DTS - Drukarki Tonery Serwis

Łódź

DTS - Drukarki Tonery Serwis

Opinie o DTS - Drukarki Tonery Serwis

MArcin

Serwis przyjechał i wziął 300 zł za nic, panowie popatrzyli, popatrzyli i stwierdzili że jak nie ma kodów serwisowych to nic nie zrobią przy maszynie. Maszyna była na gwarancji i nie można było otrzymać kodów serwisowych od firmy od której zakupiłem drukarkę. Panowie nic nie zrobili i wzięli 300,00 zł za NIC!!! Nie polecam tej firmy!!!! strzeżcie się jej jak ognia!!!! Pokaż mniej

Zostaw opinię o DTS - Drukarki Tonery Serwis - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTS - Drukarki Tonery Serwis