counter
2 2 6 5 1
Witold Nowy wpis

Witam. Mam pytanie do osób odwiedzających ten wątek. Czy ktoś z Was może mi napisać, czy firma ta normalnie funkcjonuje? Jest może w tym wątku osoba, która mogłaby coś w tym zakresie napisać? Proszę o informację.

Olo Nowy wpis

Nie polecam tej firmy właściciel nie zainteresowany niczym .A podczas rozmowy uważa się za wszystko wiedzącego człowieka (a tak naprawde to stosuje metody z przed 20 lat ). Okna zle wymierzone nie odpowiadają planom dziennika budowy. Porażka . Parapety zniszczone . Kasy nie chce oddać za nie .Porostu kasę zabrał i nie odpowiada na telefon . Nigdy nie spotkałem się z taką firma .

Zalamana Nowy wpis

Uważajcie na ta firmę. Pomiary okien żle robią .kierownik bardzo nie uprzejmy . Okna muszę teraz reklamować .Po prostu nie uczciwa firma

Niezadowolona Nowy wpis

Nie polecam tej firmy kierownik bardzo nie przyjemny nie słowny. Okna zamontowane nie takie jak chciałam. Podlegają teraz reklamacji .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Co warto wiedzieć o P.H.U. PARBUD, gdy chce się tutaj podjąć zatrudnienie? Dodaj komentarz jako pierwszy, rozpocznij dyskusję o tym pracodawcy.

Pracowity
@admin

Robota jak robota, kasa jednak mała. Jeden z właścicieli A. pozjadał wszystkie rozumy, ciężki człowiek. Drugi P. w porządku, ale bardzo "oszczędny". Ogólnie sporo się tama nauczyłem i to jedyna zaleta, kokosów nie uświadczysz.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Parbud s.c. - Sędziszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad