ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY RAF-BUD

Rzeszów

Opinie o ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY RAF-BUD

Stanisław

Nie polecam , firma nierzetelna . Brak jakichkolwiek standardów ,pojęcie pion i poziom są tam nieznane. Technologia z głebokiego PRL-u

BobBudowniczy

Potwierdzam wypłata zawsze na czas

Marian

Zarobki jak wszędzie. Największą zaletą firmy jest to, że wypłaty są zawsze na czas. Jeżeli kogoś przyciśnie to właściciel zawsze poratuje zaliczką. Normalne podejście do pracownika.

Leszek

a mnie bardziej interesuje jak budują niż jaka jest atmosfera wśród pracowników i wobec pracodawcy....

Antek

Nie polecam, marne zarobki, wyzyskiwanie pracowników ciągle szkalowanie i kiepska atmosfera pracy.

Zostaw opinię o ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY RAF-BUD - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY RAF-BUD