Opinie o Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub w Oleśnica

anusiaa

Wynajmowałam temu Panu mieszkanie, do tej pory nie zapłacił za 7 miesięcy, oraz nie oddał kluczy. Prosząc o uregulowanie twierdzi że od 6 miesięcy nikogo tam nie było (zużycie wody,prądu inaczej wskazywało) i nie zapłaci. Następnie wyzywa, krzyczy żebym pokazała umowę (którą odwlekał podpisanie) ale na szczęście mam nagrane jak ustnie przedłuża umowę na kolejne 6 miesięcy. Niema szacunku dla nikogo (kobiet, osób starszych a nawet ciężko chorych na raka), wyzywa, ubliża, krzyczy i wypiera się wszystkiego. Wyłapuje ukrainców do pracy, wykorzystuje a następnie nie płaci, szuka byle pretekstu aby im nie zapłacić. Jak się próbuje dodzwonić, blokuje numery Jednym słowem cham,prostak, gbur itp. Każdego z kim współpracowuje wywala w powietrzę na kasę. Ponaglenia były wysyłane na adres firmy we Wrocławiu oraz Oleśnicy zawsze wracały (odbiorca nie znany pod tym adresem). NIE POLECAM!!!!!

Edward M.
@anusiaa

Witam serdecznie. Proszę zgłosić do prokuratury. Nie jest Pani jedyna pokrzywdzona.

pokrzywdzony Nowy wpis
@anusiaa

Wielu zostało przez tego pana (usunięte przez administratora)

Aleksander Nowy wpis
@pokrzywdzony

A Ciebie co spotkało? Opiszesz dokładniej ten przypadek?

klient Nowy wpis
@Edward M.

Dzień dobry, Zgłosiłam. Niestety sąd nie doszukał się znamion przestępstwa. Sprawa została umorzona..

podwykonawca Nowy wpis
@Aleksander

Dzień dobry, Nie zapłaciła faktur. Prokuratura umorzyła sprawę.

Halina

Jak się zakończyły Wasze historie? Należności zostały odzyskane? Firma nadal działa?

MariuszPiskozub

Czyli pracuje pan na czarno nie płaci podatków okrada nas i państwo panie kalis w tym kraju jak się prowadzi biznes legalny to trzeba płacić tez podatki a tu chce pan mieć ciastko i je zjeść to pan tu jest oszustem bo (usunięte przez administratora) pan nas wszystkich mnie ludzi i instytucje mydle ze powinien się panu przyjrzeć KAS jest pan nacią graczem nie płacącym podatków .Podstawą do wypłaty jest faktura VAT rachunek lub umowa o dzieło a z tych dokumentów pan nie przedstawia

@MariuszPiskozub

Dziękuję panu za potwierdzenie zatrudnienia w pana firmie nadal oczekuję zapłaty za moją pracę oraz dostarczenie umowy którą pan obiecał podpisać. Mam na to kilku świadków włącznie z kierownikiem budowy. Sprawę mojego zatrudnienia w diatrans 2 już wyjaśnia Państwowa Inspekcja Pracy do której zgłosiłem nielegalne zatrudnienie oraz brak zapłaty za prace dla pana w Diatrans 2. Na tym kończę niepotrzebną dyskusję z panem ponieważ jestem jednym z wielu osób poszkodowanych włacznie z obcokrajowcami którzy też zostali bez zapłaty za swoją pracę dla pana.

@MariuszPiskozub

Panie Piskozub Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem zamieszczone tutaj informacje ponieważ pańskie odpowiedzi są nie na temat i tendencyjne i pozbawione sensu. Na tym kończę dyskusję z panem gdyż nie ma to najmniejszego sensu od teraz będą rozmawiać z panie PiP Zus Us oraz Straż Graniczna pozdrawiam Mirosław Kaliś

Kolega
@MariuszPiskozub

Panie Piskozubie, wszyscy znamy Pana sposób działania i kulturę osobistą. A teraz dowie się też prokurator co Pan wyprawia. Więc niech te wypociny spod budki piwem wyśle do małżonki, jeżeli jakas w ogóle zdecydowała się na życie z Panem. Sprawiedliwości stanie się zadość dla wszystkich przez Pana pokrzywdzonych osób i firm. Jest Pan tylko śmiesznym malutkim facecikiem ze słomą w dziurawych tenisówkach.

klient
@MariuszPiskozub

Potwierdzam, Pan Kaliś nie chce wystawiać faktur!!

Stefan

Firma może być dobra ale wyłącznie dla dobrego pracownika!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Partnerzy Nieruchomości
Mariusz piskozub

Szkoda mojego czasu

Mariusz Piskozub

Napewno nie moj tylko zwykły tchórz

MariuszPiskozub

Nie szukam kolegów wśród matolow którzy chowają się i bojją się przedstawić Zwykły oszczerca bez honoru takie nic bezwartościowe zwykle zero

Kolega
@MariuszPiskozub

Nie zna jeszcze pan mojego imienia ani nazwiska a już jestem matołem i bezwartościowym zwykłym zerem.? Jest Pan pewien że napisał Pan to o MNIE? Proszę dobrze się wczytać Idealnie pasuje..? Prawda?

Mariusz Piskozub

Panie kolega wypisz pan swoje personalia bo tak chowanie się za zwykłym nikiem kolega nic nie mówi

@Mariusz Piskozub

Dowiemy kim jesteś Tylko nieudacznicy boją się podac personalia

Mariusz Piskozub

Czekam na spotkanie w prokuraturze za pomawianie uzyska pan paragrafów za nie płacenie poadatkow tez pan otrzyma listy z gratulacjami jest pan zakompleksiony i piszeszpan bzdury faktura protokół i płatność za poprawnie wykonane prace

@Mariusz Piskozub

panie Piskozub Miałem odpisać ale ...... ........ostatni komentarz świadczy tylko o poziomie pana inteligencji do którego nie będę się zniżał i pozostawię to bez komentarza ........ życzę miłego dnia pozdrawiam mirosław Kaliś

mirosław kaliś

Pan jako osoba prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Diatrans 2 ul Klonwa 3a lok 20 nip 911357885 regon 932811323 powinna wiedzieć że osoba nie prowadząca działanosci gospodarczej /w tym przypadku ja Mirosław kaliś/ nie MA MOŻLIWOŚĆI wystawienia faktur. Powyższe dane uzyskałe z bazy CEIDG ogólno dostępnej dla wszystkich Jestem osobą poszkodowaną przez pana tak jak i inne firny pracujące przy budowie w MLP Czeladź które powystawiały faktury wat popłaciły należne podatki w tum wat i do dzisiaj nie otrzymały zapłaty od pana i od inny powiązanych z panem firm

Mariusz Piskozub

Nadal nie wystawił pan faktury na którą czekam W momencie jej wypisania przejmie pan odpowiedzialność za swoje niedbale usługi

mirek kalis

Mariusz Piskozub nie zapłacił mi za pracę którą wykonywałem dla niego w MLP w czeladzi w kwocie 15 000 zł plus należne podatki. Mam potwierdzone zakończenie prace przez kierownika budowy ale pozostałem bez wynagrodzenia. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem to pospolity (usunięte przez administratora) który czerpie zyski nie płacąc ludziom wynagrodzenia za pracę. Zgłoszę sprawę do prokuratury . Aby moje słowa nie zostały odczytane jako hejt mój numer telefonu 608754773 jak ktoś chce może do mnie zadzwonić potwierdzę wszystko osobiście

Sebastian
@mirek kalis

Czy brak wypłaty należnego Ci wynagrodzenia zgłosiłeś na policję? Na jakim etapie jest Twoja sprawa?

mirek kalis
@Sebastian

sprawa aktualnie jest u adwokata, pisze pozew do sądu a w najbliższy poniedziałek zgłaszam do prokuratury o wyłudzenie oraz do urzędu skarbowego ,straży granicznej/zatrudnia nielegalnie cudzoziemców oraz Inspekcji Pracy

MARIUSZ PISKOZUB
@mirek kalis

Panie Kaliś, to co Pan robi jest naruszeniem dóbr osobistych moich oraz Spółek z którymi współpracuję ,co jest karalne i wyciągne z tego konsekwencje. Do dnia dzisiejszego nie wystawił Pan Faktury aby móc Panu za nią zapłacić pomimo iż otrzymał Pan 90% płatności. Nie uchylam się od końcowej zapłaty ale nie zapłacę Panu pieniędzy, które nie zostaną opodatkowane i z których muszę rozliczyć się w Spółce prowadzącej księgi handlowe. Nie usunął Pan również usterek które podczas odbioru budowy zarzucił główny inwestor. Jeśli nie wystawi Pan Faktury w terminie 7 dni od dnia dzisiejszego, to przesyłam informację do Urzędu Skarbowego, któremu Pan podlega. Nie dokonam również końcowej zapłaty jeśli nie wykona pan prac naprawczych swoich robót. Zostałem obciążony wysoką karę za to czego pan nie zrobił - Mariusz Piskozub

Mirosław Kaliś
@MARIUSZ PISKOZUB

Szanowny panie Pizkozub Za prace które wykonałem w Czeladzi nie dostałem od pana żadnego wynagrodzenia Dla pana wiadomości posiadam wszystkie protokoły odbioru prac które zostały wykonane. Wielokrotnie prosiłem pana o podpisanie umowy dotyczące prac jednak za każdym razem zbywał mnie pan ze później lub następnym razem przyniesie pan do podpisu. Później po zakończeniu prac kiedy przyszło do rozliczenia zaczął mnie pan ignorować i nie odbierał pan moich telefonów. Wobec tego postanowiłem opisać moja sytuację na tym portalu i udostępnić publicznie po to aby przestrzec inne osoby aby nie zostały potraktowane w taki sam sposób jak ja . Pozbawił mnie pan wynagrodzenie za moja prace , zostałem bez środków do życia. Wszystko co napisałem wcześniej jest zgodne z prawdą gdyż nie jestem tylko jedna osobą pokrzywdzoną jest kilkanaście osób w takiej samej sytuacji jak ja. Informuje że jeżeli będzie unikał pan zapłaty wynagrodzenia za moja prace będę eskalował tą sprawę dalej. Powiadomiłem już Państwową inspekcje pracy i zgłosiłem sprawę do prokuratury . Informuje wszystkich iż pan Pizkozub z każdym rachunkiem wystawionym dla MLP składał oświadczenie ze nie zatrudnia żadnych podwykonawców co jest nieprawda —jest co najmniej 3 firmy podwykonawcze —i kto tu kłamie panie Mariuszu

sprawa pana MP_

sprawa.do.prok@gmail.com Poszukuję osób pokrzywdzonych przez Pana MARIUSZA PISKOZUBA działającego w firmach DIATRANS sp. z o.o. , REDANSION sp. z o.o., CORNVALE sp. z o.o. Proszę przysyłać informacje na maila powyżej.

Mirosław Kaliś

Aktualizacja - Obecnie p.Mariusz Piskozub ,,posługuję sie ,, nową firmą pod nazwą Cornvale sp.z o o zarejestrowana w Warszawie pod tym samym adresem co Redansion Sp.z o o Proszę uważajcie na tego człowieka ponieważ nie płaci za wykonaną pracę.

ADWOKAT

Szanowni Państwo informujemy iż sądownie wystąpimy o udostępnienie danych IP zamieszczanych w waszym serwisie dotyczących mojej osoby i firmy diatrans 2 . Są to opinie szkalujące i nierzetelne odbiegające od stanu rzeczywistego dlatego zamierzam pozwać te osoby na drodze cywilnej , nadmieniam że publikowanie nie sprawdzonych nie zweryfikowanych opinii jest ścigane na mocy KK. Z wyrazami szacunku

Jarek

Wojskowy kaleka zasłaniający się psami. W Oleśnicy jest spalony!

Mariola

Pan Mariusz to zwykły prostak Niejednokrotnie byłam świadkiem jak " próbuje zbudować swoją wartość" obrażając innych. Wyzywa, poniża po prostu jest (usunięte przez administratora) dynamitem od pługa oderwanym Panie Mariuszu proszę tylko pamiętać, że rozmowy mogą być nagrywane i niedługo skończy się ta cała maskarada i wieczne obrażanie innych. Nie polecam ani jako człowieka ani jako pracodawcy.

Mariusz P

cóż widocznie ci jadem ziejący może niech opowiedzą z jakich przyczyn zostali wydaleni .

Agata

Ludzie chętniej piszą o rzeczach negatywnych, niźli o tych, które są dla nich pozytywne. Taka jest specyfika wypowiedzi w Internecie, dlatego do zamieszczanych opinii zawsze należy podchodzić z pewną dozą dystansu. Z jakiej pozycji wypowiadasz się na forum? Pracowałeś w Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub, czy dopiero rozważasz podjęcie pracy u tego pracodawcy?

Kameleon52

Przeczytałem te opinie i uważam, że są one tendencyjne i nasycone nienawiścią "bo nie chcą za darmo płacić". Miałem brygadzistę, który zaufał Ukraińcom którzy spali po kanałach za pieniądze firmy bo przecież godziny pracy sobie wpisywali nawet na wyrost. Potem musiał sam za nich wszystko robić za darmo Wynajmuję brygadzie tej firmy pokój i wiem z pierwszej ręki jak to wygląda. Ludzie uczciwie pracujący są dobrze opłacani i stoją murem za swoim brygadzistą, bo ten dba o nich jak tylko może U mnie mają cieplutko, prysznice, miejsca do gotowania i pralki. Są bardzo uczynni i wdzięczni, a jak nawet wypiją to ja o tym nie wiem. bo za to traci się miejsce zakwaterowania w trybie natychmiastowym. Firma jest słowna, terminowo opłaca należności za kwatery. Wszystkie sprawy są załatwione telefonicznie natychmiast. Chciałbym mieć tylko takie brygady na kwaterach

Aninynous

Diatrans 2 najgorsze (usunięte przez administratora) jakie jest nie polecam firmy jak i właściciela , człowiek zapie****a jak w obozie i nic nie zarabia tydzień pracy i marne 250/300 złotych . personalnie do właściciela - Mariuszku drogi za taka stawce godzinowa to nawet lump z pod biedronki nie poszedł by do ciebie do pracy ^^ pozdro.

Anonymous
@Aninynous

P.s robota na czarno , dzieci po 16/17 lat , wykorzystuje Ukraińców , twierdzi ze nie sprawdza pracowników a co 10/15 min stercY i się gapi siedzi w swoim samochodzie i cały dzień się patrzy na ludzi jak zapierdzielaja a sam nic silnie zrobi i popija ławkę . Jednym słowem Cham i gbur

szef
@Anonymous

nie pijam kawy i jestem od pilnowania

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub - Oleśnica

Mariusz Piskozub Diatrans 2 Mariusz Piskozub
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Klonowa 3A lok. 20
    56-400 Oleśnica