Schraner Polska Sp.z o.o.

Łęczyca

Opinie o Schraner Polska Sp.z o.o.

Julita

@fgr rozumiem, że nie polecasz Schraner Polska Sp.z o.o. jako pracodawcę. Nie podobało Ci się oferowane wynagrodzenie. Mógłbyś opisać pozostałe warunki zatrudnienia? Jaki rodzaj umowy zaproponował Ci pracodawca? Twój rozszerzony komentarz pomoże zainteresowanym osobom Schraner Polska Sp.z o.o. w podjęciu decyzji o ewentualnej aplikacji do tej firmy.

fgr

Nie polecam...pracowalem tam..smieszne zarobki..a dyrektor to szkoda gadac

bolek

firma dno....dziwia sie ze ludzi nie maja jak daja 1500zl....

Xxxx

Ta firma nie jest warta tego, żeby się interesować zatrudnieniem w niej.

Yyyy
@Xxxx 05.10.2017 20:38
Ta firma nie jest warta tego, żeby się interesować zatrudnieniem w niej.

Oj tak

leon26

Witam, czy są jakieś przyjęcia na jakiekolwiek stanowiska? Jak się tam pracuje, jaka pensja? Proszę napiszcie.

Szukam pracy

Witam podobno jest wolne miejsce pracy u was odeszła sprzątaczka?

Nowa

Czy podjać prace nic nie wiem na temat zakladu prosze o pomoc

tomek

aktualnie szukają też pracownika produkcji lew, oferują umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Trzeba się liczyć z tym , że jest to praca w trybie zmianowym

SŁUCHACZ CO MUWIĄ LUDZIE NA ULICY

Jestem ciekawy co za cymbał pisze pod moim nickiem??? cymbale aby więcej Tobie mały nie stanął, zrobiłem laleczkę wu-du i masz w małym szpilkę :-) i po sexie.Nie podszywaj się nigdy padalcu pod kogoś.Firmie Schraner życzę jak najlepiej.

negra

Tak masz racje słuchacz jest na to artykuł „Art. 221. § 1. Kto wbrew obowiązkowi nie zawiadamia w terminie właściwego organu o wypadku przy pracy lub nie sporządza albo nie przedstawia wymaganej dokumentacji, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych albo karze ograniczenia wolności.

SŁUCHACZ CO MÓWIĄ LUDZIE NA ULICY

Schranera To mogą zamknąć jedynie za to ze nie zgłosili ostatniego wypadku przy pracy który był w Październiku 2015 roku.

mati

Na mieście chodzą Plotki ze mają zamknąć schranera.

????

czy to prawda ze aby kiedyś dostać większą premie trzeba było brygadzistom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzić,dawać cebule itp. aby coś dobrego pani dyrektor powiedzieli....coraz głośniej na mieście mówią...masakra.

cygan

Czemu Schraner Polska nie zgłosił ostatniego wypadku przy pracy do pip?

cygan

Czemu Schraner Polska nie zgłosił ostatniego wypadku przy pracy do pip?

romek

też słyszałem że mają zamknąć ten zakład Bo wypadki nie są zgłaszane do pip.a razem z nim dyrektora.

SŁUCHACZ CO MÓWIĄ LUDZIE NA ULICY

Czyżby ponownie usłyszałem pomówienia że mają Was zamknąć tzn.macie ogłosić upadłość?

SŁUCHACZ CO MÓWIĄ LUDZIE NA ULICY

Czy to prawda że w ramach oszczędności macie ciepłą wodę od 12 w południe do 14?

Mu’ammar al-Kaddafi

Szukam wykwalifikowanego personelu najlepiej bez doświadczenia do biura byle z ucha strzelać CV na adres Kadafipracownicybezpremii@schraner.pl

zenon

dobra rada dla wszystkich najnizszych pracownikow:nie denerwuj sie,nie mysl za duzo,rob swoje,szukaj spokojnie innej pracy...a kiedy juz znajdziesz i schranera przyjdzie opuscic pora...KOPNIJ W DUPE DYREKTORA

desmond08

Jako agencja pracy mamy oferty, którymi jesteście zainteresowani :) Sprawdźcie na naszej stronie www.rekrutacyjnarewolucja.pl

gogo

Najlepsza firma w Polsce,wysokie zarobki,wysokie premie uznaniowe,bardzo dobra organizacja pracy,wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza,najwyzsza precyzja wykonania częsci...to wszystko snilo mi sie dzisiaj...ale sie ku.wa obudzilem

no bo jest najbiedniejsza I JEST NIEZŁY BUR..L daj spokój bo my mamy kogoś kogo nikt na strefie niema NAJMĄDRZEJSZEGO DYREKTORA

adido

sa jakies przyjecia do tej firmy?bo slyszalem ze niezly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz tam jest..podobno najbiedniejsza firma na strefie...brak podwyzek,premii itd?

papa-rapa

Wszystkim pracownikom firmy Schraner z okazji nadchodzacych Swiat Bozego Narodzenia,wszystkiego najlepszego i szczesliwego nowego roku.p.s ludzie w przyszlym roku zepnijta sie do kupy zeby robota szla sparawniej:)

saido

obiektywny
@saido 15.11.2014 11:30
Wyrzucić pisze się przez "rz" nie dziwne ze zarabiasz 1300 zl

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam porad telefonicznie.

szara rzeczywistość
@saido 15.11.2014 11:30
Wyrzucić pisze się przez "rz" nie dziwne ze zarabiasz 1300 zl

Standard Strefy Wyzysku.Zarobki i normy są we wszystkich zakładach w Łęczycy takie same.Pozdrowienia z HTL

obiektywny

Norma w tej pracy? Nie.-jeszcze w wolnej chwili ułożysz pakiet na pilach,obetniesz wypływki, wyżucisz złom, i staniesz przy młocie do kucia.To jest norma w tej pracy, trzeba być elastycznym i to wszystko za 1300-1500 zł.

cygan

Jakos nie zauwazylem zeby pracowali wiece niz 8godzin,i piszesz ze fizycznie bardziej sie mecza?hmm....a czym dokladnie sie mecza?a juz wiem...chodzeniem po hali...tak trzymac

cygan

Derek rozumiem ze w schranerze praca jest ciezka,ale sprobuj utrzymac rodzine za 1500zl i jeszcze jedno,nie rozumiem dlaczego ludzie na produkcji maja nizsze zarobki od tych z kontroli...czy oni pracuja mniej?moze gorzej?

xxx

Wyplata nie adekwatna do wykonywanej pracy....smieszne pieniadze...kto mode niech omija te firms z daleka

dawid

Witam chciałem się przyjąc do tej firmy.jakie zarobki jaka praca?

gargamel

tzn jakie zarobki?praca ciezka?jaka atmosfera?

S.Y.Fon

chcialbym sie sowiedziec czy warto przyjsc do pracy?jakie zarobki?atmosfera?czy jest mozliwosc awansu?pozdrawiam

gość

Pracownik sprzataj rób swoje a nas zostaw masz faceta to go pilnuj a nas niepodrywaj

fajna praca

Dobry gość w poniedziałek zgłosze to pani dyrektor

dobry gosc

jesli jestes dobrym obserwatorem i chociaz troche kumatym to powinienes wiedziec o kogo chodzi

Dobry gość jaka jest wasza nowa sprzataczka?

nowy

jak się pracyję proszę o szczere opinie

dobry gosć

robota spoko....coraz lepiej...najwazniejsze ze coraz wiecej zamowien

Jest OK,produkcja jest coraz większa.

gal

bywają soboty lub niedziele , ale bez nadgodzin tylko do odbioru godzina za godzinę

?

no tak okres próbny musi być

?

po 8 soboty i niedziele wolne

Dobry Ziom

Pensje zjadliwe. Jak masz rodzinę na utrzymaniu to na pograniczu przetrwania. Jak umiesz lizać i donosić dasz sobie radę. Było dobrze do końca roku, teraz jest jak jest. Ilość CV obecnych pracowników w pobliskich zakładach o czymś świadczy....

maniek

ja nie narzekam,ale częśc prawdy jest w poprzednich opiniach

skuter

w tej firmie najlepiej maja tylko ludzie z biura(a coraz wiecej ich jest) na hali pracują a oni premie dostaja...

Mario

Najgorsza to jest [usunięte przez moderatora] no ale może jej niedługo nie będzie bo i szwajcara wykończyła zdrowotnie . omijajcie tą śmieszna firme

To mało powiedziane. Złodzieje i koniec. [usunięte przez moderatora] to największa zgaga. Brak pojęcia, lewus i tyle.

Nie daj się, jeżeli masz inne możliwości trzymaj się z dala. [usunięte przez moderatora] i wyplują...

Zostaw opinię o Schraner Polska Sp.z o.o. - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schraner Polska Sp.z o.o.