GPSgo ELECTRONIC

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

GPSgo ELECTRONIC
2 7 6 1

Opinie o GPSgo ELECTRONIC

Administrator

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o GPSgo ELECTRONIC? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

aala

napisali konkretnie, ale tylko na temat rekrutacji.. Stanowisko: Kierowca kategoria „C” + „E”, Zakres obowiązków: Transport zbóż, w kraju i zagranicą, Wymagania: Prawo jazdy kat. "C"+"E", świadectwo kwalifikacji, doświadczenie zawodowe. Szkoda, ze nic poza tym :)

ph-prawdziwa WIOLA

A jeżeli jeszcze raz ktokolwiek spróbuje podszyć się pod moje imię ,również będę bezwzględna i sprawdzę serwer z którego została puszczona wiadomość...

Szukasz pracy?

PH-prawdziwa Wiola

PH to mój nik Wioletta -co za Cwok podał moje imie Wiola w niku i oczernia Firme Gpsgo...Kto jest tak podly i bez zasad?Wiola yo ja Ph i zawsze polecałam GPSgo....podła Swinia która podpiela się nikiem pod moje imię....Firma godna polskiego rynku,produkt super....Jeszcze w swoim zyciu nie spotkałam wiekszej świni ,która podszywa się pod czyjeś imię i oczernia Firmę w której zapewne pracował,,a boi się podać swojego prawdziwego imienia...Moze to Pan który nie wykazywał zadnej sprzedaży i szef mu podziękował-DOBRZE ZROBIL...Brawo Jarosław...Wioletta

PH-prawdziwa Wiola
@PH-prawdziwa Wiola 01.02.2015 01:46

A może to Pani która wczesniej została zwolniona i próbuje szefowi tak strasznie zaszkodzic,jest zdolna do każdego posuniecia-prawda Pani I.....?A teraz podszywasz się pode mnie?GON sie zołzo...JAK MOZNA BYC TAK PODŁYM CZŁOWIEKIEM,,,mam nadzieję że nikt nie da Ci szansy w dalszej karierze..

1234

firma niegodna polskiego rynku sprzedaży sprzętu DVB-t

wiola

oraz brak wypłaty w terminie

wiola

brak poszanowania dla pracownika

wiola

firma bez zasad

PH

Jezeli ktos chcialby podjąc prace jako PH w GPSgo Electronic-POLECAM,POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o GPSgo ELECTRONIC - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPSgo ELECTRONIC