Opinie o Personnel Service sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Personnel Service sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Personnel Service sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Service sp. z o.o. w Kraków

An

Dzień dobry Potrzebuję informacji na temat czy ktoś z Państwa zanim przyszedł na rozmowę rekrutacyjna musiał założyć konto on line w banku Pekao S.A. Konto potrzebne dlatego bo Firma .gowork-personalservice.pl ma tam swoje konto i jest taki wymóg ,dla mnie to takie dziwne jak założyć konto jak jesteś jeszcze nie zatrudniony, może ktoś z Państwa spotkał się z czymś takim proszę o opinię

Magda
@An

Dzień dobry,. Pewnie ma Pani na myśli ogłoszenie o pracy rejestratorki medycznej? Dostalam identycznego maila, połowa treści to informacje na temat dodatków do maseczek itp., druga połowa to instrukcja założenia konta w Pekao SA. Generalnie ogłoszenie to jedna wielka ściema, ja nawet zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na której nikt się nie pojawił:) także serdecznie polecam omijać ogłoszenia na fb od Pani Agaty Waścińskiej, a jeśli chodzi o maila to ja akurat miałam okazję korespondować z Panią Ewą Lisek, choć wątpię że to prawdziwe dane.

hejkaokejka
@Magda

Hej, Dostalam takiego maila ale odnosnie pracy w sklepie z kawa i herbata... niby otwarcie 2 lutego, chcą juz podpisac umowe , spotkanie ma byc w galerii ale to mega podejrzane ze trzeba zakladac konto na siebie jeszcze przed podpisaniem umowy i w ogole sie pierwszy raz sie z tym spotykam... mnie to pisał niejaki Bartek..wyslal linki do zalozenia konta w tym banku ale linki nie dzialaja bardzo to podejrzane. Mowicie ze to fejk? to macie chyba racje.

Bujaaaaa
@An

Ogłoszenie pracy, wszystko wydawało się być Ok, po czym dostaje mail ze zostałam „wybrana”i mam przyjść podpisać umowę, ale pierw muszę założyć konto w banku wchodząc przez ich platformę… później przeszukałam internet, nagle na takie samo miejsce szukają w innych miastach Polski i otwarcia o dziwo w tym samym terminie, a pani która ogłasza ta sama :) później po dopatrzeniu się kolejne nieścisłości, wiec nie polecam

Ada
@Magda

Ja również spotkałam się z takim samym podejściem ale osoba I praca inna- Bartłomiej Bidas, sklep z kawą i herbatą. Na rozmowę o pracę nikt nie przyszedł, a link do rejestracji w banku nie działał (na początku) . Na szczęście postanowiłam nie zakładać konta online - ponieważ pokazywanie dowodu na połączeniu Skype lub wysyłanie jego zdjęcia wydało mi się bardzo podejrzane, konto założyłam osobiście w banku. Podejrzewam, że dzięki temu nie mam aktualnie problemów z jakimiś pożyczkami branymi w moim imieniu... Czy ktoś zastanawiał się nad zgłoszeniem tych osób na policję???

Klo
@hejkaokejka

To FEJKI!!! praca też lewa ogłaszała się Agata Bis na spotkanie w galerii, otwarcie 1.02 przy pawiej 5 w Krakowie. Ogłoszenia już zniknęły o prace w galeri win i dane zmienione na FB na Natalia Florek. Wyłudzanie danych osobowych i zakładania lewych kont bankowych, bo pewnie prowizje maja. Miałam iść na spotkanie to ten ktoś się rozchorował na rozmowę o podpisaniu umowy przełożył na poniedziałek, po czym tak jak wyżej napisałam zmienione dane. Sprawę zgłaszam na policje, bo tego tak nie zostawię. Ogłoszenia widniały tez po całej Polsce na fb z oferta pracy…

Natalia
@Klo

Ale to naprawdę ta firma tak wyłudzała dane, czy to jacyś randomowi ludzie podszywali się pod jej nazwę, żeby to robić? Zobacz, że tu piszą o normalnej firmie i normalnych rekrutacjach, są ludzie co pracują przez tą agencję. Może Was ktoś nabrał kradnąc nazwę?

Paulina
@An

Ja miałam taką sytuację, założyłam, umówiono mnie na spotkanie, po czym ich strona magicznie zniknęła, oraz zostałam zablokowana na FB...

Klo
@Natalia

Dostałam rzetelnego maila z linkiem do firmy, umowa o prace, wynagrodzeniem, umówione spotkanie rekrutacyjne ze zostałam wybrana.. przez co na stronie, były różne oferty pracy na rejestratorkę medyczna i praca w galerii win tratoria, wiec podejrzewam ze to ta firma wyłudza dane do kont bankowych by je zakładać bo maja prowizje..????????‍♀️ I ciekawe co jeszcze, później na fb zmieniają dane i (usunięte przez administratora) następnych ludzi!

@An

Witam Tak,to prawda. Gdy Pani się ze mną umawiala na spotkanie pisała mi abym koniecznie założyła konto w banku Pekao, niestety nawet nie pojawiła się na spotkaniu Pani Agatą. Praca miała być w plocku galeria wina,oszukują ludzi i tyle,mam nadzieję, że kiedyś trafi ma odpowiednią osobę i ta będzie wiedzieć co zrobić. Pozdrów.

Kazolina5@wp.pl
@An

Ja tak musiałam zrobić i to chyba oszustwo , sprawę zgłoszę dziś na policje bo wszystkie dane wydębili

Ewelina
@An

To jedno wielkie (usunięte przez administratora) Na szczęście nie założyłam konta bo od razu wydawało mi się to podejrzane. Pani Agata Bis szukała pracownika do galerii w Rzeszowie ale nagle zmieniła się na Natalię Florek na fb...

Alex
@Klo

To samo w Płocku. Też Natalia Florek,praca w Aqua World. Z tym , że córka jest niepełnoletnia i musiała konto w banku bezpośrednio założyć.

Magda
@Kazolina5@wp.pl

Tez dałam się nabrać…u mnie ogłoszenie i potem wiadomość do mnie napisała Natalia Florek.. Mail był bardzo przekonujący , z wyjątkiem braku numeru telefonu do kontaktu..

Rafał

To samo w Kaliszu. Wyłudzanie danych. (usunięte przez administratora).

kandydat z kujawsko pomorskieg

Nie polecam. Kilka etapów rekrutacji (3 albo 4), nie zna się żadnych szczegółów nawet podczas ostatniego etapu (ani stawki, ani benefitów, ani ewentualnego startu pracy). Wymagają swojego auta do jazdy po całym województwie. Poświęca się mnóstwo czasu na rozmowy z nimi, bo średnio jedno spotkanie trwa 30-45 minut, żeby na samym końcu nie otrzymać nawet odpowiedzi jaki jest wynik rekrutacji. Nie odpisują na smsy, nie odbierają telefonów ani nie odpisują na e-mail . "Pełen profesjonalizm" jak na osoby rekrutujące.. Wystarczy odpisać chociaż krótkiego smsa " przykro mi, nie jesteśmy zainteresowani". Oczywiście kontakt urywa się w momencie jak informuje się rekruterów że szuka się pracy work-life-balance ;)

Dużo osób z Ukrainy pracuje w firmie?

@Kasia

Większość Ukraińców.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Personnel Service sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Adam były pracownik

Ja miałem rozmowę w języku polskim potem sprawdzono mój rosyjski. Gdyby sprawdzali również angielski to żaden koordynator ukraiński by jej nie przeszedł bo żaden nie znał angielskiego.

Oleksandr

Miałem okazję pracować pół roku, na stanowisku, jako koordynator tymczasowowych pracowników z Ukrainie. Powiem tak, całkiem nie było źle, oprócz tego że dostałem przełożonego z którym było bardzo ciężko współpracować o czym był ostrzezony od koordynatora Oleha, po rezygnacji którego dostał te stanowisko w Białymstoku. Iż narzędzia dostałem używanego laptopa, który przez 2 miesięcy już przestał w ogóle działać i obietnica, że ​​otrzymam sluzbowy telefon tak szybko, jak to możliwe. Narzędzia służbowe to bardzo denerwujący dla mnie temat. Po kolei... 1. Komórka sluzbowa. Na spotkaniu we Wrocławiu, kiedy Pan Damian dostał nowiutki iPhone, to mnie oddał swój rozwalony Huawei y6 i to było po dwóch miesiącach pracy. 2. Jak już napisałem, po dwóch miesiącach przestał działać laptop. Pozostałych cztery miesiące robiłem rozliczenie godzin pracy na osobistym smartfonie . Niejednorazowo podejmuwalem ten temat.... 3. Drukarka. W zakresie moich obowiązków było wydrukować i podpisać umowy z pracownikami. Ale kurczę, na czym to zrobić, jak nie ma laptopa zeby podłączyć do drukarki, a gdyby i był, to więcej niż 5 listów nie uda się wydrukować ponieważ drukarka była w tedy juz gorąca i nie działała. 4. Służbowy samochód. Z tym było wszystko ok, oprócz karty floto, jaku dostałem po trzech miesięcach do Dacia . Do tego tankowalem się na fakturę, po połowie z kturycz nie otrzymałem zwrot pieniędzy. Takie warunki pracy zostały połączony z chamstwom i obelgi ze strony przełożonego, pana Damiana. Zero wsparcia i normalnej komunikacji. Jednego razu już nie wytrzymaliśmy i była napisana skarga zepsułem koordynatorów, jak rezultat, stało jeszcze gorsze....Z tego czasu, prawdopodobnie, została pracować tylko jedna dziewczyna, pozostałych zjedli. Normalny człowiek tam długo nie wytrzyma. Co napisałem, to tylko 10% ot wszystkiego... Może być panu prezesu było powiedziane że ja uciekł, na pewno to tak, przez Damiana. To dzięki jemu już stracili wielu koordynatorów i wielu projektów. Gorąco NIE POLECAM pracę w PS. Na dzień dzisiejszy nie mogę dostać z tej agencji PIT. Nie jednorazowo pisałem do biuro@personnelservice.pl ale, niestety, totalny brak odpowiedzi. Jak w ciągu tygodnia w formie elektronicznej, za adresem oleksandrhritchyn@gmail.com nie dostanie PITa, to będę musiał zwrócić się do urzędu skarbowego o interwencje w tej sprawie. Przypominam o grzywnę na podstawie art. 80 Kodeksu karnego skarbowego.

@Oleksandr

Rozumiem, że według Ciebie współpraca nie przebiegła zbyt pomyślnie głównie przez atmosferę w pracy. Nie napisałeś nic o wysokości wynagrodzenia. Czy byłeś zadowolony z pensji i mogłeś ubiegać się także o premie?

@Paweł

Wynagrodzenie dla koordynatora jest standardowe. Teoretycznie, istnieje nagroda za liczbę osób, ale w praktyce, czy ją zdobędziesz, decyduje bezpośredni szef ,z jakim , jak już pisałem, nie udalo się współpracować . Dlatego nigdy nie widziałem nagrody za liczbę osób. Może, gdyby byłem by grzeczną młodą dziewczyną, to miałem by więcej. A tak, ta sama praca może być prezentowana na różne sposoby i zawsze była prezentowana przez Damiana . Ale najlepszym wskaźnikiem mojej pracy jest liczba osób przy mojej pracę na projektach i która jest teraz. Oraz, że po mojemu odejściu, jedna fabryka rozwiązała umowę z PS a druga po prostu nie potrzebuje więcej pracowników od PS..... nie będę ukrywał że cieszę z tego. Teraz już wszystko widoczne. Druga możliwość zarobic więcej. Rekrutacyjna. Nie zależy od głowy regionu, więc ją miałem . Jak już napisałem, całkiem nie było źle, 4 000 można zarobić + służbowy samochód. A jak jesteś grzeczną piękną dziewczyną, to i 5000 ) Ale, to tego nie warte. W oczach koordynatora, firmę reprezentuje- Przełożony. Jeśli przełożoy zachowuje się jak .... to takie opinie o całej firmę. Dla tego i 10 000 nie będzie warte, żeby pracować na taką firmę.

@Oleksandr

Oleksandr, możesz powiedzieć od kiedy miałeś być zatrudniony w Białymstoku ? Ja miałam być w październiku 2019 , 2 razy dopominałam się o umowę przedwstępną i za każdym razem mnie olewano. W końcu tej pracy nie podjęłam i się cieszę, a kontaktu z firmy więcej nie miałam.

@Anna

Dostałem projekt w Białymstoku od początku kwietnia. Odszedłem, prawdopodobnie, 25.09.2019. Ale myślę że nie z tego powodu kręczyli tie głowę. To było bardzo skomplikowane, pamiętam, mówili pro jednu dziewczynu, ale w tedy zatrudnili faceta, który w ogóle nie miał doświadczenia jako koordynator, ale miał inne umiejętności i związki))). Niestety taka polityka firmy. Nie chcę tutaj pisać tego brudu. To był sierpień miesiąc. Jeśli jest więcej pytań , wtedy mój e-mail jest zapisany na górze. Oraz bywam w Białymstoku, co najmniej, raz w miesiącu . Zawsze jestem otwarty dla biznesowego kontaktu.

@Oleksandr

Potwierdzam tą opinię o tej agencji. Ogromne wymagania od koordynatorów i zero wsparcia. Brak narzędzi do pracy. Przez kilka miesięcy trzeba pracować na swoim telefonie, laptopie i samochodzie. Faktury trzeba opłacać ze swojej kasy a na zwrot pieniędzy czeka się do 5 miesięcy. Personel Service to masakra!

Yurii

Категорично не рекомендую цю гнилу компанію. Співробітники обманюють тих хто приїхав працювати. Заборгували 200 злотих. Вже півтора місяці не хочуть віддавати. Кончена компанія.

Amatorszczyzna... Miałam być u nich zatrudniona, jednak miałam okres wypowiedzenia u poprzedniego pracodawcy. Mówiono mi, że to nie problem, bo mam bogate doświadczenie i poczekają ile trzeba. Miałam dostać na meila list intencyjny. Dzwoniłam 2 razy przypomnieć się. Za pierwszym razem powiedziano mi, że ktoś zapomniał, ale dziś wyśle. Za drugim pan powiedział, że jest na urlopie, ale zaraz poprosi koleżankę i w ciągu dnia dostanę. Nie dostałam do dziś, a miałam być zatrudniona od 1.10. Od tamtej pory zero kontaktu z ich strony. Nawet nie potrafią napisać głupiego e-maila z informacją, że coś nie wyszło. Bardzo słabe :) Nie polecam nikomu.

@Anna

Rzeczywiście, jeżeli doświadczyłaś takiej sytuacji, to nie wygląda to zbyt profesjonalnie. Skoro miałaś być zatrudniona od października, to mogłabyś napisać, jak w Twoim przypadku wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

@Paweł

Tak. Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie przez portal olx. Zadzwoniono do mnie na drugi dzień z prośbą o rozmowę. Umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną na kolejny dzień. ( firma jest z Wrocławia, a ja z Białegostoku). Rekruterka zapewniała mnie, że mam bogate doświadczenie ( aktualnie także pracuję w agencji pracy) i jej na mnie zależy, bo szukają osoby, która będzie znała procedury legalizacji zatrudnienia obcokrajowców. Pani opowiadała po krótce o pracy, czym będę się zajmowała,czyli to co robię w swojej dotychczasowej pracy. Tutaj mam miesiąc wypowiedzenia, ale zapewniano , że to nie problem, bo podobno białostocki ,,oddział" jeszcze powstaje. Zrozumiałam, że pozyskano większego klienta i szukają osoby do oddziału. Po rozmowie właściwie na kolejny dzień zadzwoniono do mnie z informacją zwrotną, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie od 1.10. Miałam dostać na meila list intencyjny z omówionymi warunkami. Tak jak pisałam wczśniej - 2 razy przypominałam się w danym temacie. Listu nie dostałam do dziś, tak samo jak i nie mam kontaktu z ich strony. Nie dostałam nawet głupiego e-maila z informacją, że coś nie wyszło, ale domyśliłam się sama.

Daria

Czasami nawet najlepszym zdarzy się popełnić błąd, bo tylko ten kto nic nie robi nie popełnia ich.

Barnaba

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

KIEROWCA JELENIA GORA

dla oddzialu jelenia gora p oli i zespolu za profesjonalizm pomoc i fachowa obsluge duzy plus POLECAM

Feliks

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak współpracuje się z agencją? Czy mają w swojej ofercie prace również poza granicami kraju?

Aneta

Pracowałeś za pośrednictwem Personnel Service? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda współpraca z firmą. Jakie były Twoje doświadczenia?

frg

heh no szkoda bo w sumie ja myslalem nad podjeicme pracy tutaj u nich w firmie..widze ze prowadza rekrutacje teraz na przykald na stanowsiko Transition Manager na pewno trzeba miec spore doswiadczenie i znac dobrze jezyki obce..ale moze warto sprobowac

karolina

też jestem zdania że jak ktoś tutaj z was był na rozmowie rekrutacyjnej, albo nawet się po niej dostał pracę w personnel service, to mógłby przecież zdać jakąś dokładniejszą relację i opisać jak to działa i jak się ewentualnie przygotować, wszystkim nam zależy na fajnej pracy więc może pomagajmy sobie żeby ją dostać

romek

warto czy nie warto? być czy nie być? naprawde mozecie skończyć tylko z samymi pytaniami egzystencjalnymi tylko wziąć się do roboty @harpagon. Widzisz, że nikt dawno nie był na rozmowie u nich, to możesz na przykład Ty iśc i zdac nam z tego relacje na przykład skoro chcesz się zatrudnić u nich w firmie.

harpagon

To jak w końcu jest z tą pracą w Personnel Service, warto, czy nie warto? Zastanawia mnie bardzo, czy z nowym rokiem zmieniły sie Wam warunki. Czytałem, że wiele firm dało podwyzki, chociażby z racji wzrostu minimalnej krajowej. Jak było tutaj, coś ruszyło sie w temacie, czy nadal cisza? Pozdrawiam serdecznie.

j.ahonen

dziwię się tym niepozytywnym opiniom, mi firmę polecił sąsiad, który ze swoim szwagrem tam pracował i zostałem wysłany na zlecenie, a potem drugie, praca dosyć cieżka ale też fajna atmosfera, szef wyrozumiały i mogłem zwiedzić kawał kraju. Możliwe, że dostane umowe o prace do konca roku, także ja jestem zadowolony. Jak ktoś kiepsko pracuje, ciągle zawala robote to niech sie nie dziwi, ze coś z kasą nie tak bo brygadzista to widzi i notuje jakby wam robotnik siedział na dachu i pił zamiast go naprawiać to tez byscie nie byli zadowoleni

inowroclaw

nie polecam tej firma ta firma oszukuje i nie placi za wykonana prace dlatego podalem ja do sadu!!oferuja 12zl na godzine a jak juz sie podpisze umowe to jest 6zl za godzine i jedna zaliczka 200zl a reszty kasy do dzis nie dostalem a jak dzwonilem i reszta ekipy tez dzwonila to tel wylaczone lub nie odbieraja duzo ludzi w polsce na kase oszukali!! i co chwile zmiena adres siedziby pseuda firma oszusci!!

lapończyk

z ciekawości postanowiłem poszukać opinii o firmie bo byłem tam na 2 zleceniach na torach i za każdym razem otrzymałem wypłate w terminie i planuję tam wrócić do pracy jeśli potrzebują ludzi. A co do tych opóźnień w wypłatach to słyszalem o podobnym pszypadku lecz to był taki koleś co pracował tylko 2 dni i był wiecznie pijany i pewnie nawet nic mu się nie należało ale i tak w końcu mu zapłacili. Co do umowy o dzielo.. lepsza taka niż żadna nie oszukujmy sie jak nie poszłem na prawo albo na inrzyniera to nie oczekuje nie wiadomo czego i na tory trzeba iść a tam w personelu wcale zle nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Service sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Personnel Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel Service sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Service sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel Service sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Service sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Plac Solny 14
    50-062 Kraków

Personnel Service sp. z o.o.