Świątkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo

mich

Zdaje mi się, że tak chyba nawet ostatnio widziałem jakąś ofertę, mam nadzieje tylko, że firm nie pomyliłem może ktoś wie lepiej?

finch

dosiunia ty miałaś/eś podstawione maszyny w ekoinstal czy moze pracowałeś/aś w tej( usunięte przez administratora ) firmie jako pracownik ?

nextone

( usunięte przez administratora ) prowadzi aktualnie interesy na budowie( usunięte przez administratora )Wykonuję drenaże i przepusty drogowe. Działa pod firma( usunięte przez administratora )Aktualnie wszystkie dotychczasowe maszyny wynajmowane przez niego zjechały z budowy z oczywistych powodów.

Po pierwsze jest duża różnica pomiędzy Firmą PRI EKOINSTAL ROBERT PŁACZKIEWICZ ŚWIĄTKOWICE A Firmą PRI EKOINSTAL SP.Z O.O. W KOWALU 52 więc proszę najpierw zastanowić się na tym o kim się piszę i kogo o co się posądza bo za chciwość innych firm które widzą tylko możliwość zarobienia pieniędzy a nie sprawdzają kto jest kim i kto podpisuje w czyim imieniu ... no to niestety ale sądzi tylko o naiwności ... a rządanie od niewinnych ludzi którzy nie mają z tym nic wspólnego pieniędzy to poprostu przesada!!! Apeluję więc do Firm pomyślcie zanim kogoś oskarżacie czy robicie to słusznie.....???

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo - Świątkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo