Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o

Opole

Opinie o Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o

Mi

Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o radzi sobie coraz lepiej z tego co pamiętam, dobra sprawa

Zajcu

Witam pracowalem w HTW caly sezon, nie moglem wtedy zlego slowa o tej firmie powiedziec. przy nastepnym sezonie zaczely sie problemy, faktycznie, w Opolu w biurze wszyscy sa nadzwyczaj uprzejmi, jednak jak tylko dotarlem do Holandii okazalo sie wszystko jedna wielka mistyfikacja przez pierwsze 4 tyg. bylo wszystko ok (nie liczac tragicznych warunkow zakwaterowania) po tym czasie koordynatora wogule nie obchodzilo co sie dzieje i jakie sa problemy, a biuro w Opolu umylo rece zastanawia mnie aktualnie jedno skoro to taka wspaniala firma, to czemu zmieniaja image? (nazwe)

Zostaw opinię o Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hands To Work Doradztwo Personalne sp. z o o