% podobienstwa

gosg

(usunięte przez administratora) .... na umowie masz najnizsza krajowa a reszta na czarno w kopercie pod stolem a awans za wlazenie w (usunięte przez administratora) objawi sie przy wyplacie wysokoscia premi

Mono

On nikomu nie płaci tyle ile powinien. Na stacjach jest straszna lipa...

TVN

Oni chyba przygotowują się do programu "KRYPTONIM SZEF", bo sam widziałem jak Prezes prowadził cysternę z paliwem.

Arti

Od byłego pracownika słyszałem, że razem z umową podpisywał wypowiedzenie in-blanco. Pierwsze chorobowe i .... okazało się,że zwolnił się dzień wcześniej.

??

fosn? a według ciebie stwierdzenie, że firma oszukuje pracowników i urzędy zaniżając godziny pracy i płacąc na czarno za nadgodziny to hejt? Bo nie rozumiem...

ciekawe

Ciekawe, dlaczego większość negatywnych wpisów na temat tej firmy została usunięta a pozostały w większości same pozytywne... prawda w oczy kole...

obserwator

sądząc po ilości wpisów naprawdę rotacja w tej firmie jest duża... cały czas dążą do perfekcji)

Obserwator

Petrokan wspiera wszystko co się rusza, rozwija się i praca jest pewna o ile chce się pracować. A że P.K. wymaga dużo-trudno żeby nie wymagał. Każdy chce porządku we własnym domu. Znam parę pracujących na stacjach we Włocławku i Kruszynie-mówią, że da się pracować :) ale wiadomo że wszystkim nie dogodzisz :)

Tytus

Dokładnie. Nie jest źle i załoga kierownicza jest spoko. Prezesa prawie nie widać i też nie jest taki zły:)

Z tego co doświadczyłam przez ostatnie 3 lata pracy w Petrokanie ten co chce pracować to pracuje. I nie ma wielkich problemów z niczym. A co najważniejsze kasa jest na czas!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Petrokan - Włocławek

• Jak się pracuje w Grupa Petrokan?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Petrokan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Petrokan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Petrokan?

Kandydaci do pracy w Grupa Petrokan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Petrokan