J&J Jakub Jakubcewicz

Nowa Sól

Opinie o J&J Jakub Jakubcewicz

przewoźnik

Współpracowałam, zdecydowanie odradzam. Zastanawiałam się dlaczego firma, która płaci 1€/km zawsze poszukuje przewoźników. Już wiem Nakładają kary na przewodnika i nie wypłacają za faktury... ale za co...?!?! Za decyzje osób które nazywają siebie spedytorami

@Scania 06.04.2017 17:55
A za co mogą nałożyć kary? proszę o przykład, zastanawiam się właśnie nad współpracą, wszelkie opinie mile widziane. Pozdrawia...

za palety :)

Maciek
@przewoźnik 03.04.2017 18:26

A gdzie warto podstawić auto wg Ciebie? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Spedi

Jeśli ktoś nakłada karę za palety to raczej nie bez podstawy. Proszę zobaczyć na inne spedycję które karają za wszystko ... J&J podchodzi do przewoźników na partnerskich warunkach. Jestem spedytorem w tej firmie i mogę zapewnić ze wszystko jest OK. Co najważniejsze dla moich przewoźników to płatności na czas a nawet przed terminem !!!

Driver

Szkoda gadać , dobra reklama firma Straszna

Zostaw opinię o J&J Jakub Jakubcewicz - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&J Jakub Jakubcewicz