CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ

Kielce

Opinie o CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ

Ewka

Pieniądze można odzyskać, tam jest monitoring więc mozesz udowodnic ze tam pracowalas- pozdrawiam (również były pracownik)

były pracownik

Obiecuje umowę (zlecenie, później o prace) a po kilku dniach próbnych nawet nie chce zapłacić kasy, robisz za dziesieć osób, szkolenia profesjonalnego brak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle . Szuka naiwnych ludzi. Nie polecam

d

Brak słów, o umowie możesz pomarzyć, szef olewczo traktuje pracowników, mobing

oburzony

Oszust jakich mało ! Ucieka w dniu podpisania umowy po kilku dniach pracy ! Fizjoterapeuci jeżeli się szanujecie radzę omijać tę budę szerokim łukiem !!! Poczytajcie opinie w echo dnia . Różne daty opinii a oszust dalej funkcjonuje ( jakim cudem !? Pewnie dlatego, że łowi takich naiwnych na parę dni coś tam oferuje (umowę zlecenie, o dzieło !!!) Kpina ! Jest bardzo duża rotacja (wystarczy sprawdzać ogłoszenia !!) By wywnioskować co tam się dzieje. To samo tyczy się recepcjonistek !! (zmieniane co chwila -płaca 5 zł za godzinę.

koko

Potwierdzam i nikomu nie polecam

ja

potwierdzam to co napisał anonim- praca za 5 zł za godzinę. brak szacunku, wyzysk .... szkoda, że tak właściciel wykorzystuje bezrobocie i poniż ludzi...

morela

pracowałem tam krótko i chwalę sobie atmosfere i zarobki.

wspanaiałe miejsce jeśli szukasz pracy gdzie za 5 zł/h bedziesz wypruwać sobie żyły.gorąco polecam wszystkim desperantom z silną psychiką którym brak szacunku do własnej osoby. pozdrawiam

Zostaw opinię o CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ