Opinie o J&J Jakub Jakubcewicz w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy J&J Jakub Jakubcewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w J&J Jakub Jakubcewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&J Jakub Jakubcewicz w Nowa Sól

I..... Nowy wpis

Jako pracownik, niedługo były mogę powiedzieć o firmie tylko jedno... TOTALNE (usunięte przez administratora) Pracowalam w tej firmie przez krótki okres, ale mogłam zauważyć wiele rzeczy tzn. wykorzystywanie ludzi, oszukiwanie, nie informowanie o braku przedłużenia umowy tylko po to zeby pracownik wykonał swoje obowiązki do konca, niepłatne nadgodziny, zawalanie jednej osoby nadmiarem pracy po to aby powiedziec mu że się nie wyrabia, zła organizacja pracy, brak konkretnego podziału obowiązków, a przede wszystkim brak SZEFA! Szefa prawie wcale nie ma, a jesli jest to nie ma pojecia co sie dzieje w firmie.. Zastępują go ludzie, którzy rzekomo zarzadzaja i ratuja swoje (usunięte przez administratora)wykorzystując innnych...

przewoźnik

Nie polecam, gubią dokumenty, nie wypłacają za faktury. Pod byle pretekstem wstrzymują płatność i myślą, że przewoźnik nie upomni się o swoje. Kilometry w miesiącu maksymalnie 7000 tyś... ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

@przewoźnik

Osoba odpowiadająca za płatności mało komunikatywna, nie słucha uważa że wszystko lepiej wie przez to ta firma traci. Ja nie polecam tej firmy. Obciążają przewoźnika za wszystko za każdą bzdurę, nawet jeżeli zawini lub podejmie błędną decyzję spedytor - niie rozmawiają, nie wyjaśniają tylko obciążają....masakra do tego nie ma z kim rozmawiać nie odbierają telefonów

@Niezadowolony

Zgadzam się w 100% Święta Prawda!

@Goska

Każdy kto zechce podjąć współpracę z firmą niech weźmie pod uwagę opinie, które znikąd się nie biorą. Tyle i tylko tyle!!!!!

@Goska

Dla "nowych i niezdecydowanych" służę......

@Goska

Oczywiście negatywne,bo słodzą chyba tylko pracownicy..... szkoda!

Ts Nowy wpis

Oni jeszcze istnieją

Barnaba Nowy wpis
@Ts

Tak to ze istnieją to jakiś fenomen może przetrwali dzięki kierowcom ze wschodu Europy?O wypłatach trzeba przypominać i nigdy nie wiadomo jak Cie rozlicza.Odradzam.

Mikuś Nowy wpis

Ciekawe co zagrają w następnym odcinku po rozstaniu siostry z D********* , czy dalej będzie patrzenie na ludzi z piedestału, i lansem na światową skalę. Każdego kiedyś spotka kara Panie Jakubie, zacznij szanować ludzi. Pozdrawiam

Staszek

@Driver To forum powstało właśnie z myślą o pracownikach żeby mogli zostawiać tu opinie. A to, że piszą dobrze bo inaczej nie można skoro firma jest dobra!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w J&J Jakub Jakubcewicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w J&J Jakub Jakubcewicz?

Spedytorka

Jeśli chodzi o spedycję, to nie mam żadnych zastrzeżeń, młody team, wyrozumiała kadra, wypłaty punktualnie. Wszystko perfekt :)

Driver

Pozytywnie o tej spedycji piszą chyba tylko jej pracownicy bo spedycja porażka.

Farcry
@Driver

A ja nie wiem skad taka opinia. Jezdze pod nimi od okolo roku i nie mam jakis wiekszych zastrzezen. Ciaglosc zlecen zachowana, nie ma problemu z platnosciami, kilometry tak jak ustalone telefonicznie. Takze moim zdaniem nie ma sie do czego przyczepic.

Rafał
@Farcry

Widzę, że współpracujesz z firmą i jeździsz jako przewoźnik. Masz własne samochody i od spedycji bierzesz tylko zlecenia, czy transport odbywa się autami pracodawcy? Dodaj więcej szczegółów.

Farcry
@Rafał

Jeżdże jako staly podwykonawca, codziennie dostaje nowe zlecenie, auto swoje. Liczą z map google, ale nie ma jakiejs wiekszej roznicy kilometrow, po podliczeniu miesiaca wszystko mi sie zgadza.

Czy często w firmie J&J Jakub Jakubcewicz zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

W jakim sensie?

Sylwek

A ja jak najbardziej polecam. Współpracujemy z firmą od ponad pół roku. Ciągłość w zleceniach zachowana. Płacą na czas. Tak jak dogadane telefonicznie przed rozpoczęciem współpracy, tak wszystko jest.

Gg

Panowie uwaga to wyjebka nie polecam to tak jak kiedys euklus z glowic

Rafał
@Gg

Przypominam, że na forum używamy kulturalnego słownictwa. Może napisz bardziej szczegółowo czemu nie polecasz firmy, bo z tej krótkiej wypowiedzi trudno coś wywnioskować. Chętnie dowiem się szczegółów.

Staszek

Zastanawiająca cisza na forum, mam zamiar starać się o pracę może coś podpowiecie?

@Staszek

Współpracowałam, zdecydowanie odradzam. Zastanawiałam się dlaczego firma, która płaci 1€/km zawsze poszukuje przewoźników. Już wiem Nakładają kary na przewodnika i nie wypłacają za faktury... ale za co...?!?! Za decyzje osób które nazywają siebie spedytorami Nigdy w miesiącu nie było 10000 km, kończy się na 7000 do 8000 km Nie ma z kim rozmawiać oni wiedzą lepiej

przewoźnik

Scania
@przewoźnik

A za co mogą nałożyć kary? proszę o przykład, zastanawiam się właśnie nad współpracą, wszelkie opinie mile widziane. Pozdrawiam

@Scania

za palety :)

Maciek
@przewoźnik

A gdzie warto podstawić auto wg Ciebie? Będę wdzięczny za podpowiedź.

mist

Dzieki za rade

@przewoźnik

To prawda..przewoźnik jest obciążany za decyzje spedytora i nie ma z kim rozmawiać.... Oni wiedzą lepeij

Miki

Opinia od kierowcy. Spedytor szuka następnego ładunku dopiero kiedy auto jest rozładowanie. Oczekuje się po kilka godzin na następne zlecenie. Nie interesuje go ile zostalo czasu pracy i jazdy. Wiecznie ciężary i w góry. Bardzo dużo wozi się stali i napojów. Nie przestrzegają ilości kabotarzy po Niemczech. Placa podobno na czas, choć zawsze kilkanaście kilometrów brakuje.

@Miki

Tak to niestety sama prawda...nigdy nie było 10000 km w miesiącu....

kan

tel o płatności 512 988 800

Kimatrans

Wszytko sprawnie a przede wszystkim rzetelnie podejście do tematu płatności. Lubię atmosferę w J&J Jakub Jakubcewicz za: Wszystko jak należy !

Halina
@Kimatrans

Dziękuję za Twoją opinię. Ale skoro tak cenisz sobie firmę J&J Jakub Jakubcewicz, to dobrze byłoby, jakbyś opowiedział Nam o szczegółach dotyczących pracy w tejże firmie. Na początek zdradź, jak długo, a także na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. Czy pracodawca ten - oprócz oczywiście pensji podstawowej - oferuje Wam jakieś premie?

Driver

Szkoda gadać , dobra reklama firma Straszna

TransCom
@Driver

Najlepiej rzucić negatywne hasło.. Współpracujemy z firmą od wielu lat, nie mieliśmy większych problemów, lecz nie powiem że ich nie ma. Nie istnieje spedycja bez problemów. Najważniejsze że na dzisiejszym rynku wywiązują się z płatności i wszelkich zobowiązań wobec przewoźnika, a największe problemy robią tacy "Drajwerzy" jak wyżej !

Bartosz

@mist Widzę, że byłeś zainteresowany pracą w firmie J&J. Czy zdecydujesz się ostatecznie na aplikowanie tam? Cisza na tym wątku jest trochę zadziwiająca. Naprawdę nikt z Was nie wie, jak przedstawia się aktualna sytuacja pracy w J&J? Czy warunki zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca uległy zmianie, a może pozostają bez większych zmian?

Bartosz

Zachęcam do napisania opinii na temat firmy J&J Jakub Jakubcewicz, chętnie dowiemy się jak teraz rozwija się ta firma oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje? Może posiadacie informacje o dodatkach pracowniczych u tego pracodawcy, zachęcam do pozostawienia komentarzy na tym forum.

Spedi

Jeśli ktoś nakłada karę za palety to raczej nie bez podstawy. Proszę zobaczyć na inne spedycję które karają za wszystko ... J&J podchodzi do przewoźników na partnerskich warunkach. Jestem spedytorem w tej firmie i mogę zapewnić ze wszystko jest OK. Co najważniejsze dla moich przewoźników to płatności na czas a nawet przed terminem !!!

Zostaw merytoryczną opinię o J&J Jakub Jakubcewicz - Nowa Sól

• Jak się pracuje w J&J Jakub Jakubcewicz?

Zobacz opinie na temat firmy J&J Jakub Jakubcewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J&J Jakub Jakubcewicz?

J&J Jakub Jakubcewicz
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.

J&J Jakub Jakubcewicz