Drukarnia Hornet sp.z o.o.

Łódź

Opinie o Drukarnia Hornet sp.z o.o.

jhgf

no ale moze na poczatku nie wiaodmo jak bdzie potem @Ja [rzecoez na poczatku sa male zarobki potem wyzsze

ciekawski pracownik

witam pracuje wiele lat w drukarni chcialbym zmienic prace przejsc do innej drukarni dlatego ze tam gdzie pracuje zrobilo sie kiepsko jezeli chodzi o prace i atmosfere moze ktos napisze jak jest w hornecie czy warto starac sie tam o prace z gory dziekuje

Jak poznać prawdę o firmie Drukarnia Hornet sp.z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Drukarnia Hornet sp.z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Hornet sp.z o.o.