Świątkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo

Iza

@mich czy ostatecznie uzyskałeś informacje w tej kwestii? @nextone posiadasz aktualne informacje na temat warunków pracy w tej firmie? Z Twojego postu wynika, że tam pracowałeś. Od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

mich

Zdaje mi się, że tak chyba nawet ostatnio widziałem jakąś ofertę, mam nadzieje tylko, że firm nie pomyliłem może ktoś wie lepiej?

finch

dosiunia ty miałaś/eś podstawione maszyny w ekoinstal czy moze pracowałeś/aś w tej( usunięte przez administratora ) firmie jako pracownik ?

nextone

( usunięte przez administratora ) prowadzi aktualnie interesy na budowie( usunięte przez administratora )Wykonuję drenaże i przepusty drogowe. Działa pod firma( usunięte przez administratora )Aktualnie wszystkie dotychczasowe maszyny wynajmowane przez niego zjechały z budowy z oczywistych powodów.

Po pierwsze jest duża różnica pomiędzy Firmą PRI EKOINSTAL ROBERT PŁACZKIEWICZ ŚWIĄTKOWICE A Firmą PRI EKOINSTAL SP.Z O.O. W KOWALU 52 więc proszę najpierw zastanowić się na tym o kim się piszę i kogo o co się posądza bo za chciwość innych firm które widzą tylko możliwość zarobienia pieniędzy a nie sprawdzają kto jest kim i kto podpisuje w czyim imieniu ... no to niestety ale sądzi tylko o naiwności ... a rządanie od niewinnych ludzi którzy nie mają z tym nic wspólnego pieniędzy to poprostu przesada!!! Apeluję więc do Firm pomyślcie zanim kogoś oskarżacie czy robicie to słusznie.....???

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo - Świątkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Ekoinstal Robert Płaczkiewicz Świątkowice 7 87-821 Baruchowo