Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja

Złoczew

Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja

Opinie o Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewa

Od kilku miesięcy nie pisaliście nic na temat pracy w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja. Może jednak znajdzie się osoba chętna do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak aktualnie przedstawiają się warunki proponowane przez tego pracodawcę? Czy możecie napisać coś na ten temat?

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

MILI

Towar nie zgodny z zamówieniem i nie można się doprosić, żeby zabrali i wymienili. kierownik (małe k) rozłącza się w trakcie rozmowy a pracownica to w ogóle porażka. Oszukują ludzi i do tego jeszcze zero szacunku dla człowieka. W życiu nie spotkałam się z taką niekompetencja i chamstwem. Oszustwo!!!

Prawilny

UWAGA "monter" specjalnie piszę z małej litery to na dużą trzeba sobie zasłużyć ! Uwaga na tego gościa ! Nie wywiązuje się z terminów, kręci, oszukuje na materiałach! A jak pojawiła się reklamacja po miesiącu użytkowania ewidentnie z jego winy, umywa ręce mówiąc, że jego to już nic nie obchodzi bo się już rozliczył. Cham i prostak walczący i obrażający ludzi wokół !! UWAGA

obcy
@Prawilny 22.03.2017 09:50

kolego i tak bardzo łagodnie widać Cię potraktował w zwyczaju u tego (człowiekiem nazwać go nie można) tyrana jest mieszanie innych z błotem. Takich jak on (specjalnie z małej litery - brak szacunku) powinno się zamykać i leczyć.

Klient

Cham jakich mało. Nic tylko drzeć się potrafi na swoich pracowników i co gorsza na bogu ducha winnych klientów. Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia piec zamontuje kase wezmie, ale pomocy później zadnej.

pakt

no to najważniejsze, że firma ma zadowolonych klientów i że polecają oni firmę dalej, tzw. marketing szeptany a wiele potrafi zdziałać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach ;) moja kumpela tez była zadowolona z usług

ewa.kamola@o2.pl

Ci co tu piszą to są nowobogaccy , co nie płacą za usługę . A założenie pieca traktują tak jak by kupili piec i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] razem z nim Osobiście polecam tą firmę jestem z niej bardzo zadowolona i z jej usług Będę polecała wszystkim znajomym

inwestor2

Również nie polecam, podobnie jak poprzednik

inwestor

Nie polecam. Wadliwy montaż. A jak do poprawy to hamski i krzyczy. Poprawia inny hydraulik.

klient

Najpierw zaintalował piec .. a potem wyzywa klienta jak się coś stanie !!!! Nie polecam w żadnym przypadku, niech on na tej cmentarnej siedzi w Złoczewie.

Zostaw opinię o Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja - Złoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja