Opinie o Starostwo Powiatowe w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Starostwo Powiatowe, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Starostwo Powiatowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starostwo Powiatowe w Zgierz

Bardzo dużo leniuchów pracuje tam, praca jest za bardzo podzielona na osoby, dlatego większość nudzi się 3/4 dnia pracy, przez to marnotrawione są pieniądze podatników, przynajmniej o połowę należałoby zmniejszyć tam zatrudnienie. Kult papierka, tzn. dyplomu,tzn. nie ceni się wiedzy faktycznej tylko papier z uczelni, a to jest tragiczne w skutkach,bo ktoś kto np. ukończył biologię może,nie mając pojęcia, dowodzić wydziałem drogownictwa,dlatego tylko,że ma papier ukończenia wyższej uczelni,a człowiek,który ma szeroką wiedzę nigdy nie awansuje,bo brak mu papierka.

Petent. Nowy wpis
Klient
@anonim

Popieram.

Zostaw merytoryczną opinię o Starostwo Powiatowe - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Starostwo Powiatowe