SKORUT IMPORT EKSPORT Sp. z o.o.

Myślenice

Opinie o SKORUT IMPORT EKSPORT Sp. z o.o.

Edyta

@gh aktualnie jest w firmie SKORUT IMPORT EKSPORT prowadzona prężna rekrutacja m.in na stanowiska: -Regionalny Przedstawiciel Handlowy lub Partner Biznesowy -Inżynier produkcji -Elektryk - automatyk -Specjalista ds. logistyki -Inżynier automatyk - elektryk -Elektryk/Automatyk -osoby obsługującej dział dofinansowania http://www.skorut-solar.pl/wspolpraca/oferty-pracy. Widzę, że nikt nie napisał Ci wskazówek. Czy mimo to i tak aplikowałeś? Czy to było któreś z tych stanowisk? Może teraz Ty byś innym użytkownikom odpowiedział na to pytanie?

gh

Wydaje mi się, że i tak można się spodziewać wyższych zarobków, ale wiecie jak to wygląda teraz, żeby znaleźć zatrudnienie? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć zatrudnienie, zwłaszcza, że wypłata bywa powiększona o jakieś benefity socjalne do tego.

noe77

Nie wiem jak to jest. wszedłem na tę stronę z przypadku bo szukałem informacji o produktach firmy a nie o zatrudnieniu. Ale przyznaję że zdarzyło mi się pracować jakiś czas w firmie Skorut. Tak sobie myślę że chyba tylko dla tego że ludzie szukają możliwości wypowiedzi tylko wtedy gdy mają jakiś żal wszystkie wpisy tutaj są w większości negatywne. Ja obecnie zatrudniam i z mojej perspektywy nigdy nie spotkałem się z tak solidnym płatnikiem jak szef firmy Skorut. Przez dwa lata pracy nigdy nie spóźnił się z wypłatą. Jeśli jakiemuś podwykonawcy coś potrącił to pewnie z jego winy ale o tym to wpisujący negatywy już tutaj nie napisze. Polecam firmę Skorut solidnym pracownikom którzy chcą się czegoś nauczyć. Ja zdobyłem duże doświadczenie i staram się ciągle współpracować .... Ale nie ma to jak własny biznes.

norbert

też obiło mi się o uszy na mieście że coś tam się pojawiło problematycznego z wypłatami ale mam nadzieję że sytuacja już się wyklarowała i nie ma już żadnego problemu bo dzisiaj wysłałem im cv, raczej na pewno przyjmą takiego specjalistę jak ja, ale liczę na wzorową współpracę pod względem finansowym

tomek

o nie, jak są problemy w płynności finansowej czy z wypłatami to mi się to wcale nie uśmiecha.. dajcie znać jak to naprawde wygląda, czy coś sie juz zmieniło czy trzeba czekac na tą wypłatę niewiadomo ile? troche się tego własnie obawiam szczerze mówiąc i nie wiem co z tym moge teraz zrobić.. poradzcie coś

Koks

Szkoda, że forum nie wymaga weryfikacji danych osobowych bo komentarze sa przez to niewiarygodne. Dzisiaj stawki za posta są już na tyle niskie, ze kazdy może sobie kupic tyle lajków (lub hejtow) ile chce. Szukam informacji o tej firmie, ale musze szukac dalej...

to ja

czyli standard, nic się nie zmieniło.

kysy

ja jestem zadowolony ,byłem podwykonawcą z płatnościami bez problemu poprosiłem o zaliczkę , dostałem przelew na drugi dzień nie rozumie czemu takie wpisy może macie wymagania z kosmosu a robić się nie chce teraz mam dużo roboty ale jak mnie przyciśnie to pewnie wrócę do skoruta

sisi

a jakie stawki dla asystenta projektanta tam sa?

noe

Witam, dużo jest tutaj różnych spraw popisanych. Ciężko mi oceniać jak wygląda zatrudnienie pracowników. Jestem ich podwykonawcą od ładnych paru lat. Różne były momenty ale jedno mogę powiedzieć, - do tej pory firma zawsze wypłacalna. Nawet jak czasem poprosiłem wcześniej o kasę to szło się z szefem dogadać. Były też przestoje ale wcześniej czy później wszystko wypłacono... A do potencjalnych pracowników... Spróbujcie sobie założyć własną działalność, - zobaczycie że też nie jest różowo...

maryjan

Witajcie Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wygląda z nimi współpraca w zakresie montażu solarów?Mają dużo zleceń ale powtaje pytanie czy są solidni w zapłacie za takie usługi?Czy ktoś ma podpisana z nimi umowę na takie montaże w Polsce.Pozdrawiam

matrix

Stanowisko chyba asystent projektanta, a tak naprawdę sami nie wiedzieli czego chcieli i czy mogą mnie przyjąć bo nie było osoby która mogła podjąć decyzję. To po co mnie w ogóle zapraszali, straciłem tylko czas.

frajer

mozesz napisac o jakie stanowisko sie ubiegales ?

matrix

Byłem całkiem niedawno na rozmowie w tej firmie, niestety muszę przyznać że tylko straciłem dzień. Jednym słowem - żenada - nie polecam

Zostaw opinię o SKORUT IMPORT EKSPORT Sp. z o.o. - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKORUT IMPORT EKSPORT Sp. z o.o.