Starostwo Powiatowe

Zgierz

Starostwo Powiatowe

Opinie o Starostwo Powiatowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bardzo dużo leniuchów pracuje tam, praca jest za bardzo podzielona na osoby, dlatego większość nudzi się 3/4 dnia pracy, przez to marnotrawione są pieniądze podatników, przynajmniej o połowę należałoby zmniejszyć tam zatrudnienie. Kult papierka, tzn. dyplomu,tzn. nie ceni się wiedzy faktycznej tylko papier z uczelni, a to jest tragiczne w skutkach,bo ktoś kto np. ukończył biologię może,nie mając pojęcia, dowodzić wydziałem drogownictwa,dlatego tylko,że ma papier ukończenia wyższej uczelni,a człowiek,który ma szeroką wiedzę nigdy nie awansuje,bo brak mu papierka.

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe