KotKla - agencja interaktywna Kielce

Kielce

Opinie o KotKla - agencja interaktywna Kielce

Karolina

Ja miałam z nią styczność podczas projektowania strony internetowej, ale później zamieniłam ją na inną agencje interaktywna w kielcach knsprojekt z jednego bardzo ważnego powodu byli tańsi i mieli lepsze pomysły.

Damian Drygiel

Pracowałem w tej firmie przez 1.5 roku na stanowisku starszego programisty i mogę wypowiedzieć się jedynie w samych superlatywach. Projekty faktycznie są ciekawe i różnorodne. Nie można narzekać na monotonię. Mnie osobiście bardzo odpowiadał elastyczny czas pracy z racji, że również studiuję. Pomimo, że terminy są czasem napięte to atmosfera pozostaje luźna i przyjazna. A i na premię za dobrze wykonaną robotę można liczyć ;) Ogólnie bardzo dobrze wspominam okres kiedy tam pracowałem. Każdemu życzę takich pracodawców ;]

Zostaw opinię o KotKla - agencja interaktywna Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KotKla - agencja interaktywna Kielce